Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обща дискусия!

Go down 
+19
gabriella grey*
trew1
gep_150
deni4ka_v
borisy
sylar_fenka
moon_genesis
Stanley
legolassss
sdw
secretk
rustakil
Ultraviolet
Sylar
liquefy
Lilit
trevi4ko
ПЕТЯ
someone
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 11:13 pm

Мен епизодите в бъдещето ме кефят, заради развитите вече герои и способностите им. А миналото им за да видя по какъв начин са стигнали до сегашната ситуация. Tongue Според мене не стават толкова банални тези епизоди с патуването във времето, а по-скоро като традицийка Smile Whistle
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 13, 2009 9:25 am

Тези с бъдещето са тъпи. Миналото малко е засягано, но винаги е било брутално... предпочитам ретроспекции
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 13, 2009 6:23 pm

Въпрос на мнение. Според мен и в тези бъдещето са добри,и в миналото.
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 13, 2009 7:52 pm

Мен лично и двата типа ми харесват, а нямам нищо против и ретроспекциите...както пише в предното мнение всичко си е въпрос на вкус
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 1:50 pm

Sylar написа:
Нищо особено не е. Сайлър маже всичко както винаги.

Сайлър е велик! Headbanging От скоро започнах да глеам сериала (и да му се кефя), и снощи гледах първи епиздо на втори сезон по Нова ТВ. С един приятел (който е луд маниак на "Герои") гледаме първи сезон (аз за да навляза в историята, а той за да си я припомни) и едно не ми е ясно - защо Сайлър гони Моли? (Мисля, че е за да и вземе силите, но все пак ... :) )

И - когато Мат намира Моли в къщата (още в началото на първи сезон), тя от Сайлър ли се крие..? Angry
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:25 pm

Гледай и ще разбереш Smile Така накъсани отговори на отделни въпроси.... Най- добре си е да гледаш всичко до момента и сама да разбереш :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:38 pm

Да, той и Иво така ми каза ... ^^ Направо ще изкукам до довечера .. За поредния епизод ... Мале, като си спомня, че миналата година по това време ... Румен (еди фр.) и Иво (друг фр.) все за сериала ми приказваха, а аз все го критикувах ... И разни такива ... Без да знам, че един ден и аз ще го харесам. Признавам си греха - заради Сайлър започнах да го гледам. Зак е СТРАХОТЕНННН !!! ^^
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:40 pm

xahxhxahxahxa Страшна история ;D Давай, давай. Гледай. Няма да съжеляваш Smile
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:52 pm

Е, какво сега ... ^^ Всеки си има лошите страни .. Какво ми има на историята .. не лъжа, така стана... ^^
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 6:06 pm

Аэ пък обсебвам поэнатите си с Heroes и имам чуството, че эаради това ше им втръсне от него Grin
Върнете се в началото Go down
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Female
Брой мнения : 36
Age : 29
Registration date : 29.04.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 8:42 pm

sylar_fenka написа:
Аэ пък обсебвам поэнатите си с Heroes и имам чуството, че эаради това ше им втръсне от него Grin
И аз съм като теб Grin Приятелите ми са на път да се откажат от мен xD
Върнете се в началото Go down
http://hayden-panettiere.super-forum.net
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 11:47 pm

Fear not! В крайна сметка имаме другите фенове като нас, тук- във форума laugh
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСря Май 13, 2009 9:30 am

И на мен ми го разправяха преди до втръсване, знам какво е ^^
Върнете се в началото Go down
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Female
Брой мнения : 36
Age : 29
Registration date : 29.04.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСря Май 13, 2009 1:47 pm

Stanley написа:
Fear not! В крайна сметка имаме другите фенове като нас, тук- във форума laugh
Дам,прав си.Най-накрая да срещна фенове на Hereos Tongue Много се радвам,че открих форума Grin
Върнете се в началото Go down
http://hayden-panettiere.super-forum.net
hatb

hatb


Female
Брой мнения : 32
Age : 28
Registration date : 15.02.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСря Май 13, 2009 4:47 pm

И аз съм така Grin .Всеки ден на училище опявам на приятелките си за Герои.На тях вече им писна и ако почна пак да говоря спират да ме слушат.Казват че съм луда (сигурно е така де laugh ) щом говоря постоянно за Герои Grin Grin Слава богу тук мога на спокойствие да говоря че Герои ми е любимия ми сериал Smile
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 1:28 am

Хора, това е Обща Дискусия около сериала, а не около социалния ви живот... моля АЙДЕ БЕЖ У КОША!!!


И все пак...
Мойте фр-та са така с мангата и аниметата... само за това плямпам много често и мисля че ще ме изритат скоро ... хихихи
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 9:07 pm

Смятам, че тука е мястото да се възмутя... Гледах Fanboys и в него участваше Kristen Bell (по-известна в Heroes като Ел Бишоп), според мене това е голяма излагация след Герои. Там играе направо няква тъпа п..... (патка Grin ) Гледам и не вярвам на очите си пълната деградация :X
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПет Май 15, 2009 11:47 am

Е се едно Вероника (от/на) Марс е по-малка излагация Wink
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПет Май 15, 2009 6:16 pm

someone написа:
Е се едно Вероника (от/на) Марс е по-малка излагация Wink

Нормален тийнеджърски сериал, никва излагация не е. За първа роля си е перфектно.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПет Май 15, 2009 7:01 pm

На мен пък ми изглежда съвсем ненормален тийнейджърски сериал ;D Разследване на престъпления... от ученичка... и то какви престъпления ;D
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeПет Май 15, 2009 8:29 pm

Ако трябва да сме честни малко по-реален е от Герои(така де по-лесно ученичка става дедектив, отколкото да лети или да регенерира).
Иначе си е свеж, ненатоварващ филм, самите диалози нямат кой знае какъв смисъл, но пък имаше добри комедийни моменти(актрисата там имаше повече шанс за изява, отколкото в Герои).
Но пък да сме обективни, актрисата не е кой знае чак толкова известна, на мен лично и Да забравя Сара Маршал не ми хареса кой знае колко, даже си беше тъп, добре че има една Мила Кунис, която ако не друго поне може да зарадва окото на някои мъже.
Ама пък гледайте Патология с Майло, ако видите смисъл в този филм, ми се обадете. Гледах го на скоро, първо е нищо особено, второ няма особени диалози(по-безсмислени и от Вероника Марс) и трето няма смислен сюжет.
И от този филм съм разочарована.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 11:04 am

Извода е: HEROES FOREVAAAAAAAAA
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 1:23 pm

Стигнах до 14ти епизод на 1ви сезооооон laugh Голяяям напредък, няма що... ^^ Днес ми предстоят сигурно още ... ммм ... 4-5 епизода ..
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 4:55 pm

Sylar's_Girl написа:
Стигнах до 14ти епизод на 1ви сезооооон laugh Голяяям напредък, няма що... ^^ Днес ми предстоят сигурно още ... ммм ... 4-5 епизода ..
Просто не мога да повярвам как ти предстоят само 4-5 епизод Crazy От 10ти епизод до края на 1-ви сезон са най-интересните серии. Аз специално за 1 ден изгледах 12 епизода и свърших 1-вия сезон. Това беше просто мега зарибявката... Wacko
Върнете се в началото Go down
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 7:09 pm

Цял ден ме цепи главата и нямам друг избор ... Даже не успях да изгледам предвидените 5 епизода, и гледах само 3. В момента главата ми ще се пръсне иии ... ако пусна да гледам някой друг епизод най-много да легна да спя... Знам, че предстоят най-интерерсните епизоди на първи сезон, особено сега (до където съм стигнала), когато Сайлър се "сприятели" с Мохиндер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обща дискусия! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обща дискусия!   Обща дискусия! - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обща дискусия!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: