Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лятото горещо............

Go down 
+6
v_mars
Beautiful`lie
FalconShadow
Sylar
DeathLesS
10 posters
АвторСъобщение
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 9:48 pm

На 21 юни в 21 часа и 6 минути вечерта вече стартира астронмическото лято .Какви са ви намерениеята през лятото .Каде ще ходите и т.н.Може да коментирате Времето (голямата жега)да постваме прогнозата и т.н Grin Grin Grin laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 9:56 pm

На балкан ще ходя. Жегите ще са големи, но си мисля че след 5-10 години средната температура ще е 60 градуса, така че не се оплаквам laugh
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Sybota   Лятото горещо............ Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 10:00 pm

Лятото горещо............ F111Събота ще е най-горещият ден от тази седмица. В повечето райони температурите следобед ще са от 35 до 40 градуса, на отделни места в Дунавската равнина - дори до 42. В Русе и Силистра - 41. Ако въпреки високите температури Ви се налага да излизате навън, задължително носете със себе си шапка, слънчеви очила и вода и стойте повече на сянка. Лекарите призовават към повишено внимание хората със сърдечно-съдови заболявания. Иначе ще остане предимно слънчево. Повече облаци ще се появят следобед над северните и планинските райони, но валежи са малко вероятни. Вятърът ще е слаб до умерен. И по морския бряг ще е с много слънце и много горещо. Съветът на дерматолозите е, за плаж да се избират ранните часове на деня или късният следобед. Около обяд слънцето е много вредно. Мазилата с висок защитен фактор са задължителни. Иначе временни увеличения на облачността ще има над северното крайбрежие. Там температурата на морската вода е около 24 градуса, на юг е около 26. Морското вълнение ще е слабо до умерено.
В планините и двата почивни дни ще са с много слънце и много по-приятни температури, в сравнение с града. Следобед ще се появяват купести облаци, и в по-късните часове на отделни места е възможно да прегърми. Това което трябва да имате предвид на тръгване към планината е вятърът. Ще е умерен, по билата и върховете - силен от запад. Не забравяйте и да се погрижите за защита от силните слънчеви лъчи. Температурите в планининските курорти ще са от 20 до 25 градуса.
Атмосферното налягане е близко до средното за месеца – временно ще се понижи.


Последната промяна е направена от на Съб Юни 23, 2007 8:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: БЪЛГАРИЯ 5 ДНИ   Лятото горещо............ Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 10:03 pm

    Лятото горещо............ F310
И през следващите дни остава много горещо, с най-високи температури в събота и във вторник, когато ще са предимно от 35 до 40 градуса. В петък над Северна България, следобед и над планините ще има временни увеличения на облачността, но само на отделни места е възможно да превали.
БТВ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:21 am

Аз ще ходя първо на екскурзия с класа и после останалата част в Бургас. Wink А между другото разбрах че днес(събота) температурите в Пловдив ще бъдат над 40 градуса. Пазете се пловдивчани. Ходете на плаж. Wink
Върнете се в началото Go down
FalconShadow

FalconShadow


Female
Брой мнения : 37
Age : 34
Localisation : in some past life
Registration date : 04.06.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 9:43 am

Море вода плаж......и всичко тва посред нощите.....И няма да съм сама :lol!:
Върнете се в началото Go down
Beautiful`lie

Beautiful`lie


Female
Брой мнения : 111
Age : 33
Localisation : Варна
Registration date : 29.05.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 10:59 pm

Жегата не ми е проблем, мога по всяко време да си се цопвам във моренцето Tongue че ми е на 5 мин от нас с колело . Голям кеффф :tongue: Ама туй лято аз ще бачкамммм и ще мога само след работа да одя плаж :x
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 7:30 pm

Еми мн яко на плажче ! Аз пък изгорях вече на Акваленд в Пловдив. laugh
Върнете се в началото Go down
<Radost>

<Radost>


Female
Брой мнения : 62
Age : 34
Localisation : Пловдив
Registration date : 17.06.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 7:35 pm

Pe7eR написа:
Еми мн яко на плажче ! Аз пък изгорях вече на Акваленд в Пловдив. laugh

Яко ли е там, щот мислим да ходим тая седмица???


Иначе по темата-цяло лято ще съм по морето - първо в Бургас, после на лагер!!!Много се радвам!! ша се разцепа!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 7:36 pm

Много е яко разцепка ама се гори мн лесно. И се обелваш Sad Аз пък съм обратно. Първо на лагер после в Бургас цяло лято. laugh
Върнете се в началото Go down
<Radost>

<Radost>


Female
Брой мнения : 62
Age : 34
Localisation : Пловдив
Registration date : 17.06.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 7:39 pm

Аз никога не съм изгаряла.Не съм бяла по принцип, е не съм и много мургава, средно, но не изгарям, единствено по лицето ми се е случвало!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 7:50 pm

Пфф мн е гадно да знаеш !!! :lol!:
Върнете се в началото Go down
v_mars

v_mars


Брой мнения : 16
Registration date : 29.06.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 12:39 pm

Аз са съжаление ще прекарам половината лято насам-натам из града и из училищата щото тая година кандидатствах.
Върнете се в началото Go down
Wickey

Wickey


Female
Брой мнения : 33
Age : 38
Localisation : Balchik
Registration date : 28.07.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeНед Юли 29, 2007 1:44 pm

Цяло лято съм си в Балчик.Занимавам се със семейния бизнес.А жегите не ги понасям,ама ми е писнало и от плажа.Всички сигурно ще кажете че съм луда,ама цял живот съм се цъмбуркала в морето,че ми писна.А живея с/у плажа....
Върнете се в началото Go down
mitko_z

mitko_z


Male
Брой мнения : 51
Age : 44
Registration date : 01.10.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 9:31 pm

Баси като чета по-горните постове се сещам как ми беше гот през лятото :tired:
Искам лятооооооооооо
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 9:39 pm

Нуждае се от ключ (може и триене )админа решава
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Female
Брой мнения : 74
Age : 32
Localisation : Burgas
Registration date : 24.09.2007

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 9:36 am

Абе един ключ и като дойде другото лято, махаме ключа. Да не се създават излишни теми. ;)
Върнете се в началото Go down
Claire Bennet

Claire Bennet


Female
Брой мнения : 70
Age : 32
Localisation : In ThE mIdDle OF nOwHeRe!
Registration date : 06.03.2008

Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 4:21 pm

Лятото беше супер яко! Искам пак да идва! Принципно това според мен е най-якият сезон, обожавам го. Едно такова топло, слънчево... супер е. Независимо дали съм си в София или някъде другаде, пак е страхотно. А пък ако съм на лагер най-добре. Оффффф искам да идва лятото!!!!!!!! Писна ми от това тъпо учене, лятана ваканция е супер! За жалост обаче остават цели три месеца до нея, пък и повече ThumbsDown ThumbsDown ThumbsDown
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лятото горещо............ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото горещо............   Лятото горещо............ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лятото горещо............
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Разни-
Идете на: