Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как ще свърши Genesis?

Go down 
+4
HOOB
Peter Petrelli
Hiro
Sylar
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeСря Май 16, 2007 9:18 pm

Със задаването на последния епизод напират въпростите "Кой ще е бомбата?" или "Кой ще умре накрая?"
Споделете кой мислете че ще умре и защо/как.Кажете кой мислите че ще експлодира - Питър, Сайлър или някой неочакван? Въобще кажете всичко, което ви идва на ум за край на успешния първи сезон.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Гост
Гост




Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 1:14 pm

Е тва са най-трудните въпроси ! И най-интересното е че нищо не може да е сигурно ! laugh Нарочно ни държът в напрежение ! За бомбата нищо не мога да кажа ! По въпроса кой ще гръмне мился че най-вероятно това ще е Питър или Сайлър ,а защо не и Нейтън ! Grin А по въпроса кой ще умре тук нямам отговор ! Може би господин Бенет,Ди Ел... незнам ! Всичко ще се види когато излезе последния епизод на първи сезон на грандиозния сериал Heroes !!!
Върнете се в началото Go down
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 3:22 pm

Da verno tva sa nai-trudnite vuprosi , no tva za bombata nqma da e Sylar - nali sa kazali che she e nqkoi ot purviq epizod,taka che sigurno she e Peter,a zashto ne da nqma bomba a Lindreman da se e podsiguril dopulnitelno ako Hiro spre exploding man da pusnat nqkakva qdrena bomba,no i ako maikata na Peter&Nathan e "specialna" moje i tq da e bombata.A za tova koi she zagine,spored men tova nqma da e nikoi,a ne Ando e mnogo zastrashen-gorkiq trugna da trepe Sylar.Aaaa spored men i Jesika she umre(ne Niki, Jesika!).
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 4:14 pm

Дам, от трейлъра се вижда че Ники се бие с Джесика
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Peter Petrelli

Peter Petrelli


Male
Брой мнения : 23
Age : 34
Localisation : Варна
Registration date : 15.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 11:03 pm

Не вярвам любимеца ми да изгуби контрол и да причини смъртта на толкова хора. Ако се окаже, че Питър трябва да гръмне, то мисля, че ще направи нещо, което ще предотврати взрива. :)
Върнете се в началото Go down
HOOB

HOOB


Брой мнения : 25
Registration date : 16.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПет Май 18, 2007 1:24 am

От треилара се виждат много неща и едно от тях е че две еднакви жени се бият и съм 100% сигорен че едната е Ники а другата е Кандис.Невярвам да има реален бой между Ники и Джесика.Просто трябва да се замислите какво е специалното умение на Ники на Джесика го знаем тя е супер силна а на Ники какво е ? За това кой ще гръмне вече се съмнявам изобщо да има гръм незнам,знам само че ще са намесени Симон и бащаи а от двама мъртви може да се очаква всичко.Предполагам че ще свърши някак компромисно градът няма да гръмне Сайлар или ще си остане лош или ще мине към добрие ще умрът или те по скоро умряха доста герои да не е без хич,поради простата причина че реитинга им се дигна много и както винаги няма да испуснат златната мина и ще доразвиват историята във 2 сезон.Като междовремено измислят добри и оригинални рекламни трикове за запазване на зрителския интерес.Да и за последно при толкова кратък жизнен път на второстепените герои да вземем например героя на Ерик Робъртс мисля че беше агент Томсън несъм сигорен той има 10-15 сцени,та имам предвит че при голм реитинг могат да си позволят много по скъпи гостуващи герои от ранга на Киано Риивс,Том Крус,Джони Деп и други
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПет Май 18, 2007 11:31 am

За Кандис не се бях сетил и мисля че наистина е много вероятно да се бият те. Смятам и че не Джесика, а точно Ники е супер силна и страда от раздвоение на личността.Просто не може (или не иска) да използва силата си а Джесика знае как Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПет Май 18, 2007 12:36 pm

da Kandis e vuzmojen variant,ama ako iska da pobedi Niki/Jes neznam v koi shte se prevurne-moje bi v pokoinata Jesika
Върнете се в началото Go down
Serious Sam

Serious Sam


Male
Брой мнения : 25
Age : 34
Localisation : Правец, България
Registration date : 15.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПет Май 18, 2007 12:56 pm

Цитат :
Как ще свърши Genesis?

преди малко четох блога на Грег Бийман (режисйора на 22-ри епизод) и накрая той казва

Цитат :
Ok that’s it for now. Next week… Everything blows up!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/Sam_Serious_Stone
Гост
Гост




Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПет Май 18, 2007 11:04 pm

Tova zna4i 4e 6te ima bomba ! Ot edna strana sam u4uden ot druga ne a moje naro4no da kazvat taka ! Pak i Sylar e na pat da umre kakto kaza i ednoimannia ni potrebitel v edna takava tema! Gvori se 4e Sylar 6te umre koeto ot edna strana e mn lo6o za6toto toi podarja intrigata i e dosta interesen geroi !
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 11:13 am

Ами аз се питам друго в трейлара има една жена която прилича много на майката на Питар но сякащ тя е като видение или нещо такова Може и тя да избухне нищо не се знае.Никой не знае нейната сила.
Върнете се в началото Go down
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 12:08 pm

Да де нали и аз така си мисля , сигурно има яка сила (сигурно е нещо свързано с чорапи,нали са я хванали да краде чорапи :)),но може да е гадателство нали викаше на Нейтън,че е предопределен да напише книга след взрива(тва е мое мнение де),или нещо свързано с кражба(забележете че Нейтън и Питър не си приличат,може Питър и Летящия човек да са от различен баща),абе общо влето можем само да гадаем...
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 7:47 pm

Hiro написа:
Да де нали и аз така си мисля , сигурно има яка сила (сигурно е нещо свързано с чорапи,нали са я хванали да краде чорапи :)),но може да е гадателство нали викаше на Нейтън,че е предопределен да напише книга след взрива(тва е мое мнение де),или нещо свързано с кражба(забележете че Нейтън и Питър не си приличат,може Питър и Летящия човек да са от различен баща),абе общо влето можем само да гадаем...
и ПО вероятно е така както викаш.Страмното е че баща ИМ не притежава сила поне от комикса се разбираше така .Пак Нейтан прилича супер много на баща си (поне от комикса се вижда така)А питар по скоро на майка си .Така че можем да разберем единствено като гледаме сериала и четем комикса.
Върнете се в началото Go down
Serious Sam

Serious Sam


Male
Брой мнения : 25
Age : 34
Localisation : Правец, България
Registration date : 15.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 8:33 pm

Баща му има сила, само не знам каква точно е
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/Sam_Serious_Stone
van4yta

van4yta


Female
Брой мнения : 54
Age : 33
Localisation : София
Registration date : 19.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 8:43 pm

Serious Sam написа:
Баща му има сила, само не знам каква точно е

Да,наистина има някаква сила,нали Линдерман в 22-ра серия каза на Нейтън,че баща му е бил "един от тях" :scratch:
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 9:51 pm

van4yta написа:
Serious Sam написа:
Баща му има сила, само не знам каква точно е

Да,наистина има някаква сила,нали Линдерман в 22-ра серия каза на Нейтън,че баща му е бил "един от тях" :scratch:
Вярно забравих,но в комикса не са го оточнили явно защото там го искарават само обикновен военен.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 12:21 pm

Абе щом Симон и баща и могат да възкръснат , защо да не възкръсне и бащата на Питър и Найтън ! Ще е много лудо ! :) Да възкръснат всички убити от Сайлър също ! laugh Абе да стане сериал със зомбита ! :lol!:
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 2:49 pm

ReSys7eR написа:
Абе щом Симон и баща и могат да възкръснат , защо да не възкръсне и бащата на Питър и Найтън ! Ще е много лудо ! :) Да възкръснат всички убити от Сайлър също ! laugh Абе да стане сериал със зомбита ! :lol!:
:lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: да ще е готино да се върнат всички мъртви :lol!: :lol!: :lol!:да има някой който ги връща.
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 4:31 pm

Според някого д-р Суреш има ли способност може би сестра му щом е имала защо той да няма?В всяка серия почти го има него и се чудех
Върнете се в началото Go down
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 4:41 pm

Хмм..? Интересно до ся не бях се сещал за Мохиндер...да наистина може да има нещо в него освен антидота...но как не знае за това...или пък защо баща му не го е изследвал като пациент 0 ?!? Нали е открил формулата Чандра ...
Върнете се в началото Go down
van4yta

van4yta


Female
Брой мнения : 54
Age : 33
Localisation : София
Registration date : 19.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 4:49 pm

Винаги съм мислела,че има някаква способност и още тайничко се надявам,не знам защо,просто до сега не ми се връзваше да не е "специален",но като се разбра,че той е ключа за спасяването на Моли и всичките ми теории по този въпрос се изпариха Sad И все пак се надявам да има някаква сила :flower:
Върнете се в началото Go down
ninetyyy

ninetyyy


Брой мнения : 48
Age : 31
Registration date : 19.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 5:06 pm

най-вероятно има прсто още не е дшло времето да се покже на яве
защо иначе той да няма а сестра му да има пособност
нали така е при Нейтън и Питър и двамата са сс способности
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 8:11 pm

ninetyyy написа:
най-вероятно има прсто още не е дшло времето да се покже на яве
защо иначе той да няма а сестра му да има пособност
нали така е при Нейтън и Питър и двамата са сс способности
Дам и аз така разъждавах,но аз мисля тогава наскоро някой каза бащата на Симон има дарба,значи и тя има.Айде да не гадаем утре ще разберем (дано де)
Върнете се в началото Go down
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 8:21 pm

Е то това му е тръпката - да гадаем какво ще се случи , НИЕ* имаме въображение и това не ни пречи... *ние-феновете на Герои
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 10:02 pm

Абе нали ви казах всички възкръсват ! :lol!: На мен режисьора ми каза ! Tongue Визкръсват и заедно убиват Сайлър ! laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как ще свърши Genesis? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще свърши Genesis?   Как ще свърши Genesis? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как ще свърши Genesis?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: