Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новини от новото летоброене

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Новини от новото летоброене Empty
ПисанеЗаглавие: Новини от новото летоброене   Новини от новото летоброене Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 3:02 pm

Както бе обявено преди месеци, партньорството на Nissan с Heroes продължава.Този път автомобилната компания ще представи Nissan Rogue. Резултатите от рекламната кампания през първия сезон: гледалите шоуто, които са назовавали рекламните спотове на Nissan са били два пъти повече от тези, които са споменали други марки, а кликанията на сайта на NBC на рекламните линкове са били три пъти повече от средното равнище.


Легендата за Takezo Kensei


Един необуздан дивак се превръща в майстор на меча и неговият героизъм обединява Япония.
Такезо намира един замръзнал в снега меч, който му помага да фокусира цялата си сила и смелост. Някои казват, че този меч и силата на Такезо, са били изпратени от Бога.
По време на войната, заплашваща да разкъса цяла Япония, Такезо отива при Дракона в планината Кисо и го моли да бъде посветен в тайните на меча. Драконът се съгласил да помогне в замяна на неговата любов. Такезо обичал с цялото си сърце една принцеса, но знаел, че Япония ще загине ако той не спечели, затова приел. Драконът го научил на всичко и той станал Кенсей - владетел на меча.
С помощта на новопридобитото знание, Кенсей се бил и спечелил голяма битка, спасявайки своите хора. След битката, Драконът дошъл в двореца на Кенсей да получи това, което му обещал. Драконът искал животът на принцесата. Кенсей отказал и отрязал собственото си сърце, което подал на дракона и казал: " Моята любов е тук. Вземи я." И умрял. Когато драконът видял какво Кенсей бил готов да жертва за своите хора ( и за любовта си) той се трогнал и заменил сърцето на Кенсей като му дал с огнения си дъх нов живот.
Династията на Такезо продължила да управлява Япония с доблест и любов през следващите сто години.

Първият сезон на Heroes на DVD

На 28 август бе официална премиера на първия сезон на сериала на DVD. Комлектът се предлага в две версии, които включват по 7 диска:
- стандартен
- HD - с висока резолюция.
Цените са 37 долара за първия и 70 за втория. Могат да се поръчат от Amazon.
Моята поръчка ще пристигне най-късно на 9 Октомври и тогава ви чака подробно инфо за всичко в пакета Cool




Източник: http://heroes-bg.blogspot.com/
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

Новини от новото летоброене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от новото летоброене   Новини от новото летоброене Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 6:43 pm

Много ми хареса историята на Такезо Кенсей. Доста увлекателна и определено ще бъде интересно да видим Хиро в нея... пък и тази "принцеса" ми напомня, че Хиро ще си падне по такава в началото на новият сезон. Какви са шансовете да става дума за една и съща персона? Tongue

п.п. Я сподели, колко ще ти струва DVD-то с доставка и всичко, че имам намерение да си го поръчам след някой и друг месец, но просто нямам никаква представа, как става номера през Амазон-а и колко е доставката до БГ (ако изобщо има)...
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Новини от новото летоброене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от новото летоброене   Новини от новото летоброене Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 6:56 pm

Избираш поръчката и като дадеш order(при мен беше preorder) ще те пита дали имаш акаунт. Ако нямаш си правиш директно и след това ще поиска да въведеш данни (адрес, имена и др.) и номер на кредитна карта естествено. Не помня точно по кое време те пита каква доставка искаш. Те са нормална, бърза и експресна (или нещо такова). Нормалната отнема месец или месец и нещо, но на по-бързите се вдига и цената.
Item(s) Subtotal: $38.99
Shipping & Handling: $6.98
-----
Total Before Tax: $45.97
-----
Total for this Shipment: $45.97

От това ми върнаха два долара, защото цената падна на $37

Аз доста се чудих на някои места какво да пиша, понеже съм в блок и съкращенията не им ги разбирах кое как и къде да запиша, но се оправих накрая. Това е общо взето.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

Новини от новото летоброене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от новото летоброене   Новини от новото летоброене Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 3:56 am

Хм, мен ме притесняваше доставката, но като гледам не е толкова скъпа явно.
Ок, мерси..
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
Sponsored content





Новини от новото летоброене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от новото летоброене   Новини от новото летоброене Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини от новото летоброене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: