Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Белот и Сантасе ?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitimeСря Май 23, 2007 1:58 pm

В тема разни защо пускате само сериалчета , то става и за друго . Ако има почитатели на Хийроус , които играят белот знам един сайт дето е як направен , но трудно се намират добри партньори и ако играете тъзи игра може да поцъкаме Wink ....Ааа м/у другото сайта е www.fortegames.com за повече информация влез и разгледай . Разбира се ако няма какво да правиш може да цъкаш , докато не ти омръзне...
П.С: Ари уе хора пишете в една моя тема де ... отчаян сам .
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitimeСря Май 23, 2007 3:46 pm

Сайта е чудесен, защото всички игри на компа които ги имам или нямат мулти или не работи. Страхотно място за игра с приятели ако не можете да излезете.


Последната промяна е направена от Sylar на Пон Май 26, 2008 7:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Гост
Гост




Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitimeСря Май 23, 2007 4:41 pm

Супер е !!! И между другото тоя Хиро го знае сайта от мен !!! :)
Върнете се в началото Go down
Kael'thas




Male
Брой мнения : 18
Age : 34
Localisation : At world's end
Registration date : 05.06.2007

Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitimeСъб Юни 09, 2007 4:28 pm

Ехе мерси за линкчето поне има какво да правя :)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitimeСъб Юни 09, 2007 7:27 pm

Kael'thas написа:
Ехе мерси за линкчето поне има какво да правя :)
Е да ако има с кой да играеш ако искаш може да цакнем нещо или ако има някой да ми пише по скайп отдолу само цъкате на скайп и веднага ще ми звъннете. Wink Чакам ви.
Върнете се в началото Go down
thejaguar




Брой мнения : 1
Age : 48
Registration date : 23.05.2008

Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitimeПет Май 23, 2008 10:42 am

Здравейте,

ето още 1 сайт за Белот и Сантасе (и не само. Има още игри: блато, бридж, табла, окей и др.) http://www.favorite-games.com . Има възможност както за онлайн , така и за офлайн игри.

Приятни игри.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Белот и Сантасе ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Белот и Сантасе ?   Белот и Сантасе ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Белот и Сантасе ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Разни-
Идете на: