Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се

Go down 
+43
gep_150
tish
MayheM
gabriella grey*
deni4ka_v
Hayden Panettiere
sylar_fenka
darkslayer
sdw
Sleepwalker
Stanley
rustakil
secretk
stopz
legolassss
Ver~
HeBuguM
LoVe_PeTeR
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^
Hiro Nakamura
Claire Bennet
kiko_the_god
endone
mayweda
trevi4ko
13
erabeast
TsX5_494
kremitoo
Claire
Wickey
someone
SemperFi
Kael'thas
FalconShadow
DarKFate
ninetyyy
DeathLesS
Beautiful`lie
Sylar
van4yta
{L0V3P37ER}
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^

^^ UrBaN ^ LeGenD ^^


Female
Брой мнения : 30
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 12.03.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 8:28 pm


Ем аз се казвам Албена (за по-кратко Аби )
На 15 съм и съм зодия рак (чак лятото правя 16),живея в София и уча в НПМГ с профил Биология и биотехнологии : Р
Много лъчезарен и всестранно развит човек съм и имам доста интереси.
Заедно с Яна (която между другото ми е и най-добра приятелка) тренираме фехтовка на оръжие рапира,освен това често ходя на стрелба,на риболов по време на сезона де :Д и винаги когато има възможност ритам с момчетата.редимно общувам с момчета и имам доста сходни интереси с тях..
Иначе общо взето ми еособено забавно да спортувам,да си чатя и да пиша по разни форуми из нета,да си прекарвам времето с приятели,да рисувам и по всяко време от деня да слушам музика.
Моя стил музика е Рап и Хип Хоп предимно,но харесвам и песни от други стилове като метъл,малко рок,r'n'b и тн. Не понасям чалга и не я признавам за музика.
Обичам да ми е весело и лесно създавам приятелства и съм готова на много неща,да не се изсилвам като казвам всичко,за приятел.Доста прям човек съм и залагам повече на действия,отколкото на думи иии другото,което ми се води минус е,че съм дзоста чувствителна и ми става много кофти ако се скарам с някого или видя някой да бие животно или подобно.
Любимите ми изпълнители са : Eminem,2PAC,T.I,Chamillionaire,Redman and Method man,DMX,Dr Dre,Snoop Dog,Cypress Hill,SOAD,Linkin Park i Fort Minor Tongue

Върнете се в началото Go down
LoVe_PeTeR

LoVe_PeTeR


Female
Брой мнения : 148
Age : 29
Registration date : 14.04.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 5:17 pm

Айде и аз. Аз съм Моника на 13 /ноември ще ставам на 14/ . От Русе съм, уча в МГ-то, 9 клас. . Слушам почти само метъл, като наблягам на хеви, пауър и траш, същото така и хард рок. Също така мн обичам да рисувам. Обикновено седя пред компа където или се ровя из форуми, или гледам филми докато ми омръзне.Харесвам математиката, донякъде история и химия, не си падам по езици/или просто не случвам на учител/. Еми това е от мен.


Последната промяна е направена от LoVe_PeTeR на Пет Сеп 18, 2009 4:20 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
HeBuguM
Arsenal Supporters Club Bulgaria
HeBuguM


Male
Брой мнения : 58
Age : 36
Localisation : Русе
Registration date : 10.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 7:15 pm

Тоя форум има нещо общо с любимия ми отбор Арсенал. Възрастовата граница е много ниска бе всички на по 14-15 години начело с админа :)

Айде да не е само оффтопик и аз да кажа две думи. Казвам се Сашо от Русе на 21. Втора година студент тука в Русе по план след две години трябва да ми викате инж. Ангелов хахахахха. Общо взето всичко, което правя е свързано с Арсенал и фенклуба на Арсенал в България. Зарибявам се с php/html/photoshop не съм много напреде,но пък си ме кефи и поддържам няколко интернет странички да запълвам свободното време, което с наближаването на сесията става все по малко. Не обичам да гледам какви да е филми. Следя няколко сериала, а музика почти не слушам въпреки, че нямам нищо против освен чалгата, но просто не се зарибявам да слушам музика както е при повечето хора. Много се разприказвах айде стига от мене.
Върнете се в началото Go down
Ver~

Ver~


Female
Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 02.08.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 3:59 pm

Аз съм Вера на 12г.От Бургас съм и уча в ОУ"Св.Княз Борис І"(сега ще съм за 6).Обичам да излизам с приятели, рисувам добре, но малко ме мързи да ходя на школата, защото ми отнема много време. Tongue Имам по-малка сестра и куче(ротвайлер).Събирам списание BRAVO, но си купувам и други, защото търся плакати или снимки на Heroes.Харесва ми да слушам музика и да танцувам.Обичам и да се ровя из интернета и така.
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 9:18 pm

Reborn. Представяйте се.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 10:18 pm

Такааам, аз съм Йоанна на 16 години съм и изглежда съм от малцината софиянци тук. Уча в 1АЕГ. Слушам почти всички видове метъл, падам с по футбол, волейбол и Формула 1. Любимите ми занимания напоследък са слушане на музика и ровичкане из нета. Твърде съм мързелива, за да излизам навън често laugh Blush
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
stopz

stopz


Male
Брой мнения : 36
Age : 32
Registration date : 21.10.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 11:33 pm

Здравейте и от мене казвам се Митко, на 16 години сам живея в Варна.Слушам сяква музика само ако е хубава.Всеки стил си има и лоши и хубави песни :).Падам си по моторите :) Гледам MotoGP. И аз се падам в групата от марзеливци Tongue .
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 11:48 pm

Име : Кони
Години : 22
Зодия: Лъв
Очи-перфектна бaдемовa формa, дълги мигли, инaче кaфяви
Косa-тъмно чернa
Зодия: Лъв
Височинa : 162
Тегло : 47
Заетост : студенткa
Специaлност : компютърни системи и технологии нa немски
Любими филми : много сa, всеки месец с нов , предпочитaм трилърите и криминaлетaтa
Любими книги : не обичaм дa четa, освен aко не сa по специaлносттa ми или специaлизирaнa медицинскa литерaтурa

Интересувaм се от медицинa, психология и философия, кaкто и от диети и здрaвословно хрaнене.
От спортовете обичaм дa гледaм футбол, волейбол, снукър, художественa гимнaстикa, фигурно пързаляне.
Слушaм некомерсиaлнa и лекa музикa, от която нямa опaсност дa получa глaвоболие.
Много услужлив и мил човек съм , когaто искaм, aко ме обидят трудно прощaвaм и не забрaвям.
А дa за мен сa вaлидни с пълнa силa 2 изрaза:
"Слaдкa, но опaснa"(много съм скромнa нaли )
"Тихите води сa нaй-дълбоки"(много тихa водa съм и много дълбокa)
Потайна съм и трудно споделям лични неща за себе си, за това ми е и такъв ника.


Последната промяна е направена от secretk на Нед Ное 02, 2008 11:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 11:50 pm

someone написа:
Аз съм Илия на 16 от София, живея в Надежда 2, уча в 15-то у-ще.

Обичам да мързелувам, пиша във форуми и да гледам филмчета. Слушам метъл - Rammstein, SOAD, Metallica, Type O Negative, Godsmack и т.н. Обичам купони, концерти, бира, бира, бира и водка с тоник :affraid: :affraid: Мразя да ме прават на луд.

ОБОЖАВАМ радио ZROCK и Hiro Nakamura. Гледам Герой и по едно време Бягство от затвора. Мразя да ми пишат на латиница и аз не го правя.

Ето ви и снимкa да плашите досадниците :cheers: :cheers:

Представете се - Page 2 003161880

И преди няколко години: http://images18.snimka.bg/003161871.jpg
Хъхъъъхъъъъъъъъъ малииии е'ати поста laugh laugh .
Това беше преди година и половина почти и от тогава има доста промени по моята особа. В музикално отношение промяната е на към по-брутален метъл... "Обичам купони, концерти, бира, бира, бира и водка с тоник" бих го заменил с Обичам купони, концерти, бира, бира, бира, бира, бира,бира, кафе, какао, ром с кола, джин със спраит и водка с тоник.

Все така продължавам любовните си отношения със ЗРок и Хиро, както и гледането на Heroes (представи си), но пък съм яко анти Призън Бриик. Сега вече станах и някакъв аниме фен, както и манга и комикс полуманияк.

Във външният вид... Shocked Верно ли изглеждах така на 15 What the ... . Ся съм хъмм... мязам малко повече на мъж, отколкото на пишлеме, със коса съм и то с сравнително много коса (по моите представи). Кво друго... продължавам да живея с/в Надежда и да уча в 15-то с една основна разлика... вече съм 12-ти клас.

Другото различно е, че съм Twisted Twisted Twisted гаден Twisted Twisted Twisted админ, така че внимавайте с коментарите за снимките Tooth
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 1:23 pm

Казвам се Дани на 20 години и живея в град Радомир.Завърших миналата година в ПГОТ"Св. Иван Рилски" град Перник,специалност "Технология и мениджмънт на храненето" или по накратко готвач.Не ме търсете за много гозби laugh . Сега се водя че уча в един колеж,няма защо да му правя реклама не си заслужава. Луд фен съм на НБА и баскетбола като цяло,почти цялото ми време е заето с висенето пред компа.Любими предмети са ми географита и биологията.Слушам почти всякаква музика,любими групи са ми The Prodigy,Smile Empty Soul,Disturbed и Siddharta.За любими филми и песни няма да пиша,защото са прекалено много.Ето нещо накратко от мен,повече няма нужда Smile
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 4:29 pm

Аз съм Станислав, но ми викат Стенли от както се помня. Родом съм от Айтос, завършил съм в Бургас тамошната ПГМЕЕ (Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника... ;D ), а сега съм студент 2-ри курс във Варна :) На 1 Декември сега ще чукна 20-така и няма да съм тийнейджър вече :)
HEROES гледам редовно от самото му начало. Първия епизод гледах когато другите чакаха да излезе 4-ти. От тогава съм му страшен фен. Плениха ма многото страни, които развива този сериал- философската, екшъна, фантастиката, драмата, загадките и непрестанните изненади :) Всичко това е неразмерно съвързано с моя характер Wink
Любим характер ми е Пийт Петрели още от 1 епизод, защото адски се оприличавам с него- тази доброта, желание да помага, задължително съчетана с безграйна глупост и наивност... Същия съм си и аз Wink
Като за завършек ето ви и едно мое пикче Wink ->
Представете се - Page 2 1227419_orig
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 10:35 pm

Здравейте!
Казвам се Диляна,на 16 години съм,от град Дупница.Уча в паралелка със засилено изучаване на математика.В свободното си време се занимавам с карате киокушин,също така обичам да чета книги,да слушам музика(харесвам рок и метъл).Зодия рак съм.
По Герои се зарибих наскоро и за отрицателно време изгледах първи,втори сезон и излезлите епизоди от трети.Възхитена съм от сериала,изпипан е до последния детайл.

И две снимки.

http://prikachi.com/files/100002a.jpg
http://prikachi.com/files/100004S.jpg


Последната промяна е направена от Sleepwalker на Вто Ное 04, 2008 10:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 10:48 pm

Sleepwalker написа:
Здравейте!
Казвам се Диляна,на 16 години съм,от град Дупница.Уча в паралелка със засилено изучаване на математика.В свободното си време се занимавам с карате киокушин,също така обичам да чета книги,да слушам музика(харесвам рок и метъл).Зодия рак съм.
По Герои се зарибих наскоро и за отрицателно време изгледах първи,втори сезон и излезлите епизоди от трети.Възхитена съм от сериала,изпипан е до последния детайл.

И две снимки.

http://prikachi.com/files/100002a.jpg
http://prikachi.com/files/100004S.jpg

Smile добре дошла във форума, а и изглеждаш страхотно Innocent
Върнете се в началото Go down
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 10:57 pm

Благодаря ти. Blush
Върнете се в началото Go down
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 11:06 pm

Дойде време и аз да влезна в кошмарите ви...Ето моя снимка laugh
Представете се - Page 2 Cci00004_fc30f_8520386
Върнете се в началото Go down
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 11:14 pm

Хайде и аз да се покажа, щом сме тръгнали...
http://picbg.net/u/27997/18181/225293.jpg
Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 11:23 pm

legolassss написа:
Хайде и аз да се покажа, щом сме тръгнали...
http://picbg.net/u/27997/18181/225293.jpg
Razz Razz Razz Razz

Ние с теб оспамихме форума, не ни е срам laugh
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 05, 2008 5:15 am

Здравейте,Казвам се Тони и съм на 21.Занимавам се със собствен бизнес,уча трета година студент в Бургас и си живея самостоятелно вече доста време,но по принцип съм от Плевен. Рядко пиша по форуми и даже сега се чудя защо пиша тея неща за мен... май тоя сериал ми е взел акъла Shock Crazy Тренирал съм футбол,плуване и карате,но сега нямам време за глупости!!!!!!!!!! Иначе обичам да рисувам,да ходя в природата ... хахахаха бъзикам се ... Обичам да ходя по партита (house) , понякога миксирвам за мое удоволствие ... Всъщност миксирвам от 5 години Headbanging Страшен фен съм на минимала,но това не трябва да ви кара да си мислите че взимам наркотици щот не е вярно !!!!!!!! Иначе слушам абсолютно всякаква музика,дори на маса сядам на чалга (дори да не мога да я слушам сам) :) Обичам адреналина,колите,жените... Кво да ви кажа ... тва студентство ми взе здравето Whistle Bounce Innocent

Ето и моя снимка която е от година и половина всъщност,бях на 19 на снимката (не обичам да се снимам и не ми се търсят подходящи нови снимки :)
Представете се - Page 2 539241209298068
Върнете се в началото Go down
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 12:41 pm

Taка - казвам се Митко, на 15 от София, АЕГ, Слушам Метъл, Метъл иии Метъл (Любими групи - Nightwish, Rammstein, Slipknot). Зарибих се на "Герои" онзи ден - вторник от Legolassss и днес след 3 дни висене в къщи, без ходене на училище и циклене на Сериала по цял ден, най-после свърших 3ти сезон (докъдето е стигнал - епизод) и се решх да по флууу..... аяаа .... попиша из форума. Smile Сериозно - това е най-великия сериал за мен. След като се зарибих по Х-мен в събота (пак от виновната личност с "L") това ми хареса дори повече.
Върнете се в началото Go down
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 12:45 pm

Еми аз таковааааа... Blush Blush Blush Виновна съм, добре Innocent

Инак уелкъм, Митре! Приятно прекарване в нашия форум(уверявам те, че ще е такова Grin )
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 2:50 pm

Sleepwalker, като идвам към Дупеница ш'ти звънна Wink :)
rustakil... малииии laugh
darkslayer, да не би да се оплакваш?!?
Добре дошъл.

legolassss, браво. *потуп*
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:02 pm

Ще имам това предвид! Wink
Върнете се в началото Go down
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:02 pm

someone написа:

darkslayer, да не би да се оплакваш?!?

ООО не е естесвено, дори и благодаря!
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:13 pm

*Потуп* Само частта с флуу... ъ-ъ-ъ писането така... малко... Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:42 pm

Е, това е майтап. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Разни-
Идете на: