Heroes Bulgaria

A brave new world.

ИндексПорталГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Primatech paper Co.

Go down 
АвторСъобщение
rustakil

Male
Брой мнения : 120
Registration date : 01.03.2008

ПисанеЗаглавие: Primatech paper Co.   Нед Ное 02, 2008 12:58 pm

"Праймaтех пейпър"

Основана: 1977

Ню Йорк, Ню Йорк
Хартсдейл, Ню Йорк

Дейност:Откриване и следене на еволюирари хора. За прикритие компанията се представя като производител на хартия и хартиени изделия.

Основатели,Директори и Агенти:

Даниел Линдерман - Основател и първи директор на компанията.

Робърт "Боб" Бишъп - Основател и втори директор на компанията. Поел длъжността след смъртта на Линдерман.

Анджела Петрели - Основател и трети директор на компанията. Поела длъжността след смъртта на Бишоп. Действащ директор в момента.

Артър Петрели - Основател

Чарлз Дево - Основател

Хари Флетчър - Основател

Кайто Накамура - Основател

Мори Паркман - Основател

Виктория Прат - Основател

Сюзан Аман - Основател

Пола Гембъл - Основател

Карлос Мендес - Основател

Иван Спектор - Директор на филиала в Украйна

Гаел Круз - Вицепрезидент

Ноа Бенет - Полеви агент

Томпсън - Полеви агент

Ел Бишоп - Полеви агент

Хаитянецът - Полеви агент

Кандис Уилмър - Полеви агент

История:

Основана през 1977 година,първоначалната функция на компанията е била да се открият и следят еволюиралите хора и ако се тези хора се сметнат за опасни, те биват задържани в едно от пете нива на фирмата.
"Праймaтех пейпър" има два основни метода за проследяване,първият е поставянето на изотоп и следенето чрез сателит(който е унищожен), а вторият е Моли Уокър, чиято способност е да открива хора навяскъде по земното кълбо.

Бележки:

Пистолетите използвани от агентите на "Компанията" са Стрейър Вогт Инфинити M1911, 45 калибър, полуавтоматични. Пистолетите са снабдени с поричков слайд, двойно блиндирано желязно тяло и отворен разширен компресивен цилиндър. Което прави оръжията пълни уникати.

Пневматичните спринцовки е лекарско пособие предназначено за инжектиране на радиоизотоп върху животни с цел проследяване, "Компанията" го използва и върху еволюиралите хора. Тази спринцовка оставя белег върху кожата.

Очаквайте скоро още подобни теми от мен Smile

Последната промяна е направена от rustakil на Пон Ное 03, 2008 1:33 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Stanley

Male
Брой мнения : 400
Registration date : 12.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   Нед Ное 02, 2008 1:17 pm

Е страшен си! Супер инфо :) Е т'ва е Wink
Вижте профила на потребителя http://heroesandbeyond.wordpress.com/
sdw

Male
Брой мнения : 89
Registration date : 29.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   Пон Ное 03, 2008 1:13 am

Браво,не знаех някои имена от създателите :)
Обаче Адам Монро и той е един от основателите,а Клод(невидимия) и той е бил полеви агент докато Ноа го "убива" (поне той така си мисли)
rustakil

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   Пон Ное 03, 2008 1:13 pm

sdw написа:
Браво,не знаех някои имена от създателите :)
Обаче Адам Монро и той е един от основателите,а Клод(невидимия) и той е бил полеви агент докато Ноа го "убива" (поне той така си мисли)

Всъщност Адам Монро няма почти нищо общо с "Компанията",не е един от основателите и не е бил на никакъв пост в нея.Доколкото си спомням се споменава,само че е бил ментор и учител на Линдерман.А Клод е бивш полеви агент на "Компанията",може и да го добавя някой ден към списъка.
trevi4ko

Male
Брой мнения : 485
Registration date : 15.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   Пон Ное 03, 2008 11:37 pm

хммм... Hm и аз бях се заблудил значи, че Адам е бил от "Kомпанията"... Huh
sdw

Male
Брой мнения : 89
Registration date : 29.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   Вто Ное 04, 2008 2:20 am

Не искам да споря може и да си прав :) Но наскоро отново гледах първите два сезона и се сетих неща които преди не ми бяха направили впечатление.
Доколкото знам именно Адам е обединил "старото" поколение, да "спасят света" -> именно Мори Паркър казва това на сина си. А после именно докато е бил в компанията е искал да пусне вируса (1977 година) . Хиро се връща в миналото и вижда точно момента когато Каито Накамура(30-35 годишен мъж,много по-млад от снимката на членовете на организацията,която ни е известна) и охраната хващат Адам и го затварят :) По мое мнение си мисля че е бил в компанията до този момент на предателството.На снимката където са всички от компанията го няма защото вече е бил предател и затворник.

Peace,rustakill :) Отлично си се справил!
rustakil

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   Вто Ное 04, 2008 5:40 pm

sdw написа:
Не искам да споря може и да си прав :) Но наскоро отново гледах първите два сезона и се сетих неща които преди не ми бяха направили впечатление.
Доколкото знам именно Адам е обединил "старото" поколение, да "спасят света" -> именно Мори Паркър казва това на сина си. А после именно докато е бил в компанията е искал да пусне вируса (1977 година) . Хиро се връща в миналото и вижда точно момента когато Каито Накамура(30-35 годишен мъж,много по-млад от снимката на членовете на организацията,която ни е известна) и охраната хващат Адам и го затварят :) По мое мнение си мисля че е бил в компанията до този момент на предателството.На снимката където са всички от компанията го няма защото вече е бил предател и затворник.

Peace,rustakill :) Отлично си се справил!

Да,прав си,че Адъм Монро ги обединява, но никъде не е споменато че има нещо общо с "Компанията", освен това, че е бил затворен в нея заради опита си да пусне вируса. Поне според мен, сформирането на "Прайматек пейпър" не е по негова идея.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Primatech paper Co.   

Primatech paper Co.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1