Heroes Bulgaria

A brave new world.

ИндексПорталГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Elle

Female
Брой мнения : 83
Registration date : 28.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   Съб Яну 03, 2009 3:00 pm

Това означава една заплата по-малко Grin
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Stu

Брой мнения : 13
Registration date : 01.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   Вто Мар 03, 2009 11:40 am

Ще съживя темата.

1. Бунтовника е Мика, но не е сам, а му помага някой, който е добре познат на някой от героите.

2. Андо ще изиграе голяма роля... за връщането на силата на Хиро( получаването на нова сила?!) и за развиването на силата на Питър (може да не е директно върху тях, а върху някой, който ще помогне).

3. Силата на Питър - ще бъде подобна на предишната му, но никога няма да бъде същата. На този етап.. най-вероятно е да се научи да съхранява повече сили, но само чрез докосване. ( Надявам се да настъпи някаква промяна ) 100% ще има развитие.

4. Това, което очаквам с нетърпение - Нова битка Peter VS Sylar. Тя е неизбежна, ще се случи, но не знам кога и по какви причини. Моето предвиждане - ще е по-зрелищна (отколкото първи сезон), но Питър ще загуби! Дори може да умре, за да бъде върнат в следващия сезон

Последната промяна е направена от Stu на Вто Мар 03, 2009 12:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
borisy

Male
Брой мнения : 25
Registration date : 08.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   Вто Мар 03, 2009 12:43 pm

Така:
1.По темата за ефекта на пеперудата,не забрявайте,че все пак това хора го измислят,и може да има несъответствия с някои от епизодите.
2.За мен бунтовника също е Майка,а и искам някакво развитие с 3-те сестри.Ники мн ми липсва.
3.Ятааааа-Хиро съвсем се изгуби...100 % съм сигурен,че в 19 епизод ще се появи за да спаси Паркман.
4.Искам и аз битка м/у Сайлър и Питър,ама те вече не са в "опозиция",тоест не са един срещу друг и няма причина да се трепат Sad
Stu

Брой мнения : 13
Registration date : 01.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   Вто Мар 03, 2009 12:48 pm

borisy написа:
Така:

4.Искам и аз битка м/у Сайлър и Питър,ама те вече не са в "опозиция",тоест не са един срещу друг и няма причина да се трепат Sad

Те са си в опозиция. Дори вечна, просто в момента си имат други цели, не се знае какво ще научи Сайлър и как ще се завъртят нещата, защото това пътуване на Сайлър трябва да е свързано със чаптъра (някак )и съвсем скоро ще го хвърли в масака
borisy

Male
Брой мнения : 25
Registration date : 08.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   Вто Мар 03, 2009 12:55 pm

За да е зрелищна битката Питър трябва да си върне поне част от способностите,дано това да стане
sylar_fenka

Female
Брой мнения : 187
Registration date : 24.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   Сря Мар 04, 2009 9:02 am

Битка ще има, но ще е малко по раэлична според мен, эаради съэдалите се братски отношения преди това...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...   

Предположения, какво ще стане в следващите епизоди...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2