Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Преминаване през твърда материя / Phasing

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Hiro Nakamura
V.I.P.
V.I.P.
Hiro Nakamura


Male
Брой мнения : 91
Age : 32
Localisation : NYC
Registration date : 07.12.2007

Преминаване през твърда материя / Phasing Empty
ПисанеЗаглавие: Преминаване през твърда материя / Phasing   Преминаване през твърда материя / Phasing Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 12:20 pm

Phasing

Phasing е способността да преминаваш през твърда материя

Преминаване през твърда материя / Phasing Phasing

Герои :

ДиЕл Хоукинс
Самир Мелоук(Our Lady of Blessed Acceleration, Part 1)
Питър Петрели абсорбира силата(Lizards)
В бъдеще вероятно Сайлър я открадва

Преминаване през твърда материя / Phasing 193122

Ограничения:

ДиЕл може да използва дарбата си избирателно, преминавайки изцяло или само с част от тялото си през твърди обекти. Той може да се пресегне през твърда прегдрада и да достигне нещо от другата страна(дръжка на врата, например).
Когато ДиЕл преминава през някакъв обект, повърхността му се изкривява, сякаш е втечнена. Тялото на ДиЕл и останалата част от обекта си остават твърди.
Преминаването през твърда материя променя тялото на ДиЕл, но е неясно дали променя и това, през което преминава.
ДиЕл може да използва силата си, за да сложи ръката си в тялото на друг човек. По този начин той обезврежда Джесика(Better Halves) и убива Линдерман(Landslide). Не е ясно дали ефектът от действията на ДиЕл сам по себе си е бреден или той прави нещо в тялото на другия.
ДиЕл може да кара и други неща да преминават през трърдата материя, освен него. Например, дрехите си остават на него, когато използва способността си. Също така, той може да прекара поне още един човек през някаква преграда, както прави с Джесика, когато търсят Линдерман(The Hard Part). ДиЕл загатва, че освен това може да остави човек заклещен в стена.
В Four Months Ago..., ДиЕл използва силата си за да премине през огъня заедно с едно дте, без да пострада. Също така кара кроше да мине през лицето му, без да го засегне.
В Man on Fire, той използва способността си, за да премине през няколко етажа, стигайки до подземието.

Преминаване през твърда материя / Phasing 193124

Примери:

ДиЕл преминава през стената на стаята на Ники в клиниката.


ДиЕл преминава презпрозорец на кола и по този начин спасява една жена

По-късно Питър изкарва ръцете си от въжетата, с които е вързан, за негова собствена изненада...



___________________________________________________
Темата е разултат от труда на legolasss.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/victorofficialspace
ludite_f_m.

ludite_f_m.


Female
Брой мнения : 40
Age : 33
Registration date : 09.05.2008

Преминаване през твърда материя / Phasing Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преминаване през твърда материя / Phasing   Преминаване през твърда материя / Phasing Icon_minitimeПет Май 16, 2008 2:43 pm

Нямам превод. Но знам, че може да минава и през хора. Ди ЕЛ спря мозъка на Линдерман, а също може като Хиро да използва силата си заедно с някой друг. rock
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Преминаване през твърда материя / Phasing Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преминаване през твърда материя / Phasing   Преминаване през твърда материя / Phasing Icon_minitimeПет Май 16, 2008 7:33 pm

Ми няма я щото ме мързи да превеждам ThumbsDown
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Hiro Nakamura
V.I.P.
V.I.P.
Hiro Nakamura


Male
Брой мнения : 91
Age : 32
Localisation : NYC
Registration date : 07.12.2007

Преминаване през твърда материя / Phasing Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преминаване през твърда материя / Phasing   Преминаване през твърда материя / Phasing Icon_minitimeПет Май 16, 2008 10:51 pm

Sylar написа:
Ми няма я щото ме мързи да превеждам ThumbsDown

И мен честно :-D Bounce
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/victorofficialspace
Sponsored content





Преминаване през твърда материя / Phasing Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преминаване през твърда материя / Phasing   Преминаване през твърда материя / Phasing Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преминаване през твърда материя / Phasing
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Способности-
Идете на: