Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 One Tree Hill

Go down 
+14
LoVe_PeTeR
liquefy
saver_girl
Hiro Nakamura
stufi04
TsX5_494
Sunshine_Angel
kremitoo
lola_craven
Claire Bennett
Beautiful`lie
iv4eto_666
van4yta
{L0V3P37ER}
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

One Tree Hill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 8:25 am

O, стига бе. 6.11, просто няма с какво да го сравниш! Цялата история с "изгубените" години и това как се събраха пораснали и помъдряли е много яка. Но е факт, че трети сезон сякаш беше най-силен. Но 6.11 - епизода в 40-те - просто ми обра точките. Страшен екип са се събрали и се радвам, че ще има 7-ми сезон. Остава само всички актьори да се включат и ще е идеално :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

One Tree Hill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 8:45 am

someone написа:
O, стига бе. 6.11, просто няма с какво да го сравниш! Цялата история с "изгубените" години и това как се събраха пораснали и помъдряли е много яка. Но е факт, че трети сезон сякаш беше най-силен. Но 6.11 - епизода в 40-те - просто ми обра точките. Страшен екип са се събрали и се радвам, че ще има 7-ми сезон. Остава само всички актьори да се включат и ще е идеално :)
Да и мен епизода за 40 години ми хареса много! Просто Лукас, Дан и Нейтън бяха перфектни в ролите си :)
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

One Tree Hill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:20 am

Не само те. Всички се вписаха перфектно, това е факт, но цялата обстановка е... От чисто кинематографична гледна точка епизода е перфектно изпълнен. Имахме си от всичко, което един филм се нуждае - добри, лоши, фабула, малко мистерия и действие. И всичко това в 40 минути. За мен лично всеки фен на сериалите трябва да изгледа поне този епизод, просто да види що е то кино и как се прилага в този формат :).
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
lor4eto

lor4eto


Брой мнения : 6
Age : 33
Registration date : 28.04.2009

One Tree Hill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 5:33 pm

Хм, мен пък 6.11 най не ми хареса от сериала. Не знам просто очаквах нещо повече. Засега най-якия сезон е трети. Не знам дали заради Джими Едуардс или заради Брук и Лукас като двойка ама трети беше най-якия сезон.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





One Tree Hill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
One Tree Hill
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Вашите сериали-
Идете на: