Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вдъхновява ли ви Хироус

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
William Shakespeare

William Shakespeare


Male
Брой мнения : 8
Age : 33
Localisation : Neverland
Registration date : 19.04.2009

Вдъхновява ли ви Хироус Empty
ПисанеЗаглавие: Вдъхновява ли ви Хироус   Вдъхновява ли ви Хироус Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:03 pm

... да се размисляте по по-философски теми? - тъй като в сериала философията е засегната подчертано силно; бих казал дори, че е централна... :) Та върху какво сте се размисляли, поради действията и думите в Хироус, или правили ли сте нещо, вдъхновени от него?
Върнете се в началото Go down
http://sickdreamer.wordpress.com
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Вдъхновява ли ви Хироус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вдъхновява ли ви Хироус   Вдъхновява ли ви Хироус Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 10:50 pm

Философията си отиде от сериала някъде по време на втори сезон.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Вдъхновява ли ви Хироус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вдъхновява ли ви Хироус   Вдъхновява ли ви Хироус Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 10:58 pm

Почти в началото на втори сезон.
Първи сезон си остава този, който най-много ми хареса, личеше си, че има концепция.
Иначе за какво да ме вдъхновява? Да се пробвам да прелетя над блока или да се порежа, за да видя дали ще се генерирам.
Сега сериозно, малко съм голяма, за да се вдъхновявам от точно такъв тип сериали(тоест фентъзи), гледам го заради мистерията(която почна "леко" да се губи) и заради интереса ми, който започва да се губи.
Ако искам да се вдъхновявам на такива теми гледам малко по-различен жанр филми.
Върнете се в началото Go down
maddog

maddog


Female
Брой мнения : 17
Age : 31
Localisation : ... навсякъде и нъкъде...
Registration date : 20.09.2008

Вдъхновява ли ви Хироус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вдъхновява ли ви Хироус   Вдъхновява ли ви Хироус Icon_minitimeВто Май 26, 2009 8:31 pm

Ха... фолосовски?! Може би не... но има неща, които определено вдъхновява. От миналата година спрях да рисувам (всички ме питаха защо, какво ми е станало) и след като гледах Герои отново (чесно казано имаше момент, в който просто минавах през живота без да разбирам какво става) пак започнах да рисувам. Опредлено Герои ми е вдъхновение. Няма шега, няма измама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вдъхновява ли ви Хироус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вдъхновява ли ви Хироус   Вдъхновява ли ви Хироус Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вдъхновява ли ви Хироус
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: