Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.

ИндексПорталГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?

Go down 

Дори ги надмина!
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap47%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 47% [ 27 ]
Да, напълно.
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap37%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 37% [ 21 ]
Почти.
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap11%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 11% [ 6 ]
Очаквах повече злодеи.
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap4%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Много малко.
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap0%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не.
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap0%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Абсолютно разочарование
Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_lcap1%Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Vote_rcap
 1% [ 1 ]
Нов сезон??? На кое?
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 57

АвторСъобщение
someone
Администратор
someone

Male
Брой мнения : 1099
Registration date : 24.06.2007

Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 8:46 pm

Вече сме в средата на Томът (туй vol. Wink ) и голяма част от него ни е разкрита, аз лично си изградих мнение по въпроса, да видим вие какво мислите.

____
Както винаги, ще пиша след вас Smile

Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
trevi4ko

trevi4ko

Male
Брой мнения : 485
Registration date : 15.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 10:51 pm

Надминава повечето от очакванията ми... Някои много добре замислени обрати например и някои нови сили... ThumbsUp Grin Smile Smile
legolassss
Спазващата правилата
legolassss

Female
Брой мнения : 391
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 10:58 pm

Хммм, изпълни очакванията ми за вълнуващ сезон Smile Smile засега нямам забележки ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Но... (винаги има едно "но...") можеше и още повече Wink
Чакам следващите епизоди тотално да ме размажат! Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth

someone
Администратор
someone

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 1:14 pm

Аз пък съм абсолютно задоволен. Много съм доволен от фактът, че наистина все още не знаем кой е добър и кой е лош, с изключение на тати Петрели, Дафне и Мат. Това е първият сезон в който аз имам около 3-4 версии за развитието на историята, а за някой персонажи дори и повече. Това е първият сезон в който на края на всеки епизод съм с несъзнателно отворена уста (на 4 и 5 дори се усетих, че ми текат лиги по едно време и това сериозно :roll:). Това е първият сезон в който всички герои се развиват като личности толкова много. Пример: Досега Сай си беше лош, Питър добър, а мама Петрели мистериозно зла, а сега Сай се оказва, че не толкова лош, Питър е на ръба да стане лош, а мама Петрели се оказва, че е предимно добра, въпреки миналите и действия. Това е първият сезон в който е наблегнато на така вълнуващата за всеки зрител мистерия. Да не говорим, че вселената на сериала се превръща в канон и става огромна (говоря само за сериала, защото и до сега си беше голяма вселената, но предимно заради комиксите), а като се има предвид, че ще има и връщания в миналото, смятам че вселената ще стане още по-голяма и с повече варианти за развитие.
Сега познаите с какво гласувах Grin

rustakil

rustakil

Male
Брой мнения : 120
Registration date : 01.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 2:26 pm

Противоречиво настроен съм към тези шест епизода. "Ангели и чудовища" беше една от най-добрите серии в сериала,но дугите серии не бяха чак толкова завладяващи.Харесва ми образът на Артър Петрели, но Нокс,Флинт,Германеца и Джеси са пълно разочорование.Ерик Дойл и Стивън Кенфийлд бяха почти сполучливи персонажи,най-вече заради силите си.До колкото имам информация злодеите те първа ще се появяват Smile и ще чакам с интерес да ги видя.
alek200

alek200

Male
Брой мнения : 58
Registration date : 26.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 8:19 am

Дори ги надмина!
http://moviesbg.freehostia.com/
Stanley

Stanley

Male
Брой мнения : 400
Registration date : 12.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 8:55 pm

Гледайки 6 епизод, мога спокойно да кажа, че дори ги и надмина Wink
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
stopz

stopz

Male
Брой мнения : 36
Registration date : 21.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:46 pm

Надмина ги :)
LoVe_PeTeR

LoVe_PeTeR

Female
Брой мнения : 148
Registration date : 14.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 2:26 pm

Аз очаквах много от този сезон, така че смятам че е чудесен. Не е прекалено пресилен с действия и с много много нови неща, който така да се срупат, че да не мога да ги осмисля, но и не върви бавно и монотонно :) .
kremitoo

kremitoo

Female
Брой мнения : 122
Registration date : 24.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 9:24 am

Аз си имах много високи очаквания, така че не ги е надминал. Просто защото си знаех, че сезонът ще е най-добрият досега. Grin

Но! 99% от новите злодеи съкваха, уж нови персонажи бля бля, злодеите идват, по промотата ги въртяха редовно... А то какво излезе - половината не са злодеи, а другата половина са си чист провал. Weep Папа Петрели май ще е единственият добре завършен образ на злодей и той си е баш злодей, а не като онея дето се чудят кой да убият от нямане какво да правят. What the ... laugh
Дафнето с тая хипер скорост е доста бавна в развитието на образа си, но най-сетне започна да се заформя нещо. Grin Адам прекалено бързо си отиде, по абсолютно непонятни за мен причини... Защо подяволите се оттървават от образ, който вече е затвърден, приет и харесван от феновете? Сигурна съм, че ако бяха си напрегнали мозъците, щяха да измислят друг начин да излекуват Папа Петрели.
И последно - къде подяволите е Ел?

Засега:

Сезон 3> Сезон 1> Сезон 2. ThumbsUp
someone
Администратор
someone

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 10:13 am

И последно - къде подяволите е Ел?

Ще споделя един... ъ-ъ-ъ спойл, че ще я видим в следващият епизод Wink.

elanor

elanor

Female
Брой мнения : 18
Registration date : 18.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 12:29 pm

Гласувах "Почти",защото някои от очакванията ми се оправдаха,но имаше и неща,които ме разочароваха.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви?   Успява ли новият сезон да изпълни очакванията ви? Icon_minitime

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сезон 6 епизод 2 - Two and a Half Men
» Сезон 6, епизод 11 - "Appointment In Samarra"
» Сезон трети - интервюта, спойлери, новини
» Най-добрите реплики на Деймън от сезон 2
» Печелившият сезон (2009)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: