Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol.4 Ch.5 "Exposed"

Go down 
+10
gep_150
liquefy
Stu
Stanley
borisy
Sylar
hatb
sylar_fenka
legolassss
evildevilbg
14 posters
АвторСъобщение
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 8:49 am

Върнете се в началото Go down
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 8:57 am

А аз си мислех, че ще седна да уча по история и литература... Какъв виц... laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Нямам големи очаквания за този епизод - още промото ме обезкуражи. Но... Отивам да си направя закуска и пускам епизодчето - приятно гледане на всички с подобни намерения. Grin Wink
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:46 am

Епиэода кефи много Grin особенно накрая с оня кукловодец, който впрочем смятах эа мъртъв... все повече се убеждавам че Rebel е Майка... btw малкия Сай е адски сладур Grin Много ме е яд эа тва, което се случи с Мат, а тоя Данко ме драэни супер много |(. Беше ми много смешно когато Клер иэлъга майка си, че тя и рибока... Много яко беше и, когато Мат и Пит нахлуха и накараха полицаите да насочат оръжия срещо Нейтън и другите и после Мат им правеше фиэиономии по камерата Grin
Върнете се в началото Go down
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 11:52 am

Ааааа!!! Велико! Велико!!! Епизодът не беше чааак толкова интересен, но краят ме разби! "I need your help, Barbie".... laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
И аз смятам, че Rebel е Майка, но също така си мисля, че не е сам - мисля, че може да е в комбина с Анджела, защото някои от съобщенията, които праща са свързани с бъдещето, а само Анджела вижда бъдещето на този етап.
Spoiler:
Това, което бащата на Сай е сторил, автоматично го вкарва в списъка ми с гадняри. А малкият Гейбриъл беше голям симпатяга. Кой знае - може да го видим още веднъж, ако Сай продължи със спомените Tooth
А, да, крайно време беше our bad guy и хлапето да се разделят... Но пък Сай може пак да размисли и да си го вземе обратно - чудно е, де го изтърпя толкова дълго laugh
Сандра rlzzzzz!!! ThumbsUp ThumbsUp Когато почна да си спомня за Деф, направо заподскачах от кеф Tooth Вече в тривиата на Сандра в Хироусуики пише, че е дългогодишен фен на Деф Лепърд Tooth Tooth Tooth Tooth Тази жена наистина кефи Twisted Оказа се, че и тя може да се справя с проблеми - даже по-добре от дъщеря си в този случай ThumbsUp
Нещо друго, нещо другоо... А, да - неизбежните любовни трепети на Клеър-Беър... Не че нещо, ама точно с Алекс не си отиват... Летящият й съученик от 2 сезон, приятелят й без способности от 1 сезон(които безследно изчезнаха...), но не и Рибчо... Whistle
А, между другото, агентката, която наблюдаваше къщата на Бенет не беше ли Рейчъл Милс от уебизодите The Recruit? Hm
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
hatb

hatb


Female
Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 15.02.2009

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 11:56 am

Епизодчето си беше интересно поне според мен сравнение с последните няколко епизода. Grin Наистина много гадно стана с Мат и как накрая беше с бомба около кръста като на картината.... Sad И оня кукловодеца е жив......Чудя се кой е тоя Rebel дано да разберем в близките епизоди... Grin Около Сай добре се развива историята и баща му явно има същата способност като неговата ,защото нали видяхте как уби майка му....
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:13 pm

Ребел все повече се убеждавам, че е Майка.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
borisy




Male
Брой мнения : 25
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:34 pm

А нямаше ли една която също изпращаше съобщения в първи сезон,някаква приятелка на онзи радиационния беше.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:38 pm

Сега трябва Хиро и Андо да спасят Мат :) А и както ви казах, всичко с експлозията следва да бъде представено по доста по- различен начин Wink
Бащата на Сайлър изглжеда ще има същата способност като него, или поне подобна.
Клеър и Рибата ми бяха доста скучни цял епизод, но пък Сандра изпъкна доста и пак се доказа като... голям пич ;D Появата на кукловода в края на епизода мноого ме изненада! Изглежда нашия Бунтовник цели да ги събере :) или нещо такова.
Питър поумнява все повече и повече, жалко че заловиха Мат и решиха да се възползват така от него... Данко е голям г** ! Ш****к п***т! :@
Нейтън дано вземе ясна страна най- накрая... Доста глупаво се получава.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Stu




Брой мнения : 13
Age : 39
Registration date : 01.10.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:55 pm

Ясно беше, че експлозията ще е предизвикана и беше ясно, че Ловеца ще е замесен. Поне на мен ... ми подсказа серията, в която той пусна Стейси, жертвайки собствените си хора. Тогава се видя, че е готов на жертви...

За секунда помислих ,че Питър си е върнал способностите, което вървеше против хода на сериите.

Интересно ще е да видим кой е бащата на Сайлър и какъв е и как срещата им ще повлия на нещата.

Като цяло - интересен епизод
Върнете се в началото Go down
borisy




Male
Брой мнения : 25
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:58 pm

Според мен Хиро ще спаси Паркман в следващия епизод.Нарочно не го показват,за да забравим за "мисията" му.
П.п.Аз също си помислих,че Питър си е върнал способността и мн се изкефих.
Върнете се в началото Go down
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 1:28 pm

Някаква двусмислица виждам аз.Първо Питър прочете мислите на Ноа,след това като го гръмнаха полетя,но след срещата си с Нейтън реши,че има нужда отново да му "изсмуче" способността !?
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 2:29 pm

liquefy написа:
Някаква двусмислица виждам аз.Първо Питър прочете мислите на Ноа,след това като го гръмнаха полетя,но след срещата си с Нейтън реши,че има нужда отново да му "изсмуче" способността !?
Просто Нейтън го спаси и Питър не беше изсмукал способността!
ЕПИЗОДА БЕШЕ ВЕЛИК!!!
Сандра баси яката пичка е била. Просто ме изуми отвсякъде. Сцените Рибока и Клеър очаквах да са доста тъпи, но ми бяха интересни Shock

Много смешно ми стана Сайлър с какви гуменки са го пуснали... Няма да вкара Найк,Пума, Адидас ми.... Малкия Сай беше много луд. Аз си имах съмнения(като четох превю-то на този епизод) , че баща му ще е убил майка му. Следващия епизод ще е просто уникален от тази гледна точка :)
Питър и Мат бяха супер луди!!! И двамата с тези физиономии ги разбиха просто. Този Данко ме дразни много, но той ще страда нататъка 100% Twisted Evil 100% Хиро и Андо ще трябва да спасяват Мат. Много се зарадвах като видях как е измислено с бомбата.
Ноа доста добре се вписва в ролята си на "подмазвач" пред Данко. Много ми е интересно какво каза Анджела на Нейтън към края??!

За края на епизода мога да кажа просто ФЕНОМЕНАЛЕН! Дойл ще е много лош. Но интересното ми е защо точно той има нужда от спасяване с тази ненормално силна способност, която притежаваCrazy
Епизода беше страхотен! Изпълнен с хумор, много екшън и напрежение!

Edit:Сега забелязах нещо, което ме издразни. Нали гледам сериала с английски субтитри и се зачудих защо на 720п-то отначало има "Previously on Heroes" ,а то се оказа, че на ХДТВ-релийза имало 1-2 минути "Previously..." Доста се издразних, че при 720п-то това е изрязано Chair
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 3:28 pm

evildevilbg написа:
Edit:Сега забелязах нещо, което ме издразни. Нали гледам сериала с английски субтитри и се зачудих защо на 720п-то отначало има "Previously on Heroes" ,а то се оказа, че на ХДТВ-релийза имало 1-2 минути "Previously..." Доста се издразних, че при 720п-то това е изрязано Chair

Така е бтв. Трябваше да пренастроя субовете с 51 секунди някъде. Не е болка за умиране.

А и вече не чакам Сиско с BG субовете. Първо, че не може и дума да става за превод по смисъл 1:1 с английските ( Не казвам, че Сиско не става за преводач, но просто английския е къде- къде по- богат език.) и второ- доста ги бави сякаш. Знае, че много българи чакат за тези субове и не си дава много зор.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 3:37 pm

Какво искаш за 30 минути да ги преведе ли !?Не стига,че ги пуска на същия ден ами и претенции имате.Хвани се и ги преведи ти....Английският бил по богат език !? С 1 дума могат да имат предвед 2 или 3 различни неща...
Много добър преводач си е.Тои предава смисала,а не дословно да ги превежда тези субтитри.
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:38 pm

Аз лично съм доволен от превода му...дори спестява някой неща на малките Tongue ...случвало ми се е да го гледам и son of a bich да го превежда "гадняр такъв" или "kiss my ass*" на "гледай си работата" Grin Grin Grin извинявам се за английските изрази.

Относно серията не ми се пише много може да пиша някой път по подробно ,но серията ми хареса много
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 5:05 pm

liquefy написа:
Какво искаш за 30 минути да ги преведе ли !?Не стига,че ги пуска на същия ден ами и претенции имате.Хвани се и ги преведи ти....Английският бил по богат език !? С 1 дума могат да имат предвед 2 или 3 различни неща...
Много добър преводач си е.Тои предава смисала,а не дословно да ги превежда тези субтитри.

Чети по- съсредоточено, вместо да ми скачаш така Tongue И не ние имаме претенции, а АЗ в частност. Говоря, че не е толкова зарибен колкото нас примерно, че да ги направи бързо, това исках да кажа. Все пак не е на нашия акъл и възраст за да има само това на главата си. И не- не бих се наел да ги правя аз. Поради същата причина. Той самия се справя с превода отлично, т.е. не до колкото му е възможно, а до колкото ИЗОБЩО е възможно. :] Както лего веднъж беше цитирала интрото и завършека на 13 епизод този сезон и каза, че ако го преведе ефекта няма да бъде същия, именно това имам в предвид и аз Wink
И предлагам да не спорим за кой език е по- богат. Именно самия факт, че английския има по няколко думи за една на български, но в зависимост от контекста го прави толкова подробен и богат, не смяташ ли? :]

П.П: Човек изкаже ли различно от общото мнение във тоя форум трябва ли задължително да бива скастрян и нахокван? Confused
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 5:20 pm

Нямах предвид това.Извинявай. :)
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 6:59 pm

Няма смисъл да го критикуваме! Аз го гледам с английски просто защото като се прибера и задължително това е 1-вото нещо, което трябва да направя ако е Вторник :)
Преводите му са много добри! Ако нямам време да го гледам и са излезнали бг-та го гледам с него да не си затормозявам мозъка Grin Grin Ама все пак, който иска да уча английски да гледа с английски(аз поне така понякога научавам нещичко)
Оф голям спам пак стана Sad (Извинявам се!)
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 7:44 pm

Супер епизод. Много съм доволна.
Хубаво, че върнаха Дойл.Явно и него са го погнали.Аз си мислех, че е мъртъв и че продължават традицията да убиват всички злодеи освен Сайлър.
Историята с бомбата не е повтаряща се, сега е интересно как ще спасят Мат или дали ще предотвратят експлозията.
С Клеър историята е средно ниво,но мислех,че Алекс повече ще го задържат към сюжета, но явно не, пък и с тази сила.
Питър все повече поумнява,голяма промяна в сравнение с Питър от предишните сезони. И сега вече и страната вече знае нещичко относно операцията на Нейтън.
А да и женския агент ми хареса. И без туй в Герои няма силен женски персонаж (само Ел,ама тя си замина). И тази новата ми напомня на Гретчен от ПБ.
А и вече 2-ри епизод без Хиро Sad


Последната промяна е направена от trew1 на Вто Мар 03, 2009 7:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 7:49 pm

Еее да Хиро много ми липсва Sad Cry ...той ми е любимец и досета беше присътвал в всички епизоди и изведнъж липсва в два поредни...няма да се изненадам и ако в другия го няа и накрая да се появят да спасят Мат в последния момента и всичко да остане за по следващата серия
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:49 pm

Браво на сериала миналия и този епизод много ми харесаха останалите ме бяха разочаровали много но тези двата направо ме забиха нямам тъпение до другата седмица ! НЯкой занае ли дали ще има 4-ти сезон ?
Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 9:12 am

legolassss написа:
А, между другото, агентката, която наблюдаваше къщата на Бенет не беше ли Рейчъл Милс от уебизодите The Recruit? Hm

Энаех си, че ми е поэната от някъде, чудя се дали тя няма няква надушвателна способност Grin
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 2:05 pm

borisy написа:
А нямаше ли една която също изпращаше съобщения в първи сезон,някаква приятелка на онзи радиационния беше.
Тя умря.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 4:45 pm

^^ Кога умря Shock Shocked Shocked Аз предполагах, че е или тя или Мика този който се представя за "бунтар" (Rebel). На мене като цяло серията ми хареса. Взе да се връща старата динамичност на серяла. Някой бягат, други умират, трети се бият и пак се вкарвам в някви филми братлета. Crazy Липсваг ми Хиро и Андо Sad Sad Както и въведеията и изводите... Confused Както обикновено серията свърши изключително яко! Bounce като го видях тоя в първия момент бях - Shocked , и след няколко секунди - Shock . Лудница Grin Smile
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 7:04 pm

Първо ще кажа за Wireless – погледни Graphic Novel:The Death of Hana Gitelman – тя умира, но това не значи, че не може да праща съобщения(точните й думи са "the truth is, death is never quite what you expect it to be. It might seem like an ending but really... the journey is just beginning.") Аз обаче сматам, че би си се подписвала Wireless, така че вероятно не е тя.

А сега за епизода – като цяло ми хареса, но се подразних от две неща:

1.Този ужасно глупав нелеп романс на Клеър с Алекс(аз ще го наричам по име, а не Рибока, защото ми се струва грубичко. На мен винаги ми се е искало да имам тази способност, но не съм впечатлена от човека, който я притежава(но ако исках да го наричам по някакъв различен от името му начин заради способността му, бих избрала амфибия, което значи земноводно).

2.Цялата история със Сайлър и родителите му – твърде много ми напомня на Декстър.

Но имаше и много неща, които компенсират.

На първо място Сандра – все повече и повече харесвам тази жена, не само знае и може достатъчно, за да бъде конкуренция на Ноа, но и е хладнокръвна и понася цялата ситуация в дома си по изключителен начин.

Нахлуването на Мат и Питър в щаба – много ми хареса изражението на злобния дребосък когато двама от хората му насочиха оръжие към него и после как Мат се усмихваше пред камерата. Впечатлена съм и от Питър – сега способността му си има сериозен недостатък, но той вече не е толкова объркан и наивен и това го прави по-силен от преди, а в един момент странно ми напомни на Клод(много искам този човек отново да се появи, ще е впечатлен от ученика си).

Разочаровах се от начина, по който се стекоха събитията за Мат, главно защото го предполагах още откакто Питър му каза, че не е способен на това, а когато Данко гледаше картината на пода бях сигурна. Но затова пък появата на Дойл направо ме срази.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vol.4 Ch.5 "Exposed" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.5 "Exposed"   Vol.4 Ch.5 "Exposed" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol.4 Ch.5 "Exposed"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» PROMO: 03x18 "Exposed"
» PROMO: 03x25 "An Invisible Thread" Season FINALE
» PROMO: 03x22 "Turn And Face The Strange"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: