Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обща дискусия!

Go down 
+19
gabriella grey*
trew1
gep_150
deni4ka_v
borisy
sylar_fenka
moon_genesis
Stanley
legolassss
sdw
secretk
rustakil
Ultraviolet
Sylar
liquefy
Lilit
trevi4ko
ПЕТЯ
someone
23 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 10:08 pm

Тема в която да пишем общи приказки около сериала, новите сили, новите герой и т.н.

Ето например да покоментираме новите сили :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
ПЕТЯ

ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 16
Age : 29
Localisation : Забутано място
Loisirs : рисуване,гледане в една точка^.-
Registration date : 30.09.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 2:55 pm

Харесва ми силата на новата Ники Smile Заледява предмет а след това той се раздробява
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 10:48 pm

и Сайлър я има тази сила, но не я използва... ще стане прекалено луд ако я използваше мн често... Но не помня в серияла дали я е използвал... В комикса още в началото на първи сезон я използва...

а пък за силите... мн ми е интересно да разбера какво точно е силата на Мама Петрели Hm Hm Huh ако вече не се е разбрало и аз да не съм разбрал покрей останалата лудница във филма Whistle
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 1:14 pm

Сайлър я използва поне два пъти в първи сезон - беше замразил бащата на Моли, а после счупи меча на Хиро по този начин.
Силата на Мама Петрели е да вижда бъдещето в сънищата си и я е предала на Питър, но може да има и друга(както Мат, който може освен да чете мисли да прави и други неща, свързани с ума).
Върнете се в началото Go down
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 1:41 pm

Силата на Нокс е брутална ! Twisted Shock Headbanging
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 7:48 pm

Нищо особено не е. Сайлър маже всичко както винаги.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Ultraviolet

Ultraviolet


Male
Брой мнения : 54
Age : 32
Localisation : Haskovo
Registration date : 07.01.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 7:56 pm

мен най-много ме изкефиха силите на Трейси и на оня злодей от 5 Ниво със синия огън ... забраих му името Tooth Tooth Hm Grin
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 11:41 am

Lilit написа:
Сайлър я използва поне два пъти в първи сезон - беше замразил бащата на Моли, а после счупи меча на Хиро по този начин.
Силата на Мама Петрели е да вижда бъдещето в сънищата си и я е предала на Питър, но може да има и друга(както Мат, който може освен да чете мисли да прави и други неща, свързани с ума).

мда, бях забравил че така счупи меча на Хиро...
И да вярно, че Питър е абсорбирал силата със съня на майка си. Не се бях замилял Hm мерси ThumbsUp интересно ми е другата сила каква точно е и дали въобще е сила или просто е много обедителна в това какво казва... Huh Smile
Върнете се в началото Go down
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 1:21 pm

Sylar написа:
Нищо особено не е. Сайлър маже всичко както винаги.
Е ся , Сайлър си е Сайлър Tooth
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeВто Окт 07, 2008 1:54 pm

Сай си е изрод от класа нема кво да се коментира. На мен този негъра в Африка ми е по-интересен...
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 12:20 am

И другия негър е интересен, който усеща страховете на хората и ги абсорбира и става мощтен! Evil
Нокс!
Върнете се в началото Go down
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПон Окт 20, 2008 7:40 pm

Туко що разбрах че Ел се завръща във 7-мия епизод Grin
Радвай се народе Smile
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПон Окт 20, 2008 10:01 pm

ето това е добра новина Smile Smile ThumbsUp ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 6:26 pm

rustakil написа:
Туко що разбрах че Ел се завръща във 7-мия епизод Grin
Радвай се народе Smile
Новия комикс е за нея.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 8:25 pm

Аз пък съм с някъв фъкнат риидър и комиксите (по-голямата част поне) не искат да излизат... мамкаму.
Някой да знае как да правя от pdf na jpg?

Иначе тати Петрели направо ме РАЗбИИ
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:44 am

someone написа:
Аз пък съм с някъв фъкнат риидър и комиксите (по-голямата част поне) не искат да излизат... мамкаму.
Някой да знае как да правя от pdf na jpg?

Иначе тати Петрели направо ме РАЗбИИ

http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=view&id=32044

http://www.pdfforge.org/products/pdfcreator

Пробвай с една от тези програми
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 11:39 am

Аз така имам навика както си седя и да взема да мисля, та и сега така ми се случи.
Та имам няколко предположения за комата на мама Петрели, или тя е изпаднала в такъв силен шок от съня, че е изпаднала в кома(има ситуации, при които това, което сънуваш го преживяваш наистина в съня си и това те стресира, ама това е прекално научно, така че ме съмнява), второто предложение е че всъщност тати Паркман е влезнал в съня и, той може да го управлява, така че може да инсценира това, което тя сънува, или пък тати Петрели е взел способност от някои не знаен до сега, който може да те вкара в кома.
На мен лично втория вариант ми е най-логичен, първо защото вече Мори го е правил с Моли и второ защото по този начин биха заблудили зрителите, че това е бъдещето(понеже това е способността на мама Петрели), а всъщност това да е просто начин да я извадят от играта.
Освен това нека не забравяме, още във 2 сезон стана ясно, че Мори е марионетка, някой друг го направляваше, тогава го направиха все едно е Адам, но всъщност според мен е тати Петрели. Имам чувството, че не само Адам искаше да убие старите, а и Артър. Той уж беше мъртъв, ясно е, че не се е самоубил, и факта че Анджела беше толкова изненадана като видя мъжа си, ме навеждат на мисълта, че той е инсценирал смъртта си и че иска да си отмъсти за нещо.
И даже мисля, че имам идеи за какво, май Артър е бил доста по-радикален от Линдерман, радикален както Адам и Мори.
Според мен Артър не взе силите на Питър, за да избави света, точно обратното, смята, че Питър може да му се противопостави.
И още нещо, прави ми впечатление, че най-силните, тоест тези с най-много сили са баща и син.
И другото, което ме съмнява е, че ако Сайлър е наистина син на Анджела, то той не е от Артър, няма логика, ако е тяхно дете, да са го дали за осиновяване. Според мен Сайлър може да е син на бащата на Хиро, което по уникален начин би забъркало нашите герои(но те са били любовници, така че принципно е възможно).
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeСря Окт 29, 2008 2:00 pm

Супер тъпо е направено,това че когато Артър Петрели взе силите на Питър,можеше да ги управлява дори без да знае повечето от тях.А разви си силите и ги контролира дори,незнаенка пълна. Всички помним от предните сезони как Питър доста трудно усвои някои от тези способности и се опитваше да ги контролира. ... Освен дъртият да е свикнал хаха :) ThumbsUp Тъй като мнението ми беше изтрито в друга тема ,мисля че тука е най-подходящо да го напиша -> Според мене Питър ще си възвърне способностите,и няма да обяснявам що хаха ... Просто сетете се дали не ви е чудило винаги още от 1-ви сезон,защо Питър от бъдещето има белег на лицето и как го е получил като се регенерира :)
А този сезон Хиро е комичен направо..Той винаги си е ама със всеки епизод оплесква повече и повече работите.Във 8 епизод може би ще видим какво вижда във бъдещето когато изяжда фекалиите от хиени Razz
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 12:44 am

Артър придобива силите по различен начин, не както Питър. Знае за тях, защото при физическия контакт ти влиза в мозъка. Всъщност това с отнемането на силата може да е само илюзия, която той създава в мозъка.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 12:41 am

Съмнявам се да е илюзия, понеже като взе силите на Питър, веднага след това му показа каде са му отишли силите... Но от друга страна може би може да е и илиюия понеже Питър оживя след падането му... Huh
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 12:57 am

Гледай по-внимателно ... Сайлър изхвърли Питър от прозореца не за да го убие,а да му помогне да избяга ... просто използва силата си и да не го тръшне със сила в земята ... Сам Питър каза че не е паднал с голяма сила на земята :)
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 11:20 am

sdw написа:
Гледай по-внимателно ... Сайлър изхвърли Питър от прозореца не за да го убие,а да му помогне да избяга ... просто използва силата си и да не го тръшне със сила в земята ... Сам Питър каза че не е паднал с голяма сила на земята :)

Да сещам се като го каза, но развивам тука разни измислени теории Grin Tongue
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПон Ное 10, 2008 9:27 pm

Чакате ли с нетърпение 8-т епизод :) 9 часа в Американската телевизия (4 часа сутринта наше време) :)
Утре (party)
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeПон Ное 10, 2008 10:50 pm

Охоо утре по това време ще съм се зомбирал сигурно Shocked Shocked Shocked Ще бъде голяма лудница... Усобено както не си взех дозата Heroes за предната седмица Tongue Grin
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitimeВто Ное 11, 2008 1:23 am

Аз предполагам че утре по това време , вече ще съм се задълбочил да търя в нета промота и спойлери за 9-ти епизод щото ще съм се зарибил достатъчно :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обща дискусия! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обща дискусия!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: