Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сай vs. Ноа

Go down 
+3
secretk
darkslayer
someone
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 2:52 pm

Хъх... ти си зяпал много набързо. Ако беше чакал по седмица за епизод и ти щеше да го мразиш, защото наистина беше гаден. Да не говорим, че това което направи със Сай и Ел беше ужасно.

Но като личност образа е наистина един от най-силните в сериала.


ЕДИТ:
by legolassss
Тази тема беше отделена и преместена просто защото на спора, който започна не му беше мястото в темата за Ноа. И за да не се превръщат мненията в спам, тази част се преименува на Сай vs. Ноа Wink


Последната промяна е направена от someone на Чет Яну 08, 2009 7:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:01 pm

someone написа:
Хъх... ти си зяпал много набързо. Ако беше чакал по седмица за епизод и ти щеше да го мразиш, защото наистина беше гаден. Да не говорим, че това което направи със Сай и Ел беше ужасно.

Но като личност образа е наистина един от най-силните в сериала.

Именно гледах ги една след друга и не е минавала цяла седмица до другия епизод, за да забравя някой дребни моменти и да ми се развали представата.
А това: Да не говорим, че това което направи със Сай и Ел беше ужасно.- е нима Сайлър не си го заслужаваше? След всички ужасии? Ако защитаваш него, как може да обвиняваш Ноа че е гаден. Сайлър стори много по лоши неща.
И ако беше баща на Клер, нямаше ли да направиш същото?
Не го оправдавам, не казвам че винаги е бил прав, но не е ЗЪЛ. Сайлър е зъл, "Сай" е гадняра. А Ноа е родителят предпазващ детето си.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:08 pm

По повода си слагам нов профил :devil:

ОН/
Прав си, но все пак, какъв е стимула да превръща Гейбриъл в Сайлър?!?
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 3:41 pm

someone написа:
По повода си слагам нов профил :devil:

ОН/
Прав си, но все пак, какъв е стимула да превръща Гейбриъл в Сайлър?!?

Да, това много ме издразни, че се оказа че той и Ел го превръщат в убиец. Angry
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 4:38 pm

Мен пък никак не ме дразни, ха сега, изкараха Сайлър все едно е света вода ненапита, ако някой е виновен за това, което е, си е само и единствено Сайлър.
Като му беше гадно, че е убил човек, що уби още 20-30 след това?
Видя, че може да взима сили без да убива, ама пак уби онази със способността да различава кой лъже, а за какво му беше да убива Ел?
Ноа е светец пред Сайлър. И колкото да се опитват да извъртат нещата, най-големия виновен е Сайлър(съжалявам ама не го понасям и като герой и като актьор).
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 4:46 pm

secretk, прекръсти се 100 пъти е пей църковни песни. Ноа съкс, Сайлър РУЛЗ
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 4:51 pm

someone написа:
secretk, прекръсти се 100 пъти е пей църковни песни. Ноа съкс, Сайлър РУЛЗ
А аз съм Дядо Мраз Wink И двамата са яки Герои, само че Сайлър ме нерви, защото е гадняр, зъл и гнусен (Вади мозъци!).
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:03 pm

Не мисля да се прекръщавам и веднъж, а църковните песни ще ги пропусна.
А Сайлър има една роля в този сериал да вади мозъци, м да не ми е забавно така като си помисля.
А що се отнася до Ноа, много хора в реалността са такива, всъщност така се успява.
Като се замисля, няма черно и бяло в живота, всичко е сиво, така че Ноа е еквивалента на сивото.
Да, не е перфектен, да правил е грешки, но има нещо, за което милее-семейството си и да показва го по странен начин, но го показва.
Сайлър една привързаност като хората не можа да завърже към Ел.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:26 pm

Гледала ли си Декстър? Е гледай го, тогава и ти ще залюбиш лошите :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:30 pm

Съжалявам Декстър не ми е по вкуса.
Ама гледай сега, значи не ми пречи толкова това, че е лош, колкото актьора ми е противен(не знам що, ама не ме кефи).
А Ноа, той не че ме кефи много, просто специално за това, че бил виновен и бил превърнал Сайлър в чудовище, не съм съгласна, не можеш да станеш чудовище, ако сам не искаш.
Може да го подтикне, но не и да го превърне, това става с разрешение, което алчността и жаждата за способности на Сайлър определено дават.
Всеки сам решава какъв да бъде(освен ако не си на 5-6 години, тогава родителското тяло решава), ама Сайлър е по-голям струва ми се.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:35 pm

Права си. Явно си прекалено чиста душа :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:45 pm

И аз ли съм чиста душа? Ако мислиш да кажеш да по добре си поговори първо с Йони. Сайлър си е чудовище. Малко е странно да се опитваш да го оневиняваш, след като това му е ролята в сериал. Той Е чудувище, Ноа не е виновен. Все пак Сай се беше "Излекува;" от глада, но накрая уби Ел. Той си е зъл по природа и само тох е виновен за това.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:58 pm

АМА Е ЯКО ЧУДОВИЩЕ :) Като Декс, любимия ми гадняр след Сай.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 7:03 pm

Може. Но написах тези постове в началото не за тема Сай Срещу Ноа, а в тема, защо харесвам Ноа и защо смятам че не той е виновен, че Сай е чудовище. Иначе не за мен не е готино. Има много по добри гадняри от него.
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 7:10 pm

Aми да и аз не говоря за Ноа срещу Сайлър.
На мен ми е ясно, че Сайлър е любимец на много хора, нищо лошо, но на мен не ми харесва.
Иначе аз също исках просто да кажа, че вината не е в Ноа, нито пък в Ел за мен.
Никой не твърди, че те не са правили нищо лошо в този сериал, а за това, че някак си прекалено лесни са анатемосани като виновниците Сайлър да бъде такъв.
В крайна сметка Сайлър си е Сайлър и е такъв, защото иска да бъде такъв и защото му доставя удоволствие да е такъв.
А относно гаднярите, хм де да знам гаднярите никога не ме кефят(причината не е ясна, още се разследва), а и не гледам този сериал заради Сайлър, по-скоро въпреки него го гледам.
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 7:47 pm

Беэ Сай серияла нямаше да е толкова интересен докъто беэ Ноа...щеше да го преживеем някакси... и двамата радват много...
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 8:26 pm

Ноа защитава приоритетите си, а именно семейството. Всичко което е направил е само да защити семейството си. Всеки любящ глава на семейството трябва да е готов на абсолютно всяка цена да го защити. Другите злини които е вършил са заради Компанията, в която той беше просто лоялен и верен служител и е вършил всичко необходимо за нея (естествено до един момент). За това, че е превърнал Габриел в Сайлър - той просто си вършеше работата и се справяше според мен много добре, понеже сега си имаме истинко зло, което ще разберем от къде произлиза след Февруари месец. Сай за мене е перфектният злодей - никой друг не успя да му се опре, даже и великата Компания не успя да го спре, нито Артър или Анджела Петрели, нито даже русо гадже или пък който и да е било друг "злодей".
Върнете се в началото Go down
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 10:29 pm

Не може да се отрече,че Ноа Бенет е един ярко открояващ се персонаж в сериала,но също така и изключителен манипулатор и подстрекател.Неговият опит не може да се сравнява с този на Гейбриъл,той е бил просто един обикновен човек жаден за внимание,любов....нима в това има нещо нередно,нима в това име нещо извратено....Ноа е този,който осводоби злото в Гейбриъл,отначало той просто постъпи наивно подтикван от желанието си да бъде специален,той беше уязвим и една изключително лесна жертва....не казвам,че убийствата,които Сайлър извършва след това са правилни,но както знаете той трудно се контролира....нещата е трябвало да бъдат спрени още преди да започнат.Голяма част от героите в сериала се възползваха от неговото слабо място,а именно както казах жаждата му за внимание и любов,за да го превърнат или в свое оръжие,или в свое опитно зайче!Нима подигравката с чувствата на хората е забавна...както казах не оправдавам убийствата,но и не съм съгласна с потъпкването на човешкото в него.Каква реч дръпнах само.Благодаря на всички,които ще прочетат това,дано не съм ви отегчила!
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:16 pm

Не съм се оттегчила, просто не съм съгласна.
Сайлър като толкова търсеше любов, защо не остана с Ел, ами я уби, тя поне му предлагаше, нещо що годе истинско.
Значи това, което вие обяснявате, са комплекси на малоценност.
Много хора са в това състояние, ама не убиват.
Той си има някаква мания такава, да е велик, което пак си е комплекс. Ама в същото време не ми се връзва с концепцията за непобедимия злодей, понеже това си е доста важно слабо място и ако е така, то тогава би бил по-лесно манипулируем.
Та нещо не ми се връзва, така както го направиха.
Върнете се в началото Go down
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:38 pm

Уби Ел по-обясними причини. Smile
Върнете се в началото Go down
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:43 pm

Какви?
Върнете се в началото Go down
Mirax

Mirax


Female
Брой мнения : 16
Age : 34
Localisation : София
Registration date : 30.09.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:45 pm

И аз не съм съгласна. Няма как да се научи да контролира "глада" без да го изпитва. Той е уязвим и лесна жертва на способността си. Затова смятам, че е било неизбежно (независимо дали с помощта на Ноа и Ел или някаква друга случайна среща). И какво значи, че нещата е трябвало да бъдат спрени още преди да започнат? Как би трябвало да стане това? Да го затворят и да го обичат ли?
Според мен всичко това е вътрешна борба на Сайлър и Ноа съвсем не е виновен за избора му.
Върнете се в началото Go down
Sleepwalker
Metal Child
Metal Child
Sleepwalker


Female
Брой мнения : 35
Age : 31
Registration date : 04.11.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:50 pm

Един от виновниците за отключването на злото в него,без нея дори нещата нямаше да се получат по никакъв начин...тя бе оръжието на престъплението и винаги щеше да му напомня за това. Smile
И аз пък не съм съгласна тук хахаха....нещо е трябвало да се случи,за да започне Сай да убива...в случая според мен това не може да стане от само себе си,да той може би е предразположен,но трябва и катализатор.... Wink
Върнете се в началото Go down
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:54 pm

Но той уби, преди Ноа да го ... Стимулира. Така че теприята ти малко не се връзва.
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:58 pm

М не че нещо, ама няма обясними причини да убие Ел, то ако за това убиваха хората, да сме останали половина нация.
А Сайлър поиска да бъде специален, уби и стана, но не му стигна.
Терапия за него е лудницата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сай vs. Ноа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сай vs. Ноа   Сай vs. Ноа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сай vs. Ноа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: