Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво правите когато не гледате "Heroes"?

Go down 
+12
Wickey
v_mars
MilO-SobIesKI
Kael'thas
iv4eto_666
Beautiful`lie
Peter Petrelli
van4yta
Sylar
{L0V3P37ER}
Divata_Airis
DeathLesS
16 posters
АвторСъобщение
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 30
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 1:10 pm

Какво правите когато не гледате Герои? Моля,избягвайте ходя на училище,ям,пия и т.н.Нещо по различно от обикновенот ежедневие като "излизам с приятели"
Върнете се в началото Go down
Divata_Airis

Divata_Airis


Female
Брой мнения : 77
Registration date : 22.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 1:23 pm

Ами аз убивам времето до започване на новия сезон с други сериали, бих казала прекалено много, ама няма накъде. Иначе обичам и да се ровя за някой интересен аватар, банер, тапет-абе има какво да се прави, ама друго си е да гл Герои.
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 30
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 1:25 pm

АЗ излизам с приятели насам натам и тн...


Последната промяна е направена от на Пон Окт 01, 2007 12:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
{L0V3P37ER}

{L0V3P37ER}


Female
Брой мнения : 42
Age : 32
Localisation : In Hellaven
Registration date : 18.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 2:53 pm

Аз си убивам времето като пиша по форуми, ровя из нета за картинки, чатя си и разбира се гледам още други пет сериала, а скоро ще станат много повече. Но все пак...това е Heroes. :cheers:
Върнете се в началото Go down
http://hphex.com
Гост
Гост




Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 3:47 pm

Ми аз гледам други сериали и филми,излизам с приятели,гледам форумчета.Аз също имам форум но той не е за сериали и си го развивам.Имам много неща които винаги мога да правя,но най-приятно ми е да гледа Heroes или Supernatural. :) :) :)
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 3:48 pm

Излизам с приятели. Ако съм вкъщи чета или кибича пред компа. StarCraft>all
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
van4yta

van4yta


Female
Брой мнения : 54
Age : 33
Localisation : София
Registration date : 19.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 3:51 pm

Губя си времето-това правя :lol!: Гледам телевизия,слушам музика,излизам с приятели,чета...Каквото ми е настроението това правя :)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 3:52 pm

Абе ние сме се събрали тука някви дето правят се едно и също ако видите предишните мнения сички едно и също правят. laugh Бахти откачалките. :lol!:
Върнете се в началото Go down
van4yta

van4yta


Female
Брой мнения : 54
Age : 33
Localisation : София
Registration date : 19.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 3:53 pm

Pe7eR написа:
Абе ние сме се събрали тука някви дето правят се едно и също ако видите предишните мнения сички едно и също правят. laugh Бахти откачалките. :lol!:

Еми,да ти кажа,нямаме голям избор... :) Поне така мисля.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeПет Май 25, 2007 6:06 pm

van4yta написа:
Pe7eR написа:
Абе ние сме се събрали тука някви дето правят се едно и също ако видите предишните мнения сички едно и също правят. laugh Бахти откачалките. :lol!:

Еми,да ти кажа,нямаме голям избор... :) Поне така мисля.

E ние ако искаме можем и други работи да правим laugh ама сме решили така затова и сме се събрали сички ! Wink
Върнете се в началото Go down
Peter Petrelli

Peter Petrelli


Male
Брой мнения : 23
Age : 34
Localisation : Варна
Registration date : 15.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 6:57 pm

Ходя на фитнес, репетиции по пеене, хореография и т.н.

П.С.
а, и пия с приятели като се съберем laugh
Върнете се в началото Go down
Beautiful`lie

Beautiful`lie


Female
Брой мнения : 111
Age : 33
Localisation : Варна
Registration date : 29.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeВто Май 29, 2007 7:56 pm

Ем аз не сам от тез мноо време за пилеене и почти няям време за ниииищо. Кат ми се отвори дупка във времето се шлая с френдове нанякаде или съм с любимия под ръчичка ХАхХАХх :)
Върнете се в началото Go down
iv4eto_666

iv4eto_666


Female
Брой мнения : 31
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 28.05.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeСря Май 30, 2007 8:06 pm

ами и аз съм така нищо по-различно от обичайното не правя - гледам телевизия, ровя се из нета, слушам музика (това най-вече), чета книжки, излизам с приятели, а също така мн обичам да решавам судоку или да редя пъзелчета (макар че вече съм голяма за такива неща де) Oops Tongue :)
Върнете се в началото Go down
Kael'thas




Male
Брой мнения : 18
Age : 34
Localisation : At world's end
Registration date : 05.06.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeСъб Юни 09, 2007 6:57 pm

Ами свободно време рядко имам ( кат гледам Героите се смята за работа ) но все пак гледам по някакъв начин да си угодя на настроението ..... каквото и да е то Grin
Върнете се в началото Go down
MilO-SobIesKI

MilO-SobIesKI


Female
Брой мнения : 4
Age : 34
Registration date : 04.07.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 9:07 am

чакам да започне Heroes :heart:
Върнете се в началото Go down
v_mars

v_mars


Брой мнения : 16
Registration date : 29.06.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 12:35 pm

Ам и аз гледам филми,сериали чета седа пред компютъра,но много обичам и фотографията
Върнете се в началото Go down
Wickey

Wickey


Female
Брой мнения : 33
Age : 38
Localisation : Balchik
Registration date : 28.07.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 10:48 am

Като се замисля май гледам основно други сериалчета,правя това-онова на фотошопа,тези дни се занимавах с една карта макар да не се получи така както аз я мислих...май това запълва по-голяма част от свободното ми време :roll: .
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Female
Брой мнения : 74
Age : 32
Localisation : Burgas
Registration date : 24.09.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 10:00 am

Хахахах, аз само се чудя какво да правя. До сега си убивах времето със Supernatural, ама сега и той свърши... laugh
Иначе си пиша простотии с приятели по Скайп, ровя се из всевъзможни сайтове, пиша по форуми(както се забелязва), излизам навънка естествено... Ся като продължим даскало и ще се учи... тва е най-неприятното, ама поне малко от малко трябва да се върши. laugh
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 3:30 pm

хаха първо ще кажа каво правя докато го гледам Grin - ЯМ! Не мога се спра... Grin
А докато не го гледам излизам с приятели по кафета, по дискотеки, покрей даскало Grin и споя на компа...
Върнете се в началото Go down
erabeast

erabeast


Male
Брой мнения : 121
Age : 32
Localisation : ВЪВ ВАРНЕНСКАТА ГОРА
Registration date : 02.10.2007

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 4:13 pm

излизам с приятели ,тъпея и си мисля за сериала или гледам някое дгуго филмче
Върнете се в началото Go down
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^

^^ UrBaN ^ LeGenD ^^


Female
Брой мнения : 30
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 12.03.2008

Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 10:16 pm

Лелее.. сигурно ако ви кажа,че еднам отделям време да го гледам няма да ми повярвате...
Просто ми е доста натоварена програмата,защото съм втора смяна на училище,което се намира на майната си...та вторник и четвъртък ходя на англйски език в у-ща Европа.. и оттам на даскало исе прибирам към 8 и половина 9 без нещо..
В сряда иПетък..съм на фехтовка.. където тренировките ни са някъде по 2 часа.
В Понеделник ми остава време да отида на кино,да помързелувам,или да се видя с приятели..понякога да поиграя баскет или да отида с баща ми на стрелба .. и така,иначе когато имам свободно време или рисувам някъде из къщи или пък седя на скайпа и обменям инфо с приятели ;)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво правите когато не гледате "Heroes"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите когато не гледате "Heroes"?   Какво правите когато не гледате "Heroes"? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво правите когато не гледате "Heroes"?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Разни-
Идете на: