Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хареса ли ви началто на сезона?

Go down 
+15
Lilian
stopz
HeBuguM
lucky_star
legolassss
alek200
I'm_NoT_YoUr_GirL
trevi4ko
Sylar
liquefy
DarKFate
Stanley
someone
Ver~
DeathLesS
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Хареса ли ви началто на сезона?
Горе-долу
Хареса ли ви началто на сезона? Vote_lcap2%Хареса ли ви началто на сезона? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Да, беше страхотен.:)
Хареса ли ви началто на сезона? Vote_lcap80%Хареса ли ви началто на сезона? Vote_rcap
 80% [ 36 ]
Да, но очаквах повече.
Хареса ли ви началто на сезона? Vote_lcap18%Хареса ли ви началто на сезона? Vote_rcap
 18% [ 8 ]
Не!Изобщо не ми хареса
Хареса ли ви началто на сезона? Vote_lcap0%Хареса ли ви началто на сезона? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Беше скучен.
Хареса ли ви началто на сезона? Vote_lcap0%Хареса ли ви началто на сезона? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 45
 

АвторСъобщение
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeВто Сеп 23, 2008 10:13 pm

Естествено, че ми хареса :)
Върнете се в началото Go down
Ver~

Ver~


Female
Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 02.08.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 10:43 am

Беше супер ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 11:24 am

Хареса ми старта, но определено очаквах нещо повече. Може би, защото всичките ми прогнози около героите се сбъднаха в първият епизод, така де основните... Това, че Питър "уби" Нейтън и това, че Сай само гледа мозъците им... всъщност то не се разкри как точно го прави, но как да е. Вторият епизод беше доста по-интересен.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 12:40 pm

someone написа:
Вторият епизод беше доста по-интересен.

Абсолютно съм съгласен Wink Мене си ме потресе крайно всичко, което се случи и само мога да съжелявам за всичките трейлъри и филъри, които съм гледал стотици пъти... Заради тях стигнах до положението да седя и да чакам нещо определено, което съм видял в трелърите да се случи... За пръв и последен път го правя .. Angry Tongue
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
DarKFate

DarKFate


Male
Брой мнения : 103
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 23.05.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 2:10 pm

Stanley написа:
someone написа:
Вторият епизод беше доста по-интересен.

Абсолютно съм съгласен Wink Мене си ме потресе крайно всичко, което се случи и само мога да съжелявам за всичките трейлъри и филъри, които съм гледал стотици пъти... Заради тях стигнах до положението да седя и да чакам нещо определено, което съм видял в трелърите да се случи... За пръв и последен път го правя .. Angry Tongue
И аз нарочно не ги гледах трейлърите... :) По-интересно ми беше така, даже и форума не четях поради тази причина.
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 3:54 pm

DarKFate написа:
Stanley написа:
someone написа:
Вторият епизод беше доста по-интересен.

Абсолютно съм съгласен Wink Мене си ме потресе крайно всичко, което се случи и само мога да съжелявам за всичките трейлъри и филъри, които съм гледал стотици пъти... Заради тях стигнах до положението да седя и да чакам нещо определено, което съм видял в трелърите да се случи... За пръв и последен път го правя .. Angry Tongue
И аз нарочно не ги гледах трейлърите... :) По-интересно ми беше така, даже и форума не четях поради тази причина.

Аз заради това няма да гледам трейлърите за другия Вторник!Искам да се изненадам...


Последната промяна е направена от DeathLesS на Сря Сеп 24, 2008 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 4:57 pm

DeathLesS написа:
Аз заради това няма да гледам тейлърите за другия Вторник!Искам да се изненадам...

That's the spirit! И аз няма! Заедно ще се контролираме взаимно момчета и момичета laugh laugh

П.П: Евала на този, който до ся не е гледал предварителните трейлъри. Аз прото не можах да издържа на изкушението :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 6:09 pm

Хареса ми началото,но очаквах повече.Това е заради гадните спойлери и гадните трейлари дето не спрях да ги чета и гледам,и почти нищо не ме учуди в 1 епизод.Втория по ми хареса. Tongue

НЕМА ДА ГЛЕДАМ ПОВЕЧЕ ТРЕЙЛЪРИ И СПОЙЛЕРИ ДО КРАЯ НА СЕЗОНА. Razz
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 6:34 pm

Е то беше ясно, че Сай им гледа мозъците, аз го повтарям това откакто създадох форума Grin.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 10:21 pm

естествено, че ми хареса... голямата лудница - Heroes (в хубавия смисал :) :) )
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 9:15 am

Аз не гледах трейлъри и горе долу се пазих от спойл, но пак ми беше гадно щот целият първи епизод ми беше ясен, защото бях убеден, че това ще се случи Cry, дано по нататък не е така Smile
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
I'm_NoT_YoUr_GirL

I'm_NoT_YoUr_GirL


Female
Брой мнения : 54
Age : 33
Registration date : 23.11.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 9:04 pm

хаха много яко почна Grin усещам че тва ще е най-интересния сезон Grin Grin Grin
Върнете се в началото Go down
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 9:13 am

I'm_NoT_YoUr_GirL написа:
хаха много яко почна Grin усещам че тва ще е най-интересния сезон Grin Grin Grin

напълно съм съгласен с теб.Надявам се да е Най-най :) ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 9:20 pm

someone написа:
Аз не гледах трейлъри и горе долу се пазих от спойл, но пак ми беше гадно щот целият първи епизод ми беше ясен, защото бях убеден, че това ще се случи Cry, дано по нататък не е така Smile
Забавното при мен е, че аз четох спойлерите, но началото пак ме изненада и изкефи... Grin Grin Grin Grin Grin Супер си беше! Grin Grin Grin ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 10:01 pm

Е ти си неква.... луда Елфка Grin
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 10:05 pm

someone написа:
Е ти си неква.... луда Елфка Grin
Ами... щом казваш... Grin Grin Само едно ми липсваше в началото... е, то после се изясни, де...(Niki dead... too bad Sad )
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 10:11 pm

legolassss написа:
someone написа:
Е ти си неква.... луда Елфка Grin
Ами... щом казваш... Grin Grin Само едно ми липсваше в началото... е, то после се изясни, де...(Niki dead... too bad Sad )

Мене пък ми липсваше тръпка... не знам що ?
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 10:22 pm

Е, не знам... Всеки е имал определени очаквания Smile Но нататък се надявам да бъдат настигнати и надминати Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
lucky_star




Брой мнения : 1
Age : 43
Registration date : 15.10.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 10:28 pm

Уникален трети сезон!Леле страхотен е!И Сайлър вече е на страната на добрите:)Наистина сценаристите са гении! ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
HeBuguM
Arsenal Supporters Club Bulgaria
HeBuguM


Male
Брой мнения : 58
Age : 36
Localisation : Русе
Registration date : 10.12.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 11:05 pm

Определено сезона се очертава да е най-добрия!
Върнете се в началото Go down
stopz

stopz


Male
Брой мнения : 36
Age : 32
Registration date : 21.10.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 9:51 pm

Супер е :)
Върнете се в началото Go down
Lilian

Lilian


Брой мнения : 48
Age : 29
Registration date : 04.11.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 5:31 pm

Началото беше горе-долу за мен, но вторият епизод ме развълнува.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel

Dark_Angel


Брой мнения : 6
Age : 35
Registration date : 01.09.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 12:26 am

Да, беше страхотен ThumbsUp Bounce
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 12:29 am

както началото така и края бяха много добриии и направо най-великия серял Bounce Bounce Bounce
Върнете се в началото Go down
maddog

maddog


Female
Брой мнения : 17
Age : 31
Localisation : ... навсякъде и нъкъде...
Registration date : 20.09.2008

Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 8:37 pm

Господи, няма нещо което да е по-яко от Герои. Как да не ми хареса началото?! Това подвеждащ въпрос ли е? Естестествено,ч е ми хареса!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хареса ли ви началто на сезона? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хареса ли ви началто на сезона?   Хареса ли ви началто на сезона? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хареса ли ви началто на сезона?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: