Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Свръхестествено (Supernatural)

Go down 
+11
kremitoo
LoVe_PeTeR
elle_forever
stufi04
someone
cool_boy_93
Phobia
Claire
ninetyyy
DeathLesS
Divata_Airis
15 posters
АвторСъобщение
Divata_Airis

Divata_Airis


Female
Брой мнения : 77
Registration date : 22.05.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 3:49 pm

Свръхестествено (Supernatural) 15795_692

Много забавно сериалче, много ще се хареса на хората любители на неизвестното, паранормалното и съвсем естествено едноименното свръхестествно.
Жанрът е драма с леки отенки на измислица, но в границите на нормалното разбира се.В главните роли са... не мога да се сдържа- двама адски сладки пичове: Jensen Ackles and Jared Padalecki (Дженсън Ейкълс и Джаред Падалаки). Те се въплъщават в ролите на Дийн и по-малкият му брат Сам (Сами) Уинчестър. Действието започва с ретроспекция към 02.11.1983г., когато майка им е убита по ужасяващ начин от нещо свръхестествено. Баща им-Джон Уинчестер(Джефри Дийн Моргън - Дени от Анатомията на Грей), съкрушен от загубата се заклева да открие това същество и да отмъсти с цената на всичко. Одавайки са на тази си цел той въвлича и невръсните синове, отглеждайки ги като войни. 22 години по-късно вече всичко е различно- Сам има щастлива връзка с приятелката си Джесика и се готви за колежа по право, когато една вечер неочаквано не се появява Дийн със съобщението ще баща им е изчезнал и има нужда от помощ. Първоначално несъгласен Сам склонява да придружи големия си брат в търсенето, но само толкова-едно излизане и се връща при Джес. Но не всичко е толкова просто, когато 22години по-късно съществото убило майка им не се завръща, за да убие отново...

Така завладяни от поредната трагедия в живота им братята Уинчестър поемат на път в търсене на своя баща, отмъщавайки на всяко зло нещо изпречело се на пътя им-Жената в бяло, индианецът-канибалин Уентиго, Кървавата Мери, Човекът с куката...та чак до последната битка с нещото, убило майка им.

Втори сезон на сериала свърши и много ме израдва, но като изключим факта че плакна очи, сюжета наистина е добър-естествено ще се намери някой да каже че не е, но колкото хора-толкова мнения. Дума няма хуморът е на ниво и няма начин да не се разсмееш. На 04 Октоври излезе първи епозод от трети сезон на сериала - много му се издрадвах и Дийн има само една годинка да се справи със...сделката.

ЛИЧНО МНЕНИЕ: Обожавам този сериал...просто главните герои са...много хот, истории те вплетени в сюжета са супер...бе въобще страшен е.
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 8:44 pm

Сериала е готин!!!
Върнете се в началото Go down
ninetyyy

ninetyyy


Брой мнения : 48
Age : 31
Registration date : 19.05.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 8:22 pm

За тоя сериал мога само хубави работи да кажа.Който не го е гледал си заслужава да го види няма да остане разочарован. :up:
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Female
Брой мнения : 74
Age : 32
Localisation : Burgas
Registration date : 24.09.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 9:04 pm

Оооо, сериалчето е мноооого готинко. Особено с двамата братя.... Айде да не продължавам за братята, че ше се улека. И все пак са мееега сладки и двамата. Предпочитам Самчо, ама и Дийнчо не е за изхвърляне... :Wink: А абстрахирайки се от горещите актьори, мога да кажа, че и сюжетът ми харесва. Интересно ти е да гледаш всяка серия. поне на мен ми е де.
Личен съвет към тези, които се чудят дали да го гледат: Абе, ей! Влизайте в тракерите и теглете! Сериалчето е мега яко!!! Grin:
Върнете се в началото Go down
Phobia

Phobia


Female
Брой мнения : 15
Age : 34
Registration date : 28.10.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 9:40 pm

Кърти отвсякъде сериала, свръх любим ми е...епизодите поне по 2-3-4 пъти съм ги гледала Tongue
Въобще, голяма мания ми е... rock
Върнете се в началото Go down
http://www.project201.all-up.com
cool_boy_93




Male
Брой мнения : 63
Age : 30
Registration date : 25.10.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 11:21 pm

Ми не съм го гледал!Но смятам в близкото бъдеще да го направя!
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 4:15 pm

Как почва само в първи епизод AC/DC - It's aaa highway to hell rockrockrockrockrock Цепи мрака
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
stufi04

stufi04


Male
Брой мнения : 40
Age : 30
Registration date : 27.12.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:22 pm

Така като чета сюжета ми прилича на Бъфи, убийцата на вампири. Някой, който е гледал и Бъфи ще ми каже ли дали си приличат, защото мен Бъфи много ме кефи. Следя го по Fox Life, но там вече почна седмия последен сезон, така че ако и Supernatural е толково яко ще го дръпна.
Върнете се в началото Go down
elle_forever

elle_forever


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Registration date : 29.12.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 8:55 pm

Ами мн готино сериалче, а Диин и Сам са...VERY VERY HOT! Мен Диин повече ме кефи супер сладък е, но да не продължавам че......
Иначе замисъла е готин. Аз такива ги обичам - фантастични, свръхестествени, със мнооого sexy и сладки актьори.
Върнете се в началото Go down
stufi04

stufi04


Male
Брой мнения : 40
Age : 30
Registration date : 27.12.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeПет Яну 11, 2008 4:39 pm

Ми гледах го и да, определено е страхотен. Със сигурност ще продължа да го гледам и занапред!
Върнете се в началото Go down
LoVe_PeTeR

LoVe_PeTeR


Female
Брой мнения : 148
Age : 29
Registration date : 14.04.2008

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 6:54 pm

Всички ми говорят за него, колко бил хубав и т.н. тъй че може да седна и аз да го изгледам
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 6:56 pm

Недей, направо е 1 към 1 с оная пача Бъфи и е много неитересно. Освен ако не си падаш по някакви младежи с мускули и чар, няма смисъл да го гледаш. Е има някой готини серии, но не можа да ме накара да го догледам. Оценка 3,5/10 само заради музиката и няколко мн. яки епизода.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
kremitoo

kremitoo


Female
Брой мнения : 122
Age : 33
Localisation : Бургас
Registration date : 24.09.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:02 am

someonе написа:
Недей, направо е 1 към 1 с оная пача Бъфи и е много неитересно. Освен ако не си падаш по някакви младежи с мускули и чар, няма смисъл да го гледаш. Е има някой готини серии, но не можа да ме накара да го догледам. Оценка 3,5/10 само заради музиката и няколко мн. яки епизода.


Човек, какво общо има Supernatural с Бъфи? Crazy Въобще изгледал ли си целия Бъфи, за да кажеш, че си приличат? Някои същества се препокриват, но все пак са взимани от митологията и демонологията, няма как да са толкова различни, макар че не липсват и такива! Бъфи, колкото и да ми харесва, си е баш детски направен - като за малки деца (единствено последния сезон със Спайк сериите имаха наистина МНОГО стойностен диалог и въобще драматични сцени, особено тази, в която той прегръща кръста).
Supernatural е мега зрял сериал, има доста драма (и то истинска драма, не в стил "Имам 2ка на контролното, а Енджъл е вампир Sad "), но въпреки това се отличава с едни от най-забавните комедийни сцени и серии / защото има серии, на които съм се смяла със сълзи/. Дженсън и Джаред са едни от най-талантливите млади актъори в момента и играта им допринася още повече за успеха на сериала. Лошото е, че CW не знаят как да си рекламират продукта, тъй като са сравнително нова телевизия. Ако не беше това, сигурна съм, че Super-a щеше да бъде още по-голям хит, отколкото е сега.

Също огромна разлика между двата сериала е, че в Бъфи няма никаква основна сюжетна линия. Т.е. тя си убива вампири, после среща някой, чиято история се разказва накратко, и после тръгват да спасяват света, защото гърлото на ада се отваря отново. Може би единствено Спайк и Енджъл (особено след като се премести в собствения си сериал Tongue ) имаха наистина перфектно развити образи, тъй като даваха какво е ставало преди да станат вампири, как са станали, какво им се е случило и т.н. Особено това със Спайк и майка му мисля, че беше перфектно направено! Но темата не е за Бъфи, така че продължавам със Supernatural.

В Бъфи липсва историята, която намираме в Supernatural, а именно - защо Азазел (жълтоочко) събираше децата със свръхестествени способности, какъв му беше плана (макар че това вече отчасти го знаем), как и защо те имат тези способности. После се разбра, че е познавал майката на Сам и Дийн и сега тепърва ще се разбира в новия сериал как се запознават двамата и защо е крила от папа Уинчестър за това, тъй като от дневниците му става ясно, че той въобще не е знаел за съществуването на свърхестествените сили... Т.е. от къв чеп мама Уинчестър е била замесена с демони и подобни supernatural мании? Аве въобще мега интересна основна линия, която сценаристите добре заплитат с временните истории като тази с Мег, способностите на Сам, които още би трябвало да се развиват, сделката на Дийн с Жътваря и излизането му от Ада, което ще е основната история в 4ти сезон, тъй като той няма да помни нищо.


Та, спирам със сравненията. Само ще кажа, че който е изгледал и двата сериала, знае, че макар и да имат свръхестествен елемент, нямат нищо общо откъм история, замисъл, диалог и игра на актъорите. По същата логика, значи и Heroes прилича на Supernatural и Бъфи... ThumbsDown

Така че всеки може да изтегли сериалите и да направи разликата, но това няма да стане с гледането на 2 епизода. Цялата история се развива във всички сезони, може би най-малко в 3я, но това е заради стачката главно (както стана и с Heroes).
Върнете се в началото Go down
LoVe_PeTeR

LoVe_PeTeR


Female
Брой мнения : 148
Age : 29
Registration date : 14.04.2008

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 8:31 pm

Отначало не исках да го гледам защото Джаред ми е мн антипатичен, простоимаше някои мн лигави роли ThumbsDown . Но иначе ме кефят свръх елементите . Много ме радват епизодите, в които просто ловят нещо, Сам отново е сериозен и Дийн се изцепва с нещо. Като епизода за Блъди Мери или със самолета или сега от 4 сезон / че са ми най-пресни спомените / епизода в Пенсилвания ... В другите много се драматизира и се губи ритъма в сериала
Върнете се в началото Go down
erabeast

erabeast


Male
Брой мнения : 121
Age : 32
Localisation : ВЪВ ВАРНЕНСКАТА ГОРА
Registration date : 02.10.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 5:44 pm

мда наистина, сериалът превръща се драма, а трябва да е екшън. 4 сезон е много як с този нов нетипичен герой (Кастаел).
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeСря Ное 05, 2008 7:35 pm

Интересна дискусия във форум за "Heroes" :)
Върнете се в началото Go down
Ultraviolet

Ultraviolet


Male
Брой мнения : 54
Age : 32
Localisation : Haskovo
Registration date : 07.01.2008

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 12:41 pm

този сериал е просто върха !!! Headbanging Headbanging хубава занимавка си намерих за зимната ваканция Bounce Grin мн ме кефи сериала , актьорите , сюжета също е мн интересен пък и аз си падам по такива фантастики Blush Innocent GO SUPERNATURAL !! ThumbsUp ThumbsUp Bounce
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 11:24 pm

Така и не ме хвана това. Като изключим парчетата на AC/DC нищо кой знае какво :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
lor4eto

lor4eto


Брой мнения : 6
Age : 33
Registration date : 28.04.2009

Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 5:40 pm

Това е един страхотен сериал.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Свръхестествено (Supernatural) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свръхестествено (Supernatural)   Свръхестествено (Supernatural) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Свръхестествено (Supernatural)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Вашите сериали-
Идете на: