Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Eisode 3 - Ink

Go down 
+4
Revenge!
Stanley
erfo
legolassss
8 posters
АвторСъобщение
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:22 am

Eisode 3 - Ink 350436

Link@Zamunda
Link@ArenaBG.com


Enjoy the Eisode 3 - Ink D008 Eisode 3 - Ink D005 Eisode 3 - Ink D018 Eisode 3 - Ink D015 Eisode 3 - Ink D005 Eisode 3 - Ink D019 and leave comments!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 1:30 pm

ощи нема коментатори ?!?!?! :)
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 1:41 pm

Ами като ще има, постни нещо смислено...

Хареса ми епизода Smile Бавно се развива, доста загадъчно, и се обръща внимание на детайлите Smile
Много ми хареса глухо-нямата колежка на Питър ииии... изглежда м/у тях ще става нещо :) А доколкото до "дарбата й", не ми изглежда толкова като способност, колкото до... медицинския термин, с който се изрази лекарката :]
Сам е находчив, изглежда че брат му е имал същата или подобна способност на тази на Пийт. Като цяло ми се струва, че иска да запази "семейството си", т.е. хората от карнавала.
За шастие не видяхме Хиро и Андо... досадни са ми напоследък...
Ноа ми харесва все повече и повече! А между Клеър и Гретхен сякаш прехвърчаха искри даже Tongue
Най- интересното предстои :] Чакам следващия епизод с нетърпение!
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Revenge!

Revenge!


Female
Брой мнения : 20
Age : 34
Registration date : 21.07.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 3:45 pm

самюъл, колкото и лош да е, си е доста харизматичен
питър започва да се връща към социалния живот, което е хубаво
новата мацка, не й е много полезна способността, ако трябва да се бори с лошите с нея, но пък красиво са го направили със светлините, поетично е някак си
а сайлър отново показа колко е садистичен Grin мат ше си има неприятности определено
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 11:23 pm

сутринта го гледах ма негъра май си е лепнал лапата зад врато ми и съм забравил кво стана така че май утре ще коментирам кат го изгледам отново
на трезво
самуел малко кат карнидж го играе
шефа на мастилото
а карнидж ми прилича точно на мастило
ма там символизира и нефта
и злокачественото му влиание на природата
тази мадамата ми хареса персонажа глуха ма музикант
питър придоби способноста на самуъл
или поне си залепи конпаса на ръката
скоро ще почне и да свири на арфа адали ще углушее ще видим хух
тазц съквартиранката на клеър е малко бързочетец лолз
и са на дребни наркотици още не са опитали истинския херо
?+?+?+?
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 10:57 am

Епизода биваше. Защо смятате Самюел за лош? Хич не е такъв тип. Изглежда, че иска да вкара нашите герои в "семейството". Има си ясни цели и това най-много ми харесва в персонажа. Отново беше на ниво. Дано не го убият в този сезон, защото ще бъде като всички останали, а ми изглежда много потенциален персонаж. Клеър отново адски скучна и досадна. Не виждам защо още я държат в сериала. Вярно, че Хейдън е красива, но... Хайде, около Клеър не виждам да става нищо интересно (мое мнение.) Мат започва да ми става интересен и симпатичен. Това може да се дължи на Сайлър, който го запълва и нещата около Мат ми стават много интересни. Питър в този епизод беше интересен.
Върнете се в началото Go down
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 1:04 pm

Като цяло този епизод не беше това което очаквах, надявам се със следващите епизоди да ме изненадат Wink
Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
Revenge!

Revenge!


Female
Брой мнения : 20
Age : 34
Registration date : 21.07.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 3:48 pm

ами той самюъл не че е лош, ама все пак уби хората в старата му къща, но мен си ме кефи. Grin
и да, клеър не е особено интересна.. някак си доста е едностранна
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 4:22 pm

ми клеъри да искаш да я махнеш не става
или трева да я зариеш като адам
или да я оковеш некъде
ще я гледаме не само ние а и бъдещите хора след 1000 години
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 5:34 pm

Revenge! написа:
ами той самюъл не че е лош, ама все пак уби хората в старата му къща, но мен си ме кефи. Grin
Еми отблъснаха го, когато той искаше просто да види и разгледа стария си дом. Още в началото каза, че мрази обикновените хора, защото са го пренебрегвали и не са го разбирали. Аз просто не разбирам защо продължават да държат Клеър в сериала. Да гледаме как си говори с дружките? В първия сезон имаше ключова роля, но вече просто я мяткат насам-ната и я разтягат като локум, търсейки й някакъв сюжет.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 3:38 am

на ли ти казах що ти пак питаш
далголетието е символ на мъдрост
а безсмъртието е също синвол
а и клеър е красива тъй че без нея щее скучно
:)
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 9:15 am

Мда... Мнооого солидни причини...

Аз така и не коментирах Мат и Сайлър btw... Заформя се нещо интересно там и странното е, че нещата се въртят някак си бавно. Сайлър успява да манипулира Мат и да видим докъде ще издържи той Smile
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 9:57 am

Този нов сезон найстина започва много по-добре от миналия. Точна тази серия най ми хареса от 3те излезнали. На първо място, Самюъл е много интересен персонаж, още откакто чух че Робърт Непър ще е в сериала го очаквах (той играеше любимия ми герой в "Бягство от затвора") и са му направили супер роля. Все още не мога съвсем да вържа силата му да контролира земята с мастилото, но и това ще стане. Сайлър отново е the badass много добре изигра Мат. А самият Мат, също ми става по симпатичен, поради споровете между тях. Клер и на мен вече ми МНОГО досадна, предполагам, че найстина след като е безсмъртта и само се лекува е трудно да я разкарат ... но все пак е досадно. Ноа все още ме радва, както от първи сезон на сам.Хиро и Андо найстина хубаво че не се показаха, че нещо Хиро вече ме дразни с това позитивно детско пърхане наляво, надясно. А Питър, преди ме дразнеше, но в този епизод найстина почва да ми става интересен и да ми ахресва.
Вече мисля че най-любими като герой са ми: Самюел и Сайлър.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 3:07 pm

ааа ако махнат клеър аз няма да гледам бе
:)
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 9:52 pm

erfo написа:
на ли ти казах що ти пак питаш
далголетието е символ на мъдрост
а безсмъртието е също синвол
а и клеър е красива тъй че без нея щее скучно
:)
Май не ме разбра. Не искам да я убият, а да я махнат от картинката. Нека си живее живота там, да не я виждаме и т.н. Не мисля, че има нещо интересно около нея. Кажи ми нещо интересно, което тя показва? Случва ли се нещо интересно около нея? Да изключим първия сезон, защото, както казах, там играеше доста ключова роля. Има къде къде по-важни персонажи от Клеър. Колкото до Самюел - мастилото е отделна способност от Теракинезиса. Мастилото трябва да е и първата му способност.
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 5:30 pm

И на мен ми харесва как плавно се развива действието. Сезонът може да се окаже доста добър. В този епизод се съсредоточиха само върху няколко сюжетни линии и липсваха около половината ни основни герои - Нейтън, Анджела, Хиро и Андо(за моя най-голяма радост) и Трейси, за която наистина съжалявам.
Мат много се изложи. Изобщо не може да се контролира, но признавам, че Сайлър е умел манипулатор. Обаче тази увереност на Мат, че ще задържи в главата си като в затвор, а после му се довери и се провали с гръм и трясък. А това, което ме ядоса най-много е, че проми мозъка на партньора си. Наистина ли е толкова отчаяно вкопчен в обикновения си живот, измъчван от съмнения и ревност, че не може да помисли, че ще го разкрият чрез веществените улики. Ако беше позволил да го арестуват, съдят и затворят вероятно наистина щеше да отърве света от Сайлър, но това, че не го направи за мен показва, че не е истински герой.
Единственото интересно около Клеър е Гретчен, която наистина ми се струва интригуваща и сложна. Вероятно защото е малко луда – освен че вероятно още е булимичка(нали изчезна преди десерта, но може просто да е било необходимо, за да могат Ноа и Клеър да проведат поредния си разговор за разкриването на способностите й пред други хора и опитът му още да бди над нея неотклонно и да контролира живота й), има и много социопатски вид и поведение. Напомня ми на Роуз от „Двама мъже и половина” – онази, която преследваше Чарли и влизаше в дома му през терасата. Иначе последния опит на Клеър да се приспособи към нормалния свят и поредния тъп романс около нея(може само да ми се е привидяло, но май Гретчен я огледа, когато посягаше към ножиците).
Самюел разкри още от себе си, скърбящата част от душата си – тази която тъгува не само за брат му, но и за детството му – толкова добродушно изражение имаше, когато Лидия му каза, че изглежда като всеки друг, а и тъжните му очи, когато поиска да види отново дома си, обаче това изобщо не оправдава пропадането и убийството на трима души. Това, че страда, не значи, че не е зъл и жесток. Подходът му към Питър беше много находчив – накара го да се усъмни в себе си и в доверието на познатите си, като в същото време сподели болката си, като така спечели съчувствието и доверието му. Относно компаса – според мен е принадлежал на брат му, който сигурно е бил емпат като Питър и така е разбирал кой има способности – т.е. от кого може да заеме способности. Само не знам как вкара точно този „детектор” в мастилото и след това в ръката на Питър. Имам предположение и за връзката между пръстта и мастилото. Мастилото се прави от минерали, а те се намират в пръстта – щом може да контролира пръстта, може да контролира и тях.
И накрая това, което най-много ми хареса в епизода – Ема. В нея има нещо толкова нежно, топло и чаровно, че според мен човек не може да не я хареса. Синестезията й може наистина да не е нещо полезно за битка, но е много красива и е компенсация за глухотата й и според мен е също следствие от еволюцията, както способностите на другите герои. Надявам се ролята й да бъде развита добре, както и да има някаква любовна връзка между нея и Питър, която да уравновеси животите им, а и го смятам за наложително, защото сериалът страда от липса на сериозни, задълбочени и устойчиви женски персонажи и се налага да съживяват героините на Али или да им измислят близначки.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 4:24 am

Lilit написа:

Надявам се ролята й да бъде развита добре, както и да има някаква любовна връзка между нея и Питър

жени само за любов мислат Grin What the ...

докато четох лили и ме озариха някой нови идей и прозрения
ThumbsUp
което ми доразвива идеята за ново измерение `но тук вече е малко по различно
идеята е тази че въ другото измерение където е бил самуъл е играл нещо като нейтън и питър и нищо чудно някой който е играл като сайлър
да сее намъкнал въ самуелсън ```но това е далечна теориа
която се съмнявам да я превърнат въ реална серия Grin

а вероятно ако са я превърнали някой може да се намеси със мастилени способности
и да промени серията за нас специалните фенове
любители на хирос

ThumbsUp Tooth

сайлър както го играе лошият много добре е вмъкщнат въ съзнанието на ``добрият мат `` типично е за полицайте да набутват някой въ затвора
сайлър придобива сила и умения чрез убийства` и въпреки
благородната му цел за ъпгрейд го вмъква и до някъде въ престъпна дейност
също тук е вмъкнат и елемента на злоупотребяването съ власт
когато запомваш да си ползваш способностите да се облагодетелстваш и да се измъкнеш от нещо си но всъщност затъваш по вече
и паркмън от добото ченге се превръща въ злият
ще видим дали ще се спаси някак Cry

а също така по въпроса за клеър
можеби има някой неща за доизясняване
например като защо нее летящ човек като баща си а е съ различна способност и няма ли да се окаже пък че баща ввсъщност и е адам или нещо подобно
тъй че има още хляб в клеър не я отписвай от играта Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eisode 3 - Ink Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisode 3 - Ink   Eisode 3 - Ink Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eisode 3 - Ink
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: