Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 2.01 - Four Months Later

Go down 
+13
ninetyyy
van4yta
Sunshine_Angel
saver_girl
someone
DarKFate
Claire
spawn92
DeathLesS
kremitoo
endone
kiko_the_god
Sylar
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 10:41 pm

2.01 - Four Months Later Prince_h_poster-v1


Замунда
Arenabg
Axelbg

Enjoy the 2.01 - Four Months Later D008 2.01 - Four Months Later D005 2.01 - Four Months Later D018 2.01 - Four Months Later D015 2.01 - Four Months Later D005 2.01 - Four Months Later D019 and leave comments!


Последната промяна е направена от на Вто Окт 02, 2007 9:17 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 11:15 pm

вчера е бил по NBC от 21:00, как ми се щеше да я ловя тая тлевизия, шот не ми се струва, че TV-рипа ще е много кадърен! Sad
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 11:20 pm

Ми не днес(вторник) е по НБЦ от 3-4 българско време. Сутринта ще има с хубаво качество.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 12:12 am

Днес в 13:20 (наше време) на официалният фен-сайт имаше часовник отмерващ оставащото време и показваше, че остават 7 часа и 40 минути! Поправи ме, ама тва не прави ли 21:00? :)
Върнете се в началото Go down
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 7:05 am

Heroes 2.01
Налазвайте, епизода е лудницааааааааааааа!........
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 8:36 am

kiko_the_god написа:
Днес в 13:20 (наше време) на официалният фен-сайт имаше часовник отмерващ оставащото време и показваше, че остават 7 часа и 40 минути! Поправи ме, ама тва не прави ли 21:00? :)
Да, ама часовника е по тяхно време.
Епизодът е 700 мегабайта, както трябваше да е последния епизод на първи сезон. Сега тегля.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 8:55 am

Хехе.. ти докато го теглиш, аз го гледах още веднъж... УоУ.. страхотно начало на сезона. Очертава се хубав да е Vol.2 ...
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
kremitoo

kremitoo


Female
Брой мнения : 122
Age : 33
Localisation : Бургас
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 12:24 pm

Първата серия беше страхотна! Невероятно начало на втори сезон. Много ми е интересно как подяволите Питър се озова в Ирландия laugh Нямам търпение да видя какво ще се случи с Ники/Джесика... Сега, когато започна да овладява силите си, трябва да измислят нещо по-различно, за да се запази интригата около нея. Хиро беше много забавен, както винаги. Странно обаче защо са направили това с Кенсей... В смисъл трябва да има някаква причина да се окаже точно англичанин :suspect: Или може би му отдавам прекалено голямо внимание... Много ме хвана яд, че Клер не натри носа на онея мажоретки, щеше да стане яко Twisted Новите герои са страхотни, особено Мая. Напомня ми леко на Джесика Grin Трябваше да дадат някакви подробности около развода на Мат. В смисъл в един момент жена му е бременна, а в другия се развеждат. Аз още като се разбра, че очаква дете, си помислих, че ще е от оня, с който изневери на Мат, но все пак можеше да пояснят нещо. Confused Не знам кой плаши Моли толкова, но истината е, че тя плаши мен laugh Как само се развика на Паркмън Shock Липсва ми Сайлър... Дано още в следващата серия го дадат, че нямам търпение да видя него и новата му дружка в лицето на Кристен Бел Twisted
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 3:02 pm

По-нататък ще има епизоди за миналото и за бъдещето доколкото знам. А Такезо май е безсмъртен, защото има спойлери, че ще го видим и в настоящето.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 3:29 pm

Ми попринцип са променили малко историята на Такезо. Лично според мен няма смисъл да гадаем, защото може да стане всичко. Може Хиро да се окаже Такезо, като му помага със силите си да извърши подвизите. Може да му помогне да стане легенда. Може да му вземе мацката и това да го направи лош... има супер много варианти и лично аз смятам да не гадая а просто да се насладя на тази сюжетна линия, защото съм сигурен, че са я измислили супер интересна.
Колкото до останалото - за Питър... все пак са минали 4 месеца. Не помни нищо и носи хеликс много подобен на този на хейтянина (ако не и същият). Тепърва ще ни разкриват, как е стигнал до там.
Историята с Мая и брат й някак не ме грабва. Както и да го гледам ще е драматична ще се залага на чувства, емоции и прочие и ще има доста по-малко ефекти, екшън, напрежение и мистерия. Мацката убива.. не виждам по-драматичен и измъчен сюжет от този. (драмата ми е най-неприятният жанр)
Сайлър и Ники май ще ги видим другата седмица Wink
Любопитен ми е един от новите герой (забравих името) - бъдещото гадже на Клеар. Бяха направили летенето супер реалистично и яко... страшно се изкефих,... а и сцената беше една Tongue
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 3:49 pm

Чакането си заслужаваше САМО ТОВА ще кажа Grin Grin Grin
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 4:01 pm

Уест наистина летеше като супер герой, а не вдървено като Нейтън Grin Тъпо е само, че взеха да повтарят силите. Можеха телепортация да му сложат или бързо копаене на тунели(laugh).
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 4:03 pm

Хмм мисля че тва ще е друга сила може би ???Може малко но все пак различна от на Нейтън
Върнете се в началото Go down
kremitoo

kremitoo


Female
Брой мнения : 122
Age : 33
Localisation : Бургас
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 4:10 pm

И аз тук с една приятелка точно това обсъждахме... Летят по различен начин, а и по предположение на приятелката ми, той може да има турбомотор в гъза laugh laugh laugh Каквото и да значи това... laugh Сериозно сега, наистина имат много различен стил на летене, а и може би умишлено са го направили... Едва ли са се изчерпали откъм идеи за сили и способности :)
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 4:13 pm

ОООо не има много други спосбности които ще покажат но мисля че това на момчето е левитация а на Нейтън е летене (малко смешно звучи и сякащ нямат разлика но са ги раздели в отделни спосбности)
    ПС:
http://heroeswiki.com/Flight
Върнете се в началото Go down
kremitoo

kremitoo


Female
Брой мнения : 122
Age : 33
Localisation : Бургас
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 4:37 pm

Дам, има разлика м/у летене и левитация. Нетъй все едно си запалва двигателя и полита, а тоя пич сякаш се носеше като перце. А и левитацията се изпълнява със силата на мисълта, а при Петрели си е направо като физическа възможност.
Върнете се в началото Go down
spawn92

spawn92


Male
Брой мнения : 232
Age : 31
Registration date : 14.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 7:03 pm

УХААААААА цял ден бях без нет чак ся дойде за малко да се изям докат чакам.....са ще го гледам и аз ще се включа в дискусийте :-D
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Female
Брой мнения : 74
Age : 32
Localisation : Burgas
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 7:50 pm

Аааааааа, тъкмо изгледах епизода-страшен е! :cheers: Искам ощеее!!! Пак ни грабнаха сценаристите и режисьорите, и директорите, и актьорите от началото-зарибявката е пълна!!! :cheers:
Уффф, как ще го дочакам следващия епизоооод... :cry:
Върнете се в началото Go down
spawn92

spawn92


Male
Брой мнения : 232
Age : 31
Registration date : 14.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 8:40 pm

Според мен края беше възможно най-добрия за създателите(понеже поддържа интереса) и ВЪЗМОЖНО НАЙ-ЛОШИЯ за нас обикновените зрители(немога да чакаааамммм)
Целият епизод беше изграден от прекалено много загадки и много малко отговори което ни подсказва че ни очаква невероятно интересен сезон
Най-вероятно сега показват "4 monts later" за да може след няколко епизода да натъпкат якоооо флашбекс
Върнете се в началото Go down
DarKFate

DarKFate


Male
Брой мнения : 103
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 23.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:23 pm

Много добре започна... С ранни загадки, много добре! Супер беше епизода.
Върнете се в началото Go down
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 12:08 am

Епизода ме смаза! Буквално! Не само идейно, но и технически! Операторската работа и режисурата (на Грег Бийман) са просто всепомиташи! Визията на епизода просто е брутална! Дано всички епизоди са така! Личи си, че са вложени много повече пари в тоя сезон, което е повече от добре!

А за сценария... ами, великолепен! Тим Кринг е някакъв изрод, не мога да повярвам, че пак ще успее да ми вкара лудниците, но той явно ще го направи! Около сериала се завъртя толкова хайп, че очакванията бяха до небесата, но Кринг е лисица, ще ги оправдае!

Новите Герои са върха, мистериите се задълбочават адски... абе, мани-мани! Grin
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 1:35 pm

OMG OMG OMG ZOMFGFGFGFGGGGG Направо полудявам хораааа :S:S:S:S Искам още. Супер як епизод. Мохиндер и Бенет направо ме плашат, Моли двойно, но поне е готино, Нейтън с това отражение ме сцепи, а Такезо ме свали от стола направо. Хиро както винаги супер як, а Уест просто ме остави без дъх. Не очаквах да лети, по скоро си мислех нещо спайдермен да го раздава. Клеър малко тъпо се държа, а оня с лъжичката ми откачи главата от мечти(относно позлатяване и богатство :) ). Ще се побъркам искам всеки ден да е сряда :) за да има нов епизод :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
saver_girl

saver_girl


Female
Брой мнения : 205
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 3:54 pm

Уикипедия за Хироус :lol!: Епизодът е ЖЕСТОК Няма да дочакам срядата!!! Суперски е!!! Леле Нейтън с тая брада ме шокира :lol!: А Уест е мн сладичъъък Tongue Само нз как ше се опраи Хиро с тва минало...
Върнете се в началото Go down
Sunshine_Angel

Sunshine_Angel


Female
Брой мнения : 9
Age : 41
Registration date : 26.09.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 4:12 pm

епизода е страхотен и вече с нетърпение чакам следващия.
Върнете се в началото Go down
http://sunshine.forumup.org/index.php
van4yta

van4yta


Female
Брой мнения : 54
Age : 33
Localisation : София
Registration date : 19.05.2007

2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 9:32 pm

И аз мога да изкажа само положително мнение за този епизод-отоново напрежението,въпросите,тръпката :lol!: Може да повтарям повечето от Вас,обаче епизодът наистина беше страхотен :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2.01 - Four Months Later Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2.01 - Four Months Later   2.01 - Four Months Later Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
2.01 - Four Months Later
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2.08 "Four Months Ago"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: