Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Питър Петрели

Go down 
+27
Dantez
trew1
Stanley
gep_150
borisy
liquefy
sylar_fenka
evildevilbg
Elle
Lilian
sdw
HeBuguM
Lamps21
Ver~
ludite_f_m.
LoVe_PeTeR
kiko_the_god
janalicious
SemperFi
I'm_NoT_YoUr_GirL
mitko_z
TheRunaway
trevi4ko
Sylar
erabeast
DeathLesS
someone
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:18 pm

Я по- положително! Нима забравихте, че преди да се инжектира нямаше НИКАКВА способност? Радвам се че получи такава разновидност на предишната си способност :) Сега ще е много по- интересно за сценаристите да му дадат свободата да показва възможностите на характера му.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 11:55 pm

Напълно съм съгласен със Stanley Smile Пък иначе нямаше да бъде много много интересно... Щеше да омлати цялото правителство за 2 епизода и после щяхме да си клатим краката и да се мъчим да овладеем телекинезата от скука... laugh
Върнете се в началото Go down
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 11:29 am

Питър без способности не е Питър...Сега е... Питър с една способност. What the ...

Но винаги има начин...Имам си неколко теориики... Bounce


Последната промяна е направена от liquefy на Съб Фев 14, 2009 12:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 12:00 pm

Теории колкото искаш. А и аз съм на принципа, че не способностите му го правят Питър, а самия му начин на мислене и това в което вярва го правят това, което е. Нима се беше променил от това, което е, когато нямаше никаква сила? Не.
И знам, че взучи сладникаво всичко казано по- горе, но аз така го възприемам- първо като човек и после като супер- герой ;] Може би и вие трябва да пробвате :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 2:45 pm

Stanley е абсолютно прав. Според мен ключът е Андо...
Върнете се в началото Go down
borisy




Male
Брой мнения : 25
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 2:19 pm

За мен едно от предимствата на сериала е разнообразието от способности и особено ,когато "добрите" се бият срещу "лошите".Една от любимите ми сцени е когато Сайлър и Питър с бият в бъдещето в първи сезон.Тези секунди на разменяне на огън и лед ме накараха да настръхна от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 8:30 pm

Питър нещо много незабележим този Volume Sad
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 8:42 pm

Лъжеш се. Просто не е толкова ключов герой заради липсата му на мощни способности, за разлика от предния Volume. Там по едно време дори бяха 2-ма Питъровци. Смятам, че ще изскочи с по- голяма сила в следващите епизоди и пак ще стане важна фигура Tongue
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 9:56 pm

Той в Злодеи беше безсилен, но това не му попречи да израсне много като персонаж. Много решителен и уверен Питър имахме (не че сега не е).
Просто до сега винаги е бил много замесен в главната история, а сега го гледаме само в края на епизода (или през една серия). Е дано това да се промени.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 10:50 pm

Във Villains първо беше най- силния, но след като Артър погълна способностите му и Пийт стана безсилен тогава точно вниманието се привлече още повече към него- този, което е имал всичко- изведнъж го е загубил с гръм и трясък.
A иначе смятам, че ще се променят нещата, споко Wink Според мен сега просто отделят повече време за всики персонажи :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:29 pm

Всъщностт по тази тема може да се спори, защото Сайлър също не беше за подценяване.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:46 pm

Dantez написа:
Всъщностт по тази тема може да се спори, защото Сайлър също не беше за подценяване.

В битката им в коридора преди Пит да иде до Пайнхарст добре се видя кой е по- силния. Няма да споря повече. Питър имаше куп способности, включително и на Сайлър. За жалост това, че беше най- силен не го прави по- малко зъл, отколкото беше...
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 12:35 am

Тук си прав, но Сайлър не искаше да се бие с него, той го смяташе за негов брат, докато на Питър не му пукаше.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 10:41 am

Нещата бяха обърнати, а :) То и за това Питър победи. И беше толкова забележим тоя Волюм, премина през доста настроения просто :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:07 pm

Питър, Питър, Питър ... Всеки/всяка втори/втора обожава Питър ... Вярно, на места Майло е сладур, във началото на втори сезон, ама самият мъ герой яко съкс!
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 1:34 am

о0
Мацка, я изгледай всички серии и тогава говори. Той ми е 3-ия най-любим герой, което е не случайно.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 1:34 pm

Изгледала съм 20 епизода до сега (от 1ви и 2ри сезон обшо) иии - не, Питър никак не ми харесва, освен само визията на Майло във втори сезон. Нищо повече ...
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 4:53 pm

Sylar's_Girl написа:
Изгледала съм 20 епизода до сега (от 1ви и 2ри сезон обшо) иии - не, Питър никак не ми харесва, освен само визията на Майло във втори сезон. Нищо повече ...
Спокойно героят му ще израсне по всички отношения нататък ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 7:26 pm

...в което ни най-малко не се и съмнявам. Просто, колкото и самохвално да звучи и аз имам ... хмм .. "дарба" laugh ако щете го наречете - бързо преценявам кой какъв е и изключително рядко бъркам в преценката си за някого. :) Просто не виждам никакви изгледи Питър да спечели симпатиите ми, това е факт - щом съм си харесала злодея ще ми е едно такова тъпо да харесам и главния добър герой. :)
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 12:21 pm

Пак ти казвам... догледай и тогава говори... нещата много се размиват и става едно мазало.... абе
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 3:29 pm

Като се замисля не съм писала в тази тема(не че за другите герои съм писала много) и за това ще поправя грешката си.
Дори и да звучи странно за някои хора, на мен Питър ми харесва най-много от героите в този сериал(и не говоря за външни качества, това най-малко ме вълнува, говоря за характеристики на героя).
Това е така от 1 сезон 1 епизод, е понякога съм се дразнела на дадено поведение, което виждам за нелогично, но въпреки това той най-много ми харесва.
Аз по принцип не харесвам лошите герои, защото тях ги харесва всеки, аз харесвам добрите, защото те са на пръв поглед по-незабележими.
Не знам, но хората приемат за даденост, когато някой е добър с тях и се сърдят, когато някой не е бил.
А защо ми харесва Питър? Първо(за мен) той има най-хубавата сила, а именно Емпатията, самата аз съм много чувствителен и състрадателен човек, който се опитва да разбере околните, така че уважам това. А и самия факт, че така има повече от една сили и то придобити по честен начин(много важно, по-трудно е да си добър, отколкото лош!).
И изобщо за мен този филм и тази история си започва с него и неговото семейство и за добро или лошо, те са най-намесени, така че това ги прави и по-главни(в моите очи), така че той до сега си остава героя, който най-много ми харесва.
А и ми харесва особено решителността, която показва героя в бъдещето(в бъдещето той и Хиро са най-променени).
И макар че на пръв поглед Нейтън излиза по-смел, всъщност според мен винаги по-силния от двамата е бил Питър.
Върнете се в началото Go down
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 8:29 pm

someone написа:
Пак ти казвам... догледай и тогава говори... нещата много се размиват и става едно мазало.... абе

Добре сега, спри да ме апострофираш навсякъде ... Щом не ми е харесал отначало, няма да ми хареса и нататък. <_< Hm ThumbsDown Едва ли във втори сезон (който следя по НТВ) и после в трети мнението ми ще стане по-различно. Angry
Върнете се в началото Go down
ellе

ellе


Female
Брой мнения : 16
Age : 29
Registration date : 17.05.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 8:39 pm

Питър е един от главните герои сценаристите знаят какво правят и не случайно са го оставили сега без сили ще видим на есен в 4 сезон
Върнете се в началото Go down
MayheM

MayheM


Female
Брой мнения : 24
Age : 31
Localisation : Beyond Godlike..
Loisirs : Music, Painting, Shooting, Fencing
Registration date : 06.06.2009

Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 7:06 pm

Другият ми любимец, заедно със Сай.
Питър е страхотен, много истински човек и много своенравен. Върши нещата по свой начин, прави това, което той сметне за добре.. Харесва ми, че се опитва да помогне, дори да не е по силите ми, харесва ми, как когато се наложи демонстрира силите си ( Бту страшно се издразних, когато Артър си позволи това своеволие да ги отнеме.. )
Идобщо доста интересн характер е Питър.
А самият Майло... хмм.. невероятен, но да не се отплесвам!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Питър Петрели - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Петрели   Питър Петрели - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Питър Петрели
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Главни Герои-
Идете на: