Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 2.03 - Kindred

Go down 
+14
someone
van4yta
Kensei
saver_girl
erabeast
DeathLesS
DarKFate
kremitoo
SlasHDaFiveNine
endone
spawn92
SemperFi
Sylar
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 1:09 pm

За тези от вас, които не си правят труда да следят първият раздел на форума, където се пускат промотата за всеки следващ епизод, бих искал да кажа - бабата на Мика ИМА сила. Представиха я в едно промо, като "поредният нов герой"... ;)
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 5:34 pm

Тя като нищо може да е една от старите герои.
Сега ми хрумна идея. Сай може да убие бащата на Клер и тя да го е прегърнала, защото той е използвал силата на Кандис да се превърне в...Уест например.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
SlasHDaFiveNine




Брой мнения : 23
Registration date : 03.10.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 8:08 pm

Sylar написа:
Тя като нищо може да е една от старите герои.
Сега ми хрумна идея. Сай може да убие бащата на Клер и тя да го е прегърнала, защото той е използвал силата на Кандис да се превърне в...Уест например.

Стига само да имаше силата на Кандис...според мен той изобщо няма да придобие нейната сила Grin
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 9:06 pm

Нали и видя мозъка, какво като сега нещо засичат силите Tongue
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 11:18 pm

Лелее, заболя ме мозъка да ви чета теориите! Бива си ги! Tongue Но все пак, аз не ща да се товаря с гадания, не знам вас какво ви кефи толкова - предпочитам да си чакам мирно и да си се кефя на лудниците! Епизода смаза, става ебати плетеницата! А и просто, толкова е яко всичко, че... :)
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 8:16 am

Аз вчера мислих и определено на тая картина няма кой друг освен Уест да е, пича си има и мотив, а и малката пръсторезка няма с кой друг да се мляска така, ама то има още 20 епа докато разберем така, че Бог да прости Ноа, но си беше копеле в началото Rules Rules Busted Bounce Bounce Bounce
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 3:17 pm

:вапреки че мъжът който целува клеър на картината ,изглежда наистина като убиец може и да не е нищо не се знае още , а и не всичко може да се случи в тази реалност и това време , все пак има много различни измерения нали така .
надявам се няма да ме помислите за посредствен запалянко , но мисля че са ми избягали няколко от важните моменти от филма , например не си спомням кога хиро промушва сайлър , също така кога умря бащата на мика , ще съм благодарен много ако ми припомните какво точно се случи , за да не се връщам да прегледам серийте от ново

интересно също така ми беше пилотният епизот който се разминаваше малко но съществено с първият , най важното според мен разминаване е това че вместо да намери моли под стълбището намери някакъв мъж мисюлманин
което продължава да загатва че действието се извършва в повече измерения ,добрата страна на монетата и обратно , има прекалено много двойствени ситуаций ,saylor -pitar
niki -i ogledalniqt i obraz
вече и питър и сайлър могат да рисуват ,така че и двамата имат визитки от бъдещето
Върнете се в началото Go down
SemperFi

SemperFi


Male
Брой мнения : 141
Age : 31
Localisation : Mendez's Loft
Registration date : 09.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 4:37 pm

Абре хора, не мислите ли, че това е Ники????
Няколко причини това да е Ники, а не Клеар:
1 - Като убият баща ти не ти е до целуване...
2 - Ноа прееба компанията, а Боб обеща на Ники, че ще я излекува, от силата и, само за една малка услуга, а Ники и преди си беше наемна "Килърка"(изплзвам думата, защото я ненавиждам и като я видя, се смея Tongue)...
3 - Ако това е Ники, мъжа според мен би трябвало да е Нейтън, защото: Клеар му е дъщеря, и ако е искал да си я върне, това е един от начините....
Ако това не ви стига кажете
Върнете се в началото Go down
http://zamunda.net/userdetails.php?id=362587
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 9:08 pm

ne e ники клеар е
Върнете се в началото Go down
SemperFi

SemperFi


Male
Брой мнения : 141
Age : 31
Localisation : Mendez's Loft
Registration date : 09.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 11:38 pm

Ще видите вие и после.....
Върнете се в началото Go down
http://zamunda.net/userdetails.php?id=362587
Kensei




Брой мнения : 48
Registration date : 09.10.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 11:36 am

Клеър ;)
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 12:33 pm

Ех не се карайте това Е Сайлър със способноста на Кандис и е обърнал резбата, и целува Уест или Нейтън Razz
Върнете се в началото Go down
SemperFi

SemperFi


Male
Брой мнения : 141
Age : 31
Localisation : Mendez's Loft
Registration date : 09.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 12:37 pm

Deathless, на кoлко ракии беше като го написа това? Grin
Върнете се в началото Go down
http://zamunda.net/userdetails.php?id=362587
arm2arm

arm2arm


Male
Брой мнения : 9
Age : 37
Localisation : Varna
Registration date : 15.10.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 4:49 pm

Според мен Кенсей е безсмъртен и през годините е изградил организацията с една едничка цел да властва, но поради някаква причина сега разчиства наред. Това ще се разкрие чак накрая и ще е голям шок за Хиро, който ще се изправи срещу него в двубой. Това с Питър ми е много тъпо, чиста загуба на време, а и Моли само с една кърфица и карта може да го намери. Време е да се връща и да раздава правосъдие, но май няма да свари да спаси майка си. И Ники и тя ме изнерва с тая простотия за излекуването. Нали се видя, че се овладя в края на първи сезон и че не е опасна за околните? И за Мая, мисля че ще се сближи с Питър (разбирайте нещо повече от приятели) и ще стане голям авер с брат и, който отначало няма да го трае. Това е горе-долу. Дано поне малко съм познал;)
Върнете се в началото Go down
Divata_Airis

Divata_Airis


Female
Брой мнения : 77
Registration date : 22.05.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 6:42 pm

И аз де се доредя да кометна...ми не мога да кажа че нещо вълнуващо се случи в тоя епизод - ясно ми беше че Клер ще се хакне с онова бледо подобие на Питър в зародиш (т.е. когато мислеше че може само да лети), беше ми ясно че оная мнима барманка ще има тва онова с Пийт (да и окапе косата дано Razz), ясно бе че и Кенсей побутнат от Хиро ще си поеме задълженията...а да и появата на Сайлър. Ми ясно бе че скоро ще се завърне, очаквах го...само не очакваш Кандис да му е болногледачка и това с загубените способности - добре са го измисли, но пак не ме трогна. Единственото, което не очаквах бе това с картината и мъртвия Ноа - нека му е гадно, а да и очаквах Уест да каже че е видял Хаитянина, не бащата на Клер, ама както и да е. Що се отнася до спора по-горе...Ники не е Клер...мое си мнение, просто не ми се вярва.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 7:34 pm

Абе Клеър е, а оня мъжъ е Уест който я утежава (орално само :-D ), а убиеца е оня 9тия от 8те картини. Chair Проумейте го. Claude
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 10:06 pm

дайте ми линк към картините да ги зяпна че не ми се търси в момента
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 11:52 am

Еми знаем само 2 картини. Едната е с Накамура дърти, а другата с Бенет линкове търси си в гугъл или хероесвики....
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sponsored content





2.03 - Kindred - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.03 - Kindred   2.03 - Kindred - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
2.03 - Kindred
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: