Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"

Go down 
+39
trevi4ko
Dantez
maddog
ellе
elle.
secretk
evildevilbg
sylar_fenka
Elle
Lilian
liquefy
dragobago
Stanley
ludite_f_m.
Save the world...
elanor
~sweet_hayden~
trew1
rustakil
mitko_z
Kensei
saver_girl
erfo
someone
Claire
kiko_the_god
iv4eto_666
Hiro
Beautiful`lie
DarKFate
van4yta
ninetyyy
{L0V3P37ER}
niki000
Divata_Airis
Sylar
HOOB
Serious Sam
DeathLesS
43 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 2:56 pm

Divata_Airis написа:
Знам, че е адски извратено, при положение, че са роднини, но не сте ли на мнение, че Клер и Питър са много сладки като екранна двойка? Първо като не знаех, че са чичо и племенница си мислех, че м/у тях има химия, ама после стана малко сложно-е, много сложно. Мисълта ми е, че ако нямаха родниска връзка и Клер беше поне на 20 щяха да са супер двойка.

И аз мислех че е така. Значи мислим еднакво а клипчето е супер. :)
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 3:06 pm

Divata_Airis написа:
DarKFate написа:

http://www.vbox7.com/play:b68aa4d9
Wink

ТИ СИ ЧОВЕКЪТ:cheers: :cheers: :cheers: :lol!:

Клипчето е супер направено :)
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Beautiful`lie

Beautiful`lie


Female
Брой мнения : 111
Age : 33
Localisation : Варна
Registration date : 29.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 4:45 pm

Divata_Airis написа:
DarKFate написа:

http://www.vbox7.com/play:b68aa4d9
Wink

ТИ СИ ЧОВЕКЪТ:cheers: :cheers: :cheers: :lol!:

Мноооооооо сладкоооо голямо БЛАГОДАРСКО Grin :cheers: Grin
Върнете се в началото Go down
iv4eto_666

iv4eto_666


Female
Брой мнения : 31
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 28.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 6:57 pm

и аз съм на мнение че трябва да има малко повече екшън иначе ми харесва мн и така а за двойките мисля че Питър си отива мн повече с Ники (особено там в бъдещето бяха големи сладури)
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 30
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 7:08 pm

Те и май ще станат двойка след кат Ди Ел умре тя ще се влюби в него
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 7:48 pm

Ди Ел ще е станно да умре защото в комикса за Хана накрая е нарисувано как Мика се притеснява за баща си(бил в болница) и уж щял да се оправи.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Гост
Гост




Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 11:30 pm

Ем ше видим има време.Аз колкото различни сведения видях нямам думи. laugh Ама дано само хбавите са реалност.
Върнете се в началото Go down
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 11:29 pm

Странно ми е да го кажа, но нищо не ми липсва! Точно затва толкова ме грабна сериала - защото съдържа почти всичко, от което се интересувам - пътуване във времето, супер-сили, свежи персоанжи, темата за еволюцията...

И то представени перфектно, режисура, каст, сценарии - брилянтни! Най съм доволен, че нещата са поднесени не комисково а супер-драматично и дарк! Попадение в целта!

какво искам... ами да продължат в същия дух и да не се сбози! Wink
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Female
Брой мнения : 74
Age : 32
Localisation : Burgas
Registration date : 24.09.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 6:35 pm

Абе наистина сериалът е супер. И щом ще вкарат и леко залюбване-добре... Само да не го направят сапунен сериал, с ПРИМЕС на фантастичен сериал. е, тогава ги убивам.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 1:59 pm

Само едно не ми харесва - веднъш в седмицата е... ;( ако беше на всеки кръгъл час ....
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 3:02 pm

Тогава щеше да искаш да е по-рядко Grin
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 1:10 pm

Да бе да.... хахахахахааахаааахаааа не ме познаваш, аз съм ненаситен на удоволствия. Мога да гледам Хероес и да Играя Фейбъл цяла година стига да има нещо ново и интересно Grin:D:D:D
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Claire

Claire


Female
Брой мнения : 74
Age : 32
Localisation : Burgas
Registration date : 24.09.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 2:34 pm

Someone, съгласна съм, че е много рядко. Ама айде да не е и прекалено често... абе 2-3 пъти седмично щеше да е просто идеално! Тъкмо да обсъдиш клюките по предния епизод- и ето ти го следващия. Grin
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 1:09 pm

аз също немога да се сетя за някаква особена способност ,но съм сигурен че ще има все повече изненади и нови герой със нови сили

хора измислих как сайлър ще спре да убива ,просто да килне питър да му вземе способността и вече няма нужда да трепа хората , ще стане един добърсайлър хе хе хе
Върнете се в началото Go down
saver_girl

saver_girl


Female
Брой мнения : 205
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 7:08 pm

мхм... ена жертва за мн др! За какфо да се иска повече... ДА ОПРАВЯТ ТФА ЛЕТЕНЕ! svir са мн е изкуствено! Да се помъчат ама се пак кат са го вкарали поне да е хубаво!
пс. Не моа да го видя тфа клипче от предишните страници Hm :Грешка! За съжаление видеото което се опитвате да отворите не съществува!
Върнете се в началото Go down
Kensei




Брой мнения : 48
Registration date : 09.10.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 24, 2007 11:58 am

На Хироус му трябва ново започване! Това с тая планета и взрива стана скучно...
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 24, 2007 12:35 pm

На мен ми харесва.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 11:32 pm

Kensei написа:
На Хироус му трябва ново започване! Това с тая планета и взрива стана скучно...
хахах, лелее, тва за мене е един от най-големите плюсове! Направо тая шапка ме изкъртва!
Върнете се в началото Go down
mitko_z

mitko_z


Male
Брой мнения : 51
Age : 44
Registration date : 01.10.2007

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 11:40 pm

erfo написа:
...хора измислих как сайлър ще спре да убива ,просто да килне питър да му вземе способността и вече няма нужда да трепа хората , ще стане един добърсайлър хе хе хе
Съмнявам се, че ще стане добър Hm

Иначе по темата - да си остава все така динамичен и да не се сбозява Bounce
Върнете се в началото Go down
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 5:58 pm

На сериала му липсва Тед Спрейг Grin ,иначе сериозно да дам отговор май няма нещо което да искам да се промени :)

ЕДИТ: someone
Всъщност е Тед Спранг Wink
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeВто Май 06, 2008 10:45 am

Аз почнах да гледам сериала от НТВ и наскоро изгледах и втория сезон.Много як сериал,велик просто ThumbsUp .Но си има и минуси.Не ми харесва,че във втория сезон влязоха много нови герои и "старите" ги гледаме през 2-3 епизода,а те общо като са 11 Confused .И просто герои като Мая и Алехандро няма как да ги впишат в общата картинка,Моника и тя е подобна история.Ел и Боб по-могат да ги вкарат.
Не ми харесва и това,че герои от първия сезон оставаха,тъй да се каже "забравени".Щеше ми се да гледам способностите на майката на Клеър,невидимкото и една май Хана беше.А вместо това те бутат нови герои,и в трети сезон сигурно още ще има.Трябва Сайлър да направи една чистка svir .
А и последно,но най-важно не ми харесва,че втори сезон е 11 епизода.То наполовината на първия сезон не е.Все пак и затова са виновни сценаристите Cool
Върнете се в началото Go down
~sweet_hayden~

~sweet_hayden~


Брой мнения : 3
Age : 30
Registration date : 06.05.2008

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeВто Май 06, 2008 6:26 pm

O.o сериала е супер ,много готин с две думи!Но може да направят още някой сезон! svir
____________________
~ T.R.Y
Върнете се в началото Go down
elanor

elanor


Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Localisation : Добрич
Registration date : 18.05.2008

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПон Май 19, 2008 9:07 pm

Divata_Airis написа:
Знам, че е адски извратено, при положение, че са роднини, но не сте ли на мнение, че Клер и Питър са много сладки като екранна двойка? Първо като не знаех, че са чичо и племенница си мислех, че м/у тях има химия, ама после стана малко сложно-е, много сложно. Мисълта ми е, че ако нямаха родниска връзка и Клер беше поне на 20 щяха да са супер двойка.


И аз ги сватосвах.Бяха ми любимата несъществуваща двойка.Като разбрах че тя му е племенница страшно се ядосъх и почнах да рева.Но все още мисля че ако не бяха роднини щаха да са много сладки.
Другото,което ми липсва,е Идън.Беше толкова готина.Е, лицемерна предателка,но страшно много ми харесваше и много подхождаше на Мохиндер.
И Тед за ми е мъчно..А във втория сезон беше странно без Айзък.Не съм му фенка,но беше странно.
Върнете се в началото Go down
Save the world...

Save the world...


Female
Брой мнения : 33
Age : 31
Registration date : 18.05.2008

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26, 2008 10:47 am

Divata_Airis написа:
Знам, че е адски извратено, при положение, че са роднини, но не сте ли на мнение, че Клер и Питър са много сладки като екранна двойка? Първо като не знаех, че са чичо и племенница си мислех, че м/у тях има химия, ама после стана малко сложно-е, много сложно. Мисълта ми е, че ако нямаха родниска връзка и Клер беше поне на 20 щяха да са супер двойка.
Аз съм на същото мнение, страхотни са заедно.В началото на първи сезон видях мн клипчета на тях и помислих, че ще станат двойка и понеже са ми двамата любимци мн ми допадна идеята, но после ми стана гадно задето са роднини.

Иначе на филмчето нищо не му липсва, супер си е, само да има повече битка между Сай и Питър, а любовта - то вече има между Уест и Клеър, Питър повече ми харесва сам Grin
Върнете се в началото Go down
http://EddieCibrian-portal.piczo.com
ludite_f_m.

ludite_f_m.


Female
Брой мнения : 40
Age : 33
Registration date : 09.05.2008

Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 09, 2008 10:54 am

И аз започнах да гледам сериала по НТВ, вчера започнах втория сезон. Относно Питър и Клеър, актьорите излизат от известно време ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"   Kакво липсва,какво искаме още от "heroes" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kакво липсва,какво искаме още от "heroes"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: