Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други сериали

Go down 
+19
sylar_fenka
Mirax
liquefy
evildevilbg
someone
secretk
rustakil
Ver~
kremitoo
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^
iv4eto_666
DarKFate
Divata_Airis
Beautiful`lie
{L0V3P37ER}
Hiro
Peter Petrelli
Serious Sam
Sylar
23 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 10:40 am

Кажете какви други сериали гледате
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Гост
Гост




Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 12:43 pm

Еми аз съм много зарибен по сериалите ! Ето кои сериали гледам:
Естествено-Heroes
One Tree Hill
Prison Brek
Supernatural
Сега имам намерение да почвам и още един ,но първо трябва да си изгледам всички серий на Supernatural !!! Искрено ви препоръчвам тези сериали !!! СУПЕР СА !!!
Върнете се в началото Go down
Serious Sam

Serious Sam


Male
Брой мнения : 25
Age : 34
Localisation : Правец, България
Registration date : 15.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 1:19 pm

като напишеш поста сложи отметка на "Добави подпис (подписите се променят от Профила)"
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/Sam_Serious_Stone
Serious Sam

Serious Sam


Male
Брой мнения : 25
Age : 34
Localisation : Правец, България
Registration date : 15.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 1:25 pm

не съм много по сериалите понеже повечето време когато съм на компютъра разцъквам некоя игра, но за Heroes ставам в 6 сътринта вторник да го гледам! иначе по-късно през деня или на следващия ден си теглех Prison Break, преди като по Диема2 даваха FarScape много му се кефех също, и MutantX и Alias по AXN, но Heroes-а рулира!
edit: опаа sry, double post
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/Sam_Serious_Stone
Гост
Гост




Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 1:31 pm

ReSys7eR написа:
Искам да попитам Админа дали може да си направим теми за други сериали ?

Айде де Админа да каже дали може !
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 1:33 pm

Пускай тема в "Разни" като искаш
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Peter Petrelli

Peter Petrelli


Male
Брой мнения : 23
Age : 34
Localisation : Варна
Registration date : 15.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 11:01 pm

Гледам, освен Heroes, Prison Break, House, CSI понякога, и Without A Trace също когато успея да го хвана laugh
Върнете се в началото Go down
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeПет Май 18, 2007 12:33 pm

osven Heroes v momente ne gledam nishto , lqtoto(nqma kvo da pravq)vikam da zapochna 2-3 novi seriala :)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeПет Май 18, 2007 6:39 pm

Препоръчвам ви Supernatural !!! Жесток е!
Върнете се в началото Go down
{L0V3P37ER}

{L0V3P37ER}


Female
Брой мнения : 42
Age : 32
Localisation : In Hellaven
Registration date : 18.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСъб Май 19, 2007 1:16 am

Освен Heroes, аз гледам:

~ Prison Break
~ One tree hill
~ Supernatural
~ Blood Ties
~ Desperate housewives

~ Dark Angel

А иначе съм изгледала, и попоглеждам:

~ Buffy the vampire slayer
~ Angel
~ Tru calling
~ Malcolm
~ Married with children
~ Cold case

И други... :)


Последната промяна е направена от на Сря Май 30, 2007 12:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hphex.com
Гост
Гост




Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСъб Май 19, 2007 1:53 am

{L0V3P37ER} написа:
Освен Heroes, аз гледам:

~ Prison Break
~ One tree hill
~ Supernatural
~ Blood Ties
~ Desperate housewives

А иначе съм изгледала, и попоглеждам:

~ Buffy the vampire slayer
~ Angel
~ Tru calling
~ Malcolm
~ Married with children
~ Cold case

И други... :)

Много я уважавам и как да бъде по дру начин като харесваме един и същи вид филми ! Абсолютно мога да я подкрепа страхотен избор ! БРАВО !!! :cheers:
Върнете се в началото Go down
Beautiful`lie

Beautiful`lie


Female
Брой мнения : 111
Age : 33
Localisation : Варна
Registration date : 29.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeВто Май 29, 2007 7:29 pm

Ехеее ко прайте вие мноо сериали зяпате от де намирате време :roll:
Аз гледам Prision Break ама само по БТВ го следя и House за лека нощ съм с него :heart: А Heroes си го зяпам постоянно кат съм на компа и ся чекам 2 сезон :)
Върнете се в началото Go down
Divata_Airis

Divata_Airis


Female
Брой мнения : 77
Registration date : 22.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Май 30, 2007 9:54 am

Pe7eR написа:
Препоръчвам ви Supernatural !!! Жесток е!

БРАВО! ТОВА Е СТРАШЕН СЕРИАЛ!
Оле, а тия братя са...страшни, малий направо са страхотни. Толкова са секси и сериала е адски свеж, изпълнен с мистицизъм, як хумор- абе супер е. Аз изгледах вс серии и сега чакам трети сезон:lol!:
Върнете се в началото Go down
DarKFate

DarKFate


Male
Брой мнения : 103
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 23.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Май 30, 2007 10:17 am

10x за препоръките, но имам малко време и като дойде лятната ваканция почвам да ги гледам. Но сега отделям време само за Lost и South Park. :)
Върнете се в началото Go down
iv4eto_666

iv4eto_666


Female
Брой мнения : 31
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 28.05.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Май 30, 2007 8:02 pm

аз редовно си гледам One tree hill i Buffy the vampire slayer иначе така когато хвана ми харесват Veronica Mars, Malcolm, Friends и други Tongue
Върнете се в началото Go down
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^

^^ UrBaN ^ LeGenD ^^


Female
Брой мнения : 30
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 12.03.2008

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 10:24 pm

CSI , O.C. , One Tree Hill

Преди гледах "В неизвестност" ии руския Бригада .. ама свършиха..
Върнете се в началото Go down
kremitoo

kremitoo


Female
Брой мнения : 122
Age : 33
Localisation : Бургас
Registration date : 24.09.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:09 am

Освен Heroes, гледам и съм гледала:

Supernatural
One Tree Hill
House MD
Buffy The Vampire Slayer
Veronica Mars
Friends
Tru calling

Prison Break вече не го гледам, взе да ми обозява, а OC го спрях към началото на 3ти сезон.

Като хвана по тв гледам: Женени с деца, Али Макбийл, Адвокатите от Бостън, Анатомията на Грей, Поверително от кухнята, Малкълм и въобще всички интересни сериалчета.


Планирам да гледам Blood Ties, защото ми казаха, че е добър, но ще видим.
Върнете се в началото Go down
Ver~

Ver~


Female
Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 02.08.2008

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:44 am

Heroes, Malcolm, Friends, House MD
и още няколко(тях не ги гледам редовно)
Tongue
Върнете се в началото Go down
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 10:32 am

ER
Friends
Malcolm in the middle
Breaking bad
Cold case

Общо взето това са Smile
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 8:56 am

Ми гледам разни американски сапунки като няма какво да правя, но сериалите, които наистина ми допаднаха със сюжет и актьорска игра са ReGenesis и Roswell.
И двата сериала са sci-fi, има си мистерии. Единият е за извънземни, другия е медицински мистерии(доста по-добри от House и Grey's anatomy). За съжаление и двата сериала са приключени, но въпреки това си ги припомням от време на време.
Понеже едва ли има много хора, които са ги гледали, реших, че няма смисъл да пускам отделна тема за тях.
ReGenesis се разказва за един център за медицински изследвания в Канада, които обслужва Канада, САЩ и Мексико. Главното им занимание е да потушават различни епидемии, много често създадени по изкуствен начин от човека. В сериала може да видите както стандартните вируси Ebola и Margburg, така и нови щамове на HIV вируса, приони и птичи грип в примесеца със small pax(тоест шарка), странни случаи на заразна депресия и всякакви такива неща. Намесени са военните, Русия и Пакистан, както и разработваните от тях биологични оръжия.Специално внимание се обръща на така наречената чума на 20 век-испанския грип.
Roswell е сериал за извънземни, по-скоро за хибриди, създадени от извъмните и изпратени на Земята. Филма започва с една престрелка, в която главната героиня умира или по-точно си мисли, че умира, защото главния герой се оказва един от хибридите и я спасява.
Извънземните имат сили, някои от които подобни на тези в Heroes, филма е доста по-стар, за това и няма толкова добри визуални ефекти, но пък е оригинален и различен.


Последната промяна е направена от secretk на Сря Ное 12, 2008 11:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 9:52 am

ReGenesis е уникален сериал, но досега не съм имал възможност да го гледам по-подробно.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 10:09 am

Определено е много добър и според мен си струва да го гледаш по-подробно. Просто този сериал съм го гледала вече три пъти целия и всеки път като го гледам ми е интересен и всеки път има нещо ново, на което да обърна внимание. Просто сериала е наистина уникален, особено за такива като мен, които са фенове на sci-fi и се интересуват от медицина.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 12:21 pm

Ми само да спомена че ме чакат 6 сезона Старгейт СГ-1 + 5 Атлантида + 2 сезона Анатомията на Грей и 3 Фарскейп :). А и още 52 еп. Шаман Кинг, 50 еп. Наруто Шиппууден, 500 глави Спайдърмен, 300 глави Наруто и още цифра комикси и манги :). Айде сбутай и РеГенезис :).
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 12:40 pm

На туй му се вика нужда от алгоритъм за оптимизация. Преди да почна работа и аз бях така, сега гледам само Heroes Prison Break и като няма кво да правя си пускам Roswell от vbox-а(премахва нуждата от сваляне). Другите ги отрязах, като се съберат всички серии, ще ги гледам лятото или там като има повече почивни дни.
Ама твойта програма много тежка, явно имаш много свободно време, трябва да ти намерят работа.
Аз това е абсурд да го гледам при наличие на работа и университет, в които даже всичко, което уча е на немски и английски от време на време.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 1:12 pm

Хъхъ ми то там е, че нямам време, работа и у-ще, това е. Максимум 1 ден в седмицата за готини занимания. Но работата ми е такава, че по цял ден съм в мрежата, което е бонус.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sponsored content





Други сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други сериали   Други сериали Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други сериали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Вашите сериали-
Идете на: