Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Спорт

Go down 
+4
rustakil
secretk
someone
trevi4ko
8 posters
АвторСъобщение
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Спорт   Спорт Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 12:14 am

В тази тема всеки може да коментира любимия му спорт, даже и не чак толкова любимия. Тука ще си лафим за футбол, баскетбол, волейбол, формула 1, WRC, снукър, тенис на корт (или на маса), абе въобще за каквото се сетите свързано със спорта Smile



Да кажа само, че съм възмутен! ЦСКА за пореден път показаха, че само от дуспа могат да вкарат гол на Левски, за разлика от Георги Иванов (Гонзо), който им показа как се вкарва красив гол.

Формула 1 - Люис Хамилтън си взе световната титла, която според мен още миналата година си я беше заслужил и мисля, че стана първия цветнокож, който я е спечелил (но не съм никак сигурен). И мисля, че Фелипе Масса е достатъчно доволен от това, че взе купата в родната си Бразилия.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 11:49 am

Ф1 - Хич не съм на мнение, че Люис заслужаваше титлата. Да, той се представи много добре, но Маса беше много по-добър в сезона, само че грешките му бяха много по-фатални от тези на Хамилтън. Да не говорим, че ако Глок не се беше предал 3 завоя преди финала Маса щеше да спечели. Много ме е яд за Маса, надявам се догодина да има реванш и най-накрая да вземе титлата, защото това момче е тръгнало от нулата, за разлика от Хамилтън, който е имал всичко нужно за добра кариера (която и прави). Хамилтън не знам дали е първия цветнокож, но е най-младият носител на титлата.

Футбол - Хора, откажете се от БФС и всичките неща свързани с него, просто толкова ни е зле футбола, че се чудя как хората още гледат. Левски ЦСКА толкова отдавна спря да е "вечното дерби", в което не знаеш кой ще победи, а се интересуваш, че вече почти сме забравли чувството.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 12:16 pm

Ама вие отделяте внимание на български футбол. Съвалявам, ама отдавна не си струва да гледам Левски-ЦСКА(още нямам желание да гледам нагласени мачове, в които футболистите едва едва се движат и сякаш сме ги изпратили на заточение и им е наказание).
Лично аз гледам испански и английски футбол, има нужната динамика, нотка на изненада и красив и атрактивен футбол. Италианският и немският футбол не ми допадат, прекалено дефанзивни, прекалено пестеливи и предпазливи, не че не води до успех, но не ми харесва за гледане.
Техният стил на игра е по-скоро деструктивен(спират играта на противника), отколкото креативен(да атакуват противника).
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 12:25 pm

В интерес на истината не съм го гледал мача Левски - ЦСКА, просто на спортните новини видях какво е пеложението, пък и от малък съм си левскарче и нямаше как да пропусна дя подразня някои чорбар Tooth Tooth

За формулата от догодина ще викам и за Робърт Кубица, понеже е наистина талантлив пилот и няма да забравя как влезе в Формула 1... Още на първите си съзтезания се качи на подиума.
Върнете се в началото Go down
rustakil

rustakil


Male
Брой мнения : 120
Age : 35
Registration date : 01.03.2008

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeСря Ное 05, 2008 11:18 am

ЦСКА - Левски беше доста скучен мач, гледах го по телевизията както и миналите 3-4 мача между тях , по принцип съм левскар , но няма какво да им гледам на терена напоследък. Тази година се изложихме на макс.

Иначе с интерес следя НБА , доста силно почнаха Хорнетс , Крис Пол тази година е основен кандидат за МВП. Спърс нещо се излагат , но те често почват трудно. Аз съм фен на Воините , но тази година няма да направим повече от 30 победи. Трансферната ни политика беше ужасна тази година и няма на какво да се надявам.

Формула 1 не гледам , разбрах какво е станало с Хамилтън и това беше.
Върнете се в началото Go down
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 10:06 pm

Както вече споменах се занимавам с карате.От доста време насам имах огромното желание да се захвана с изучаването на бойно изкуство и ето,че това е вече факт,дори имам жълт колан(за сега,за в бъдеще живот и здраве,се надявам цвета му да се промени) Blush Tongue .Мисля,че това изкуство запълни една празнина в мен. Smile
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 10:56 pm

someone написа:
Ф1 - Хич не съм на мнение, че Люис заслужаваше титлата. Да, той се представи много добре, но Маса беше много по-добър в сезона, само че грешките му бяха много по-фатални от тези на Хамилтън. Да не говорим, че ако Глок не се беше предал 3 завоя преди финала Маса щеше да спечели. Много ме е яд за Маса, надявам се догодина да има реванш и най-накрая да вземе титлата, защото това момче е тръгнало от нулата, за разлика от Хамилтън, който е имал всичко нужно за добра кариера (която и прави). Хамилтън не знам дали е първия цветнокож, но е най-младият носител на титлата.

Не съм съгласна. Глок не се беше предал а стана така просто, эащото не си смени гумите момчето...
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 10:48 am

Все тая... преживяхме го Cry. Но беше много гадно... 3 завоя Cry Cry Cry
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 11:02 am

Съгласна съм... Аз по принцип съм фенка на Ферари и стисках палци за Фелипе до края... Особено че и Халмилтън ми е антипатичен заради характера му. Много кофти ми стана как всички във Ферари се израдваха и секунда по-късно осъзнаха, че Глок се е предал, което автоматично значи, че Хамилтън е шампион. Това беше един от най-напрегнатите финали, които съм гледала досега.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:50 pm

Аз гледам само Барби-то и Манчестър!
Иначе много ми харесва волейбола!Рядко гледам,но така се кефя като играя...
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 3:39 pm

Спорт LOEB117

Петкратният световен шампион Себастиан Льоб със "Ситроен C4" спечели без особени затруднения рали "Ирландия", първи кръг от Световния шампионат за 2009 г. 34-годишният французин завърши с време от 2,48:25,7 ч., което беще достатъчно за втората негова победа в надпреварата и 48-ма в WRC.

Съотборникът на Льоб Дани Сордо подчерта превъзходството на "Ситроен", като зае второто място с изоставане от 1:29,7 мин. Трети на 2:07,8 мин. остана финландецът Мико Хирвонен с новия "Форд Фокус RS WRC".

Льоб водеше убедително и през трите дни на надпреварата, въпреки инцидентите. Французинът на два пъти напусна трасето, но бързо успя да се завърне към ритъма си на каране. В крайна сметка той спечели 11 от 17-те скоростни отсечки.

"Беше рали като всяко друго и съм много щастлив, че взехме 10 точки. Това е най-добрият възможен старт на сезона", каза след финала шампионът. "Постигнахме отличен резултат за нас в началото на годината, въпреки лошите условия.", добави Сордо.

"Имахме някои проблеми през уикенда. Надявах се да мога да се боря със Сордо, но това може да стане някой друг път", заяви класиралият се най-напред от пилотите на "Форд" Хирвонен.

Първата шестица допълват норвежецът Хенинг Солберг ("Форд Фокус" + 6:32,4 мин.), бившият пилот на "Субару" Крис Аткинсън ("Ситроен C4" + 7:51,9 мин.) и французинът Себастиен Ожие ("Ситроен C4" + 10:44,0 мин.).
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 3:49 pm

Спорт Nadal1_narrowweb__300x448,0

Надал победи Федерер в епичен финал
1 Февруари 2009

Водачът в световната ранглиста Рафаел Надал успя да спечели първата си титла от Australian Open с успех на финала със 7:5, 3:6, 7:6, 3:6, 6:2 над Роджър Федерер.

Така 22 годишният испанец не допусна Федерер да изравни рекорда на американеца Пийт Сампрас, който има 14 титли от Големия шлем.

Победата на Надал е петата му поред срещу Федерер. Три поредни финални турнира от Големия шлем завършват с победа за испанеца.

Надал става и първият в света испанец, който печели Australian Open.

"Роджър, съжалявам за днес. Знам колко искаше тази титла. Ти си страхотен шампион и ще спечелиш своята 14-та титла. Винаги е удоволствие да играя с теб. Пожелавам ти успех през сезона", заяви при награждаването Надал, който вече има шест титли от Големия шлем.

Мачът продължи 4:22 часа. След равностойни първи четири сета, пробивът в играта на Федерер дойде в началото на петия. До тогава двамата съперници демонстрираха страхотен тенис. Надал изглеждаше възстановен, въпреки че имаше един ден по-малко за почивка след продължилия 5:14 часа полуфинален сблъсък с Фернандо Вердаско.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 3:50 pm

Айде ся ще цъфне Легото да плачка за РоджърчУУуУУУ
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sponsored content





Спорт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Спорт Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спорт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Разни-
Идете на: