Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Клеър Бенет

Go down 
+23
Elle
sylar_fenka
trew1
LoVe_PeTeR
hayden_panettire
ivo_matus
` Hayden`
HeBuguM
janalicious
DeathLesS
Hiro Nakamura
Murou
I'm_NoT_YoUr_GirL
Селена
cool_boy_93
erabeast
trevi4ko
Claire
ClaireBennet
SunRise
SemperFi
someone
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeВто Май 06, 2008 7:30 pm

Само мен ли ме дразни? svir .Баси все аз наобратно.То Моли се държи по-зряло от нея.
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 12:02 am

В 3ти сеэон някак си много вэе да ме драэни, а преди ми беше една от любимите...
Върнете се в началото Go down
Elle

Elle


Female
Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 28.12.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 7:06 pm

Някак си взе самосъжалението много присърце ... Не й отива особено. Въпреки това, по - нататък ставаме свидетели как от лигла се превръша в злобна кучка, Е все още не сме я видели в лошата и светлина (като изключим бъдещето) но натам отиват нещата ... Съвсем нормално е това за мене .. Все пак много беше огорчена от постоянните лъжи на баща си,от факта, че трябва да се крие и да бяга. Пък и това, че може да се самолекува за нея значи, че въпреки всичко е само жертва. Ааа и искам само да добавя, че са й сменили прическата Grin Преди беше някак си на пластове и беше с бретон .. а сега е дюс права .. прави я да изглежда по-голяма от колкото е
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 8:39 pm

Elle написа:
Някак си взе самосъжалението много присърце ... Не й отива особено. Въпреки това, по - нататък ставаме свидетели как от лигла се превръша в злобна кучка, Е все още не сме я видели в лошата и светлина (като изключим бъдещето) но натам отиват нещата ... Съвсем нормално е това за мене .. Все пак много беше огорчена от постоянните лъжи на баща си,от факта, че трябва да се крие и да бяга. Пък и това, че може да се самолекува за нея значи, че въпреки всичко е само жертва. Ааа и искам само да добавя, че са й сменили прическата Grin Преди беше някак си на пластове и беше с бретон .. а сега е дюс права .. прави я да изглежда по-голяма от колкото е

В първи беше с доста къдрава коса, а когато е с кафява е много яка....
Върнете се в началото Go down
Elle

Elle


Female
Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 28.12.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 3:14 pm

Ти няма ли да спреш да ме поправяш бе ?! Grin:D ... Да с кафява коса е добре ..
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:38 pm

Grin В момента по BTV дават един филм за фигурно парзаляне и "Клер" участва в него... Grin Също една интересна подробност е, че майка й в филма е "Мередит", която играе истинска майка в Heroes Grin
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 7:07 pm

trevi4ko написа:
Grin В момента по BTV дават един филм за фигурно парзаляне и "Клер" участва в него... Grin Също една интересна подробност е, че майка й в филма е "Мередит", която играе истинска майка в Heroes Grin
Заблудил си се. Ролята на майка й от „Ледената принцеса” се изпълнява от Ким Катрал(„Сексът и градът”), а в ролята на майка й от „Герои”, Мередит, е Jessalyn Gilsig.
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 7:08 pm

trevi4ko написа:
Grin В момента по BTV дават един филм за фигурно парзаляне и "Клер" участва в него... Grin Също една интересна подробност е, че майка й в филма е "Мередит", която играе истинска майка в Heroes Grin

Гледах го Grin ама не эабеляэах да е Мередит...
Върнете се в началото Go down
elanor

elanor


Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Localisation : Добрич
Registration date : 18.05.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 8:48 pm

Клеар ме влодява.Толкова е лигава и тъпа.Много ми напомня на повърхностните момиченца,които мислят само за дрешки и обувки.А аз мразя такива момиченца!
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 6:45 pm

В този филм "Невероятния Джо" с Тим Алън, Клеър също участваше беше на макс 10 години в него :)
Даваха го БТВ малко след Нова Година 1-ви или 2-ри беше...
Върнете се в началото Go down
daydream




Брой мнения : 2
Age : 39
Registration date : 29.01.2009

Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:16 am

Клеар е най-готината в сериала... Много ме кефи както персонажа й, така и самата актриса! Много е красива и играе страхотно... Харесах я още докато беше дъщерята на Али Макбийл :)))))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клеър Бенет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клеър Бенет   Клеър Бенет - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клеър Бенет
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: