Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подкрепяте ли учителската стачка

Go down 
+2
spawn92
cool_boy_93
6 posters

Подкрепяте ли учителите!
Да!
Подкрепяте ли учителската стачка Vote_lcap57%Подкрепяте ли учителската стачка Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Не!
Подкрепяте ли учителската стачка Vote_lcap21%Подкрепяте ли учителската стачка Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Не ме интересува!
Подкрепяте ли учителската стачка Vote_lcap21%Подкрепяте ли учителската стачка Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Общо гласове : 14
 
Poll closed

АвторСъобщение
cool_boy_93




Male
Брой мнения : 63
Age : 30
Registration date : 25.10.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 11:13 pm

Аз я подкрепям!
Върнете се в началото Go down
spawn92

spawn92


Male
Брой мнения : 232
Age : 31
Registration date : 14.09.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 11:15 pm

Мене не ме интересува!!!Ние така и така си учим svir :-D
Върнете се в началото Go down
mayweda

mayweda


Female
Брой мнения : 31
Age : 37
Registration date : 19.10.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 11:16 pm

охх уж да и не.. зависи... от една страна и те са хора и искат повече пари от др.. децата си стоят в тях, а 7 и 12 клас направо се пр*****а защото им са важни тези години...
а и другите заплати са ниски -спрямо за страната.. ако трябва да решаваме ,то повече от 50% от работещото население трябва да се вдигне да стачкува....те искат чудо а то няма начин да стане...
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 12:29 am

Подкрепяте ли учителите!
Да! 60% [ 3 ]
Не! 20% [ 1 ]
Не ме интересува! 20% [ 1 ]
Общо гласове : 5

НЕ на даскалото Chair
ДА на стачката Lock
:-D :-D :-D
Върнете се в началото Go down
endone

endone


Male
Брой мнения : 231
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 19.06.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 3:47 am

Не.
В началото ги подкрепях, докато не им чух исканията. Просто се отнесоха доста с онези 100 процента. Разбирам по-добро заплащане, но алчността е гадно нещо.
Да не говорим, че изобщо не помислиха за децата и конкретно за 7-те и 12-те класове, за които годината е най-важна. От друга страна съм наясно с образованието и съм на мнение, че и сегашните заплати са им много имайки предвид начина по който се преподава в училищата. Нито съумяват да привлекат вниманието на учениците си, нито изискват, кой знае какво от тях.
Върнете се в началото Go down
http://theanm.blogspot.com/
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:03 am

по-принцип и аз съм на твойто мнение обаче не ми се учи Confused
Върнете се в началото Go down
Wickey

Wickey


Female
Брой мнения : 33
Age : 38
Localisation : Balchik
Registration date : 28.07.2007

Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:47 am

Подкрепям ги,но само за основната идея за увеличаване на заплатите.Не зареди друго,а защото и на мен ми се налага вече да пиша уроци за практиката си към университета и знам колко много усилия се искат само за един никакъв урок.
Не подкрепям,обаче стачката във вида в който се провежда,защото те самите учители незнаят какви пари искат,а стачкуват.И ако всичко беше както трябва щяха да стачкуват не повече от 3 дни.Тогава щеше да е ефективна стачката!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подкрепяте ли учителската стачка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепяте ли учителската стачка   Подкрепяте ли учителската стачка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подкрепяте ли учителската стачка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Разни-
Идете на: