Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поредицата "Хари Потър"

Go down 
+15
ПЕТЯ
Ver~
Matt_Parkman
ludite_f_m.
LoVe_PeTeR
ivo_matus
FrOZeN-
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^
Claire Bennet
saver_girl
someone
ico1991
Sylar
trevi4ko
cool_boy_93
19 posters
АвторСъобщение
cool_boy_93




Male
Брой мнения : 63
Age : 30
Registration date : 25.10.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 11:08 pm

Какво мислите за книгите за малкия магьосник?
Чели ли сте ги?
Гледали ли сте филмите?
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 12:24 am

ооо аз съм ги чел всичките, чакам само да излезе и последната на БГ и си я купувам да я чета...
Върнете се в началото Go down
cool_boy_93




Male
Брой мнения : 63
Age : 30
Registration date : 25.10.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 7:28 am

trevi4ko написа:
ооо аз съм ги чел всичките, чакам само да излезе и последната на БГ и си я купувам да я чета...

rock Има и втор като мен в този форум! ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 8:58 pm

Пълна боза. Първите три книги ясно бяха ориентирани към детската аудитория, но след това жалките опити на некъдърната авторка да я направи за всички възрасти само могат да разсмеят човек. Ще си купя седмата само защото имам и другите, а мразя да не ми е попълнена някоя колекция.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
ico1991

ico1991


Male
Брой мнения : 19
Age : 32
Registration date : 31.10.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 10:58 am

Чесно казано, от толкова чакане вече почти забравих всичко.
ПИСНА МИ ОТ ТЪПИ СЛУХОВЕ. Pyrokinesis Angry Chair
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 1:20 pm

Sylar написа:
Пълна боза. Първите три книги ясно бяха ориентирани към детската аудитория, но след това жалките опити на некъдърната авторка да я направи за всички възрасти само могат да разсмеят човек. Ще си купя седмата само защото имам и другите, а мразя да не ми е попълнена някоя колекция.

Chair Chair Chair ChairТочно пък от 4-та книга са най-интересни и са за такива като героя - 4-та 14н 5-та 15, 6 - 16 и 7 - 17. Аз ги четох почти в тази последователност и много ме зарибяваха така, че не знам кво не те кефи точно пък в 5 и 6-та например.....Baby
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
saver_girl

saver_girl


Female
Брой мнения : 205
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 4:29 pm

Аз пък не моа да чакам 3 месеца само да излезне на бълг! Затова я прочетах на англ :) Мн им се кефя на тия книжки! Тая Роулинг има мн голямо въображение! А за Даниер Радклиф...Голям *****(тиииит :) ) Смисъл вече не ме кефи.
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 4:57 pm

Цитат :
Тая Роулинг има мн голямо въображение!
Личи си че не си чела друго фентъзи.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 11:57 pm

someonе написа:
Sylar написа:
Пълна боза. Първите три книги ясно бяха ориентирани към детската аудитория, но след това жалките опити на некъдърната авторка да я направи за всички възрасти само могат да разсмеят човек. Ще си купя седмата само защото имам и другите, а мразя да не ми е попълнена някоя колекция.

Chair Chair Chair ChairТочно пък от 4-та книга са най-интересни и са за такива като героя - 4-та 14н 5-та 15, 6 - 16 и 7 - 17. Аз ги четох почти в тази последователност и много ме зарибяваха така, че не знам кво не те кефи точно пък в 5 и 6-та например.....Baby

И аз така той расте с мене горе доло... svir
Върнете се в началото Go down
Claire Bennet

Claire Bennet


Female
Брой мнения : 70
Age : 32
Localisation : In ThE mIdDle OF nOwHeRe!
Registration date : 06.03.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 10:33 pm

Ами аз съм чела втората, третата, петата, шестата и седмата част. Когато четох някоя от книгите ми беше много интересно и доста се зарибявах. Според мен са хубави книгите, кефят ме.
Върнете се в началото Go down
saver_girl

saver_girl


Female
Брой мнения : 205
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 10:54 pm

Sylar написа:
Цитат :
Тая Роулинг има мн голямо въображение!
Личи си че не си чела друго фентъзи.

Такам други фентъзита съм чела. С това че има голямо въображение явно не съм се изразила добре (това и тая по български се оплаква). Виж например как на некъв герой му е само споменато името, а след няколко части става супер важен. Така ги е свързала частите, че едно незначимо нещо се превръща в следващите в много значимо. Книгите са много умело свързани помежду си и тва не е лесно да се измисли. Да, добре верно тъпо се изразих...
А тва че например повечето от героите не ги е измислила точно тя и че самата развръзка не е оригинална ... Са вярно е, ама има хиляди супер запалени читатели, а книгите са супер продавани, нали?
Върнете се в началото Go down
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^

^^ UrBaN ^ LeGenD ^^


Female
Брой мнения : 30
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 12.03.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 10:29 pm

Ооо ХП ебати яката книга..чела съм ги всичките по няколко пти,гледала съм филмите,писала съм разкази,рисувала съм си на тази тематика.. нишех много по форуми за Хари Потър.. голяма мания беше,жалко че свърши..и че свърши толко лигаво.. иначе кърти,жестока книжка и много интересна.. и е веро,че расте с нас общо взето ;)
Върнете се в началото Go down
FrOZeN-

FrOZeN-


Брой мнения : 19
Age : 34
Registration date : 13.03.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 1:11 pm

Sylar написа:
Пълна боза. Първите три книги ясно бяха ориентирани към детската аудитория, но след това жалките опити на некъдърната авторка да я направи за всички възрасти само могат да разсмеят човек. Ще си купя седмата само защото имам и другите, а мразя да не ми е попълнена някоя колекция.
Браво да има някой на моето мнение
Върнете се в началото Go down
ivo_matus

ivo_matus


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 18.03.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 8:08 pm

Чел съм ги.Интересни са, и филмите са яки, но петия не ми хареса много, ама става.

Пиши грамотно!
Върнете се в началото Go down
LoVe_PeTeR

LoVe_PeTeR


Female
Брой мнения : 148
Age : 29
Registration date : 14.04.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 6:43 pm

^^ UrBaN ^ LeGenD ^^ написа:
Ооо ХП ебати яката книга..чела съм ги всичките по няколко пти,гледала съм филмите,писала съм разкази,рисувала съм си на тази тематика.. нишех много по форуми за Хари Потър.. голяма мания беше,жалко че свърши..и че свърши толко лигаво.. иначе кърти,жестока книжка и много интересна.. и е веро,че расте с нас общо взето ;)
Ооо, голяма мания беше голямо нещо. Що форуми минах, колко инфо изчетох, ама свърши и вече почнах да позабравям подробностите. Трябва пак да ги мина, ама нямам време
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 6:52 pm

O-o-o-o-o-o-o-o да бе ще ти гледам аз някакви форуми, хахаа. Вече ми мина и май само по време на новите филми може да мина да питам за по-добро качество... нищо повече.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
ludite_f_m.

ludite_f_m.


Female
Брой мнения : 40
Age : 33
Registration date : 09.05.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeПон Юли 07, 2008 10:37 am

Чела съм всички книги за ХП повече ми харесват от филмите-петият е кофти
Върнете се в началото Go down
Matt_Parkman

Matt_Parkman


Male
Брой мнения : 37
Age : 30
Localisation : Mohinder's apartment,New York
Registration date : 24.05.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 9:58 am

Аз ги имам всички книги-1,2,3,4,5,6 и 7.Голям фен съм BG
Върнете се в началото Go down
Ver~

Ver~


Female
Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 02.08.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 1:57 pm

Аз не мога да разбера защо някои хора свързват Герои с Хари Потър???Но вижте по-добре това-------->Поредицата "Хари Потър" F_haydenpanetm_afdc3bb
Върнете се в началото Go down
ПЕТЯ

ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 16
Age : 29
Localisation : Забутано място
Loisirs : рисуване,гледане в една точка^.-
Registration date : 30.09.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 7:10 pm

Чела съм две-три книжки и всички филми-най-много ми харесва третата част./ако тя беше онази с змията Hm /Не е зле като цяло-увлекателна е докато гледаш ил четеш,ама после писва
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 7:20 pm

Прочела съм цялата поредица и я харесвам, особено втората, петата, шестата и седмата част, защото са много мрачни. Не смятам обаче, че е чак толкова универсална в културно или възрастово отношение, както тръбят всички. Относно филмите - гледала съм от първи до четвърти и смятам, че след третия започнаха да ги развалят, което е обяснимо предвид обема на книгите, но не мога да пренебрегна факта, че пропускат любимите ми моменти.
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:07 pm

Verity_love_Hayden написа:
Поредицата "Хари Потър" F_haydenpanetm_afdc3bb

хахаха яко яко
вече и аз съм ги прочел всичките... много хубава поредица книги Smile Smile Smile някой ден ще ги дам и на детето ми да ги прочете Tongue
Върнете се в началото Go down
Asia~Love

Asia~Love


Female
Брой мнения : 15
Age : 33
Registration date : 03.06.2009

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 10:09 am

На мен ми харесваха до 6та книга ...:ма просто отказах да я чета,толкова сапунчеста стана,че повече от първа глава не съм стигнала. А иначе шестият филм ще е просто...уникален с тези ефекти...нямам търпение ! x3
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 11:21 am

Супер яка е поредицата :d
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 12:22 pm

Трейлъра на новия филм супер ме зарибява, ефектите поне са на ниво. Предния също бяха много добри :)
До колкото до самите филми като цяло... струват ми се малко блудкави...
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Sponsored content





Поредицата "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Хари Потър"   Поредицата "Хари Потър" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поредицата "Хари Потър"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» PROMO: 03x25 "An Invisible Thread" Season FINALE
» Heroes S04E12 "The Fifth Stage" Sneak Peek #1
» Heros "Redemption" preview from Comic Con 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Кино и Музика-
Идете на: