Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 (Х)Ел Бишоп

Go down 
+23
Stanley
ellе
deni4ka_v
elanor
Elle
sylar_fenka
sdw
evildevilbg
Lilian
trevi4ko
Lilit
TIGYRTRON
LoVe_PeTeR
deleteme
Elle Bishop
saver_girl
kiko_the_god
janalicious
DeathLesS
I'm_NoT_YoUr_GirL
Murou
Sylar
Hiro Nakamura
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lilian

Lilian


Брой мнения : 48
Age : 29
Registration date : 04.11.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 2:19 pm

Страхотна е! Много ми харесват садистичните й наклонности и как използва хората за играчки. Любимата ми нейна реплика е "Лекарите ме определиха като социопат и садист, но беше само защото се опитах да ги убия"
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 10:35 am

Cry Cry Cry RIP Cry Cry Cry
Върнете се в началото Go down
Lilian

Lilian


Брой мнения : 48
Age : 29
Registration date : 04.11.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 9:35 pm

Е, все пак винаги могат да я съживят по някой чудат начин. Grin Например Клеър да й прелее кръв (в случай, че намерят тялото) или Сайлър да й отвори мозъчето и да й "присади" силата на Клеър... Ако решат, сценаристите винаги могат да я върнат.
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 9:38 pm

Е нали Сайлър я изгори тъпака... Sad
Върнете се в началото Go down
Lilian

Lilian


Брой мнения : 48
Age : 29
Registration date : 04.11.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 9:41 pm

Хмм, може би ако съберат пепелта или костите... Ама и аз какво си напрягам мозъка. Напълно възможно е да я върнат, ако решат, те ще намерят начин.
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 3:18 am

Толкова сте запалени че вече фантазирате,няма да я съживят.
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 2:57 pm

Ел ми беше любимата от филма силата и беше супер яка жалко че я убиха дано поне открият някой с подобна сила ....
Върнете се в началото Go down
Elle

Elle


Female
Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 28.12.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:36 pm

На мен най-много ми харесва сцената,когато Ел е заключена в Пайнхърст.Точно, когато при нея отива Сайлър и тя започва да си излива яда на него .. Всъщност там май показва най-много на какво е способна :)
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:42 pm

Elle написа:
На мен най-много ми харесва сцената,когато Ел е заключена в Пайнхърст.Точно, когато при нея отива Сайлър и тя започва да си излива яда на него .. Всъщност там май показва най-много на какво е способна :)

Оо да тва е сцена, която никога няа да эабравя.Или пък, когато каэва Kill me and make the pain stops... Ел е върха!
Върнете се в началото Go down
Elle

Elle


Female
Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 28.12.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 12:02 am

.. Ааа не! КАто е ядосана е по-готина :)
Върнете се в началото Go down
elanor

elanor


Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Localisation : Добрич
Registration date : 18.05.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 6:06 pm

Много,много харесвам Ел.Незнам защо. Тя е един от най-забележителните женски образи.Много съжалявам че свърши така.Поне можеше да те я убива някой,на когото тя вярва Pyrokinesis
Върнете се в началото Go down
deni4ka_v

deni4ka_v


Female
Брой мнения : 137
Age : 29
Registration date : 15.03.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 11, 2009 11:02 pm

В един от епизодите,когато спа със Сай на пода на онази къща беше много яко..

Много ми е гадно,че умря сега поне може да вкарват какви ли не жени със способности Wink
Върнете се в началото Go down
ellе

ellе


Female
Брой мнения : 16
Age : 29
Registration date : 17.05.2009

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 8:53 pm

леле жалко,че Сайлър я уби в 3 сезон @
надявах се че ще има по-дълго участие,но....
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 11:03 pm

В края на 2 сезон точно си помислих, че може да стане добро момиче... Но уви... Жалко за смъртта й, все пак.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Asia~Love

Asia~Love


Female
Брой мнения : 15
Age : 33
Registration date : 03.06.2009

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 10:26 am

Тази също ме дразни ..много(Вероника Марс??). Сигурно защото самата актриса ми е омразна...иначе персонажът е як.
Върнете се в началото Go down
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 6:27 pm

Тук подкрепям Asia~Love. Тая Ел ми е аааааадски противна, както и самата актриса. Толкова е лигава, че напрво ме втриса ... УжасТ!
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 9:27 am

Като изгледаш 3-ти сезон ще ти стане още по- омразна Grin Иначе на мен ми хареса доста как актрисата изигра ролята на Ел :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 3:59 pm

За кое в трети сезон става дума - за .. вземането-даването със Сайлър ли?! Гледала съм няколко сцени от различни епизоди ... Аууууууууу ... да бях там как щях да й откъсна вратленцетооо .... Grin
Въпросния трети сезон сигурно чак септември ще почна да го гледам (за жалост), както и тогава излиза и четвърти ... Пффф... Confused
Върнете се в началото Go down
emityy




Брой мнения : 11
Age : 27
Registration date : 03.06.2009

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 10:14 pm

Според мен Ел можеше и да е добра, но заради баща й това остава илюзия. Можеше да победи Сайлър без проблям ако той не беше взел силата на Клеяр, и ЕЛ по някъкъв начин го харесваше, но после..... той я уби Weep Weep Weep . За мен Ел си играе най-хубаво ролята и силата й е готина. Не исках да свърши така и аз все още си мисля че в следващите сезони тя ще се появи от някъде макар, че Сайлър я уби. Weep Weep Weep Chair Cry
Върнете се в началото Go down
MayheM

MayheM


Female
Брой мнения : 24
Age : 31
Localisation : Beyond Godlike..
Loisirs : Music, Painting, Shooting, Fencing
Registration date : 06.06.2009

(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 6:52 pm

Ел е любимият ми женски персонаж от филма. Актрисата е много симпатична и играе ролята доста добре.
Електромагнетизма е страхотна сила и самата роля, която изиграва Ел във филма е някак магнетична!
Жалко само, че свърши така.. не очаквах, че Сай ще я убие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(Х)Ел Бишоп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (Х)Ел Бишоп   (Х)Ел Бишоп - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(Х)Ел Бишоп
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Главни Герои-
Идете на: