Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol.4 Ch.3 - Building 26

Go down 
+4
Stanley
evildevilbg
gep_150
alek200
8 posters
АвторСъобщение
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 6:29 am

Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 10:51 am

Гедах епизода без субтитри,а аз съм доста зле с английския,така че някой неща не ги разбрах много както трябва,но мисля че епизода беше хубав.
Сцените,който най ми харесаха беше опитът за хващане на Сайлър и как ги разметка ония и тази с Хиро където го фрасна онзи Grin
Не ми се пише мнго занова казвам просто че серията според мен е готина
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 4:45 pm

Серията беше средна работа според мен!

1ственото нещо, което я направи интересна бяха сцените със Сайлър и този Люк. Много добри взаимотношения се заформят и Сайлър взема да ми харесва все повече и повече като персонаж! Като видя оттенък на себе си в този Люк и вече са 1-ви дружки :)

Сцените с Клеър и този Алекс бяха средна работа! Общо взето нищо интересно. Тоя има баси дебилната способност... Рибока Grin Grin Grin

Сцените в щаба с тази от националната сигурност (актрисата игра майка на Лукас в ОТХ и много ме кефи!!!))))
Това с пускането на Трейси г/д ставаше.

Сцените с Андо и Хиро бяха г/д интересни! Хареса ми как Хиро фрасна оня смешния! Доста ми стана гадно, защото като гледам Хиро няма да си върне способността този волюм Sad

Вече и аз си мисля, че това е Майка и ще е много добре ако той наистина изпраща съобщенията!

И на края си мислих, че това ще е 1-вия епизод, в който Питър не се появява, но сгреших! Както се казва "Най-добрата защита е нападението!" Много се зарадвах, когато видях, че упоиха и заловиха цайсаткото!

gep_150 Ако толкова нямаш търпение до българските субтитри, ти препоръчвам да гледаш с английски! Така доста ще осъвършенстваш английския си :)
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 7:34 pm

ААА и на мен ми стана мъчно за питър и мат...много се бях затъжил за тях Grin
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 10:33 pm

Серията наистина беше някак си бавна и странна. Не беше динамична като Villains. И все пак има развитие. Сравнително ми хареса, а и края беше доста интересен.

Радвам се, че Хиро не си върна силите, щеше да стане прекалено.
Все повече мисля, че именно Мика е този -Rebell-, вече и факсове раздава. 100 на 100 е проникнал в базата данни на тези контра-"специални" и следи кой след кой ще бъде нападнат. Така им праща предизвестия за да им помогне да се спасят едни други.
Сайлър както винаги не си поплю и ги нас*а мн яко. Интересно ми стана, че спаси Термо- бой. Можеше да го остави без да му пука. Трейси бе използвана за да докаже, че "специалните" са лоши, и то пред нейна позната и колежка- наистина зло.
Новия тип, който Клеър спаси има наистина странна сила, и все пак е умение :) За това аз самия наистина предпочитам да ги наричам "способности", "възможности" и т.н. Харесва ми как се развива безсмъртната ни :) Като истински герой е :)

С нетърпение чакам следващия епизод :]
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeСря Фев 18, 2009 5:44 pm

Наистина бавничка серия... Гледаш тледаш пък то няма голямо развитие... Confused
Доколкото до този таен бунтовник ми дойде на ум теория, защо не може да е Мика - ако беше той и влизаше в базата данни на правителството и знаеше кой след кой ще нападат, НО няма от каде да знае каде са Хиро и Андо, че да им прати съобщението... Не казвам че е невъзможно да е той, просто споделям теория...
Много искам да видя новата способност на тоя новичкия в действие - дали му излизат балончето от устата laugh
Накрая наистина много хубаво и забавно свърши серията с тримата ни бегълци, които не разбрах как точно успяха да упоят Бенет, но това е друг въпрос.
Пък историйката с Хиро му напоня за предишните му изпълнения в сезоните... Huh
И естествено Сайлър и протежето му разнообразиха серията с екшъна около тях. Но не беше пак достатъчно развитието и на него за серията.
Като цяло и аз очаквам с нетърпения следващия епизод, че да се почва с развитието...
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 1:05 am

Абе средна работа беше епизода, нямаше много екшън освен сцените с Сай и Люк.

Новия персонаж Сам (рибока) ми хареса, ама и той скоро ще си замине.

Ако някой види Imdb за следващият епизод може да види много познат персонаж.
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 2:41 pm

Кой персонаж ? :?
Да епиэода го биваше горе долу... Хареса ми Сайлърчо как спаси оня Grin после се оправдаваше, че се върнал эа друго...
Върнете се в началото Go down
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 3:26 pm

Гледах епизода преди малко и мога да кажа че не ми беше интересно направи сериала върви надолу Sad
Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 11:12 pm

1-во малко фенбойщина примесена с кифлене...
У-а-а-а-а-а-а КАРЪН В ХИРОУС *подскок* У-А-А-А
Ъ-ъ-ъ, край на кифленето :)

Та, хубав епизод. Алекс ме накефи (все пак колега нърд... фен на комикси :) ), да видим дали ще е новият любим на Клеър.
Люк (ах-х-х всичко ли взимате от ОТН??!?... оф, казах, че няма да кифлея...)много ме нарадва... най-накрая един "приятел" на Сай... и то като него, само че малко по-мила версия.

Сай - терминатора... идеално... и беше с кубинки... и то не какви да е, а целите в кръв ... айм со ин лов :)

Абе готин епизод... утре ще ви пиша повече ::)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sponsored content





Vol.4 Ch.3 - Building 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.3 - Building 26   Vol.4 Ch.3 - Building 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol.4 Ch.3 - Building 26
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Heroes Graphic Novel #57 - Team Building Exercise
» PROMO: Episode 3x16 "Building 26"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: