Heroes Bulgaria

A brave new world.

ИндексПорталГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Интуитивна способност/Intuitive aptitude

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sylar
Demon Slayer

Male
Брой мнения : 823
Registration date : 12.05.2007

ПисанеЗаглавие: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Юни 12, 2007 11:34 pm

Интуитивната способност (дарба, талант) е силата да анализираш сложни системи и интуитивно да разбираш как работят без специално обучение или тренировка.

Герои притежаващи силата:
Сайлър е единственият познат герой притежаващ силата.

Ограничения:
Силата на Сайлър изглежда е постоянно активна, помагайки му да анализира всички системи, които срещне. За системи, които вече познава (като часовници) той може да намери и разпознае повреди в механизма само с повърхностен преглед. Системи, които никога преди не е виждал може да изискват по-обширно изучаване, но изглежда че Сайлър е способен да ги анализира много по-бързо отколкото би могъл обикновен човек и има нужда от по-малко технологична екипировка.

Умението изглежда работи за изучаване на механични, както и на биологични системи. Дали може да работи върху други видове системи (например електронен хардуер или компютърен софтуер) не е известно, въпреки че Сайлър твърди, че силата му позволява бързо да анализира човешкото поведение. (Fallout)

Примери:
* Грей (Сайлър) открива механична повреда в часовника на Чандра Суреш от мястото си моменти след като професорът влиза в магазина. (Six Months Ago)
* След като вижда Брайън Дейвис да демонстрира телекинезата си, Сайлър изглежда "чува" мозъка на Дейвис, разбирайки че може да го "поправи". След това Гейбриъл атакува Брайън и го убива. Скоро след това Сайлър е способен да използва теликинеза. (Six Months Ago)
* След като телекинетично избутва Питър към стената, Сайлър отбелязва че Петрели е специален, искайки да види "как работи". (Parasite)

Последната промяна е направена от на Сря Юни 13, 2007 10:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.bg-starcraft.info
Sylar
Demon Slayer

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Юни 12, 2007 11:37 pm

Хм.. да питам, само аз ли не виждам картинките на моите теми? Ако и вие имате този проблем ще ги хоствам някъде.
HOOB

Брой мнения : 25
Registration date : 16.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Сря Юни 13, 2007 12:05 am

За мен това е най-мистериозните сили,незнам как работи но според мен това че е интуитивен едва ли му помага да копира както способноста така и държанието на жертвата.
Вижте профила на потребителя
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 4:06 am

Много добра рабоа силата е страхотна а аз ти виждам снимките. Нз вие защо неможете.
Sylar
Demon Slayer

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 9:29 am

Вече и другите ги виждат сигурно, защото ги хостнах тук. Ти сигурно си гледал след като ги оправих
ninetyyy

Брой мнения : 48
Registration date : 19.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 9:50 am

А Питър дали не е придобил силата от Сайлър в последния епизод?
Beautiful`lie

Female
Брой мнения : 111
Registration date : 29.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 9:53 am

ninetyyy написа:
А Питър дали не е придобил силата от Сайлър в последния епизод?

Както вече казахме някаде той гуркичкия вече сам незнае кво притежава :lol!: пък и не само в последния епизод се доближава до Сай често са се срещали вече
Sylar
Demon Slayer

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 10:43 am

Дам веднъж при Клер и веднъж в на Мохи апартамента. Заспал е Пити, заспал е Twisted
SemperFi

Male
Брой мнения : 141
Registration date : 09.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 10:52 am

Sylar написа:
Дам веднъж при Клер и веднъж в на Мохи апартамента. Заспал е Пити, заспал е Twisted
Ама хич не е заспал....
Като беше при Айзак и като му извика се получи някаква вълна, която отблъсна наркоманчето 20 метра назад
Вижте профила на потребителя http://zamunda.net/userdetails.php?id=362587
Sylar
Demon Slayer

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 12:27 pm

При Айзък и Сай и Питър са го правили това с дълбокия, зъл глас. Питър беше май когато Мендес застреля Симон, а Сай преди да му вземе силата каза "Show me!"
SemperFi

Male
Брой мнения : 141
Registration date : 09.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 12:37 pm

Sylar написа:
При Айзък и Сай и Питър са го правили това с дълбокия, зъл глас. Питър беше май когато Мендес застреля Симон, а Сай преди да му вземе силата каза "Show me!"
Да де ама така казва и Еден като заповядва, но тя се гръмна и....
Вижте профила на потребителя http://zamunda.net/userdetails.php?id=362587
DeathLesS
Администратор

Male
Брой мнения : 498
Registration date : 18.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Нед Юни 17, 2007 2:20 pm

Това е телекинезата с гласа който облъсква според мене .А и Цайлър има много неща да ни пкаже още защото е убил не 1 или 2 a много повече еволюирали hora.Таза способност на Сайлър Интуитивната е много интересна и тепърва ще разбираме неща за нея(дано)

Последната промяна е направена от DeathLesS на Нед Сеп 28, 2008 5:41 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Пон Юни 18, 2007 12:13 am

Да абсолютно съм съгласен с теб. Само малко думите подбирай че... laugh 1 или 2 хора,еволюирали човеци laugh Май трябва да е обратно ама карай. А за Питър както не веднъж съм казвал той изведнъж ще стане машина и да видим тогава Сай какво ще прави,защото реално погледнато Питър притежава повече сили ама не ги е абсорбирал. Ако ги увладее ще стане интересно. :)
DeathLesS
Администратор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Пон Юни 18, 2007 9:28 am

Pe7eR написа:
Да абсолютно съм съгласен с теб. Само малко думите подбирай че... laugh 1 или 2 хора,еволюирали човеци laugh Май трябва да е обратно ама карай. А за Питър както не веднъж съм казвал той изведнъж ще стане машина и да видим тогава Сай какво ще прави,защото реално погледнато Питър притежава повече сили ама не ги е абсорбирал. Ако ги увладее ще стане интересно. :)
Hahhaha ne bqh zabelqzal mersi che mi kaza.A za Pitar shte vidim dano da se useti 4e negovata sila e s nai golqm potencial i 4e moje da absorbira vsi4kite sposobnosti na Saylar (sajelqvam che ne pisha na kirilica,bagna mi se posle shte si editna komentara)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Пон Юни 18, 2007 2:14 pm

Питър ако успее да ги абсорбира ще победи Сай и само новия злодей ще остане да се бори с него. laugh
DeathLesS
Администратор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Пон Юни 18, 2007 2:18 pm

Pe7eR написа:
Питър ако успее да ги абсорбира ще победи Сай и само новия злодей ще остане да се бори с него. laugh
Тогава ще стане тъпо.Сайлър не трябва умре ,той знае как да изпозва способностите си на макс и това много ми харесва
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Сря Юни 27, 2007 7:07 pm

Е да ама ще има и друг злодей стават малко множко. Някой ще трябва да умре !
someone
Администратор

Male
Брой мнения : 1099
Registration date : 24.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Сря Юни 27, 2007 8:43 pm

Лелеее хора, как успявате във всяка тема да стигнете до дискусията Сайлър или Питър :affraid: :affraid: :affraid: :affraid:

Коментирайте силата, а не геройте, МОЛЯ ВИ!!!!

Аз лично харесвам тази сила защото е яко да знаеш как работи всичко. Представете си само като погледнете нещо и да разберете как точно върши действията си :lol!:

What are you going to do with your last 40 seconds?
http://prize.bg/someone - CLICK it
Вижте профила на потребителя http://zoom.bg/someone
I'm_NoT_YoUr_GirL

Female
Брой мнения : 54
Registration date : 23.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Съб Ное 24, 2007 9:58 pm

на мен сега ми просветва за тая способност Oops изобщо не съм предполагала че Сайлър има сила , ама има логика.... :)
ludite_f_m.

Female
Брой мнения : 40
Registration date : 09.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Пет Май 16, 2008 3:17 pm

Сайлър разбира когато някой друг има способност и знае как да контолира всяка придобита. Може би е анализирал първо себе си и знае как да приобщи други към своята, обаче е възможно да дава и на нормалните хора специални сили, ако някой от героите е прекалено стар или недъгав. Tongue rock
sdw

Male
Брой мнения : 89
Registration date : 29.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Ное 04, 2008 11:16 pm

Интересно ми е когато Питър взе способността на Сайлър ... с каква причина го направи,всички знаем причината "да разбере променливите" ... аз не можах да схвана за какви променливи и както е трябвало да разбере,някой ще ме светне ли ?
rustakil

Male
Брой мнения : 120
Registration date : 01.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Ное 04, 2008 11:19 pm

sdw написа:
Интересно ми е когато Питър взе способността на Сайлър ... с каква причина го направи,всички знаем причината "да разбере променливите" ... аз не можах да схвана за какви променливи и както е трябвало да разбере,някой ще ме светне ли ?

Няма какво да те светваме и ние не знаем Grin , а за способността за мен това е най-сложната и най-трудна за контролиране(то е ясно де) , но като цяло Сайлър вече успя да се справи с нея или поне така си мисли .
Sylar
Demon Slayer

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Ное 04, 2008 11:40 pm

Това с "глада" обаче си го изсмукаха от пръстите. Аз обаче знам какво може да държи глада в клетка. Някой иска ли да се пробва да познае?
stopz

Male
Брой мнения : 36
Registration date : 21.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Ное 04, 2008 11:43 pm

Алкохола ? Grin Grin
Иначе браво за темата :)
Sylar
Demon Slayer

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   Вто Ное 04, 2008 11:44 pm

Че тя е стара. Даже ще я едитвам по някое време.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Интуитивна способност/Intuitive aptitude   

Интуитивна способност/Intuitive aptitude
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Способности-
Идете на: