Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”

Go down 
+5
gep_150
Stanley
evildevilbg
trew1
legolassss
9 posters
АвторСъобщение
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 8:00 am

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” 70K

Link@Zamunda
Link@ArenaBG.com


Enjoy the Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” D008 Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” D005 Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” D018 Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” D015 Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” D005 Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” D019 and leave comments!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:55 am

Наистина страхотен епизод. Много ми хареса
Хиро и Андо са най-забавните, особено физиономиите които правеха на бебето Grin. Най-накрая успяха да спасят Мат и то по много хубав начин. А той поне успя да срине остатъците от личен живот на Данко.
Данко не стига, че е дребен и злобен, но е и ужасен лицемер. Рядко противен персонаж.Мъртъв е до края на том-а 100 %, според мен си мисли и да прецака Сайлър накрая, за да унищожи всички специални докрай.
Ноа много ми хареса тук, бързо разбра, че Сайлър не е мъртъв и успя да надхитри Данко. Жалко само, че бракът му е разрушен. Но наистина пистолет в тила на Сандра, много и дойде. Много изстрадала жена, определено разбра Ноа, но не е желязна и не е способна да търпи този стрес
Краят беше впечатляващ. Как ли са умряли тези хора и как Анджела е свързана с това и май бащата на Мохиндер има нещо общо.
Нямам търпение до другият вторник. Томът със сигурност ще има страхотни финални епизоди.
ThumbsUp
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:06 pm

Епизодът ми хареса много! Най-хубавите неща от него бяха физиономиите на Хиро и Андо(особено) Бебето е супер лудо и е много добре, че най-накрая се събраха с Мат :) Мат показа колко е добродушен, като свали оръжието и не уби тази русичката :) Супер се получи, че срина дори и мизерния личен живот на Данко
За Данко няма да коментирам! Той е перфектния злодей Grin Направо се учудих как може да е заблудил такава хубава жена! Имаше страхотен акцент и много ми хареса.
Ноа ми хареса. Справи се перфектно с откриването, че Сайлър не е мъртъв. Бях сигурен, че Данко е посочил правилния човек и убеден бях, че Сайлър може да контролира кога да се съживи. Съмнява ме след случката с пистолета Сандра да му прости някога, но да се надяваме. Досега не го харесвах като герой, но вече взема да ми става симпатичен :) Лошото е, че е прекалено отдаден на работата си и това му пречи на личния живот.

Епизодър беше с брутален отворен край. Без да съм гледал промото още мога да предположа(по картата "Security" на бащата на Мохиндър), че там е било нещо като Прайматек обаче е било лаборатория и се е тествала формулата върху хора. Тези мъртвите всъщност са опитните мишки, които не са оцеляли :) А повечето от нашите герои са успешните. Това разбира се е само мое предположение и се надявам сценаристите да ни изненадат с нещо по-непридвидимо :)
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:27 pm

Suresh's Closing:
It is our nature to protect our children.For each generation to pass on
their cautionary tales to the next. So it is with the myth of
icarus,the legend of a boy who fashioned wings from feathers and
wax,daring to fly into the heavens. His father was fearful and
warned icarus to be careful. Begging him not to tempt fate
by flying too close to the sun. But in the end,the boy couldn't resist. His waxen wings melted from the sun's rays.
And he plunged... to his death.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 6:52 pm

Айде да оставя и аз един коментар след второто гледане.
Много ми хареса епизода...супер за мене е :)
Най после Хиро и Андо в играта...бебето има много готини функций Tongue
За Ноа...браво...по много готин начин хвана Сайлър,кофти че му се разпадна семейството но сега следващият епизод ще бъде върха...може би
Мат Паркман...правилно...подклрепям го затова което направи,но невярвахда я застреля...иначе и на мен ми хареса акцента Tongue
Баба Петрели...много печена бабка...само така
Клеър...няма какво да кажа
Нейтън...и за него няма много за говорене
Питър в този сезон го нямаше много
На Ноа жена му(излизи ми името от главата сега) и дойде в много обаче |Сайлърчо колко подло постъпи с тои развод Grin
Абе айде чакам следващият епизод и Сезон също,щото този вече буквите почти му виждам
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 8:59 pm

Много добра серия. Даже бих казал, че е една от най-добрите от последния том. Като цяло целия сюжет беше върха Smile ThumbsUp Както обикновено Ноа се справи отлично в ролята си на работохолик и си свърши работата с разкриването на Сайлър и Данко. Вече и той е един от бегалците и ще е на добрата страна със сигурност. Tongue Много ми хареса и начена по който Мат успя да съсипе Данко, по правилния начин и добре се появи Хиро както обикновено в най-подходящия момент Smile Смях се със гляс на сцените с Хиро, Андо и бебето laugh Много ме изкефи и тоя тираджия Японец, който си беше американски Cowboy Grin Нямам търпение да видя какво ще стане в следващите епизоди и какви са тея трупове заровени в нищото и какво общо има с това бащата на Мохиндер Huh Очертава се наистина зрелищен финал. Bounce Bounce Bounce
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 8:53 am

Доста добра серия.
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 9:04 pm

Явно в края на Тома ни чакат страшно добри епизоди, жалко че остава толкова малко. Точно този беше наситен и с действие, и с развитие на героите.

1. Естествено бях изключително впечатлена от Сайлър, който умело развива способностите си, и май Данко започва да се стряска от това(според мен дори да е имал намерението да остави Сайлър за накрая и тогава да го убие, то със сигурност няма да успее и скоро ще бъде мъртвец). Помислих, че Сандра е всъщност Сайлър още първия път, когато дойде при Ноа(между впрочем предположението му за „възкръсването” на Сай при пожара в Прайматек беше добре вмъкнато и достоверно) – вече имам такова подозрение към всеки, който се появява ненадейно. Следващият път вече беше сигурно, че е той, и наистина успя да накара самия Бенет да унищожи живота си, като използва манията му да го залови. В сцените със Сандра и агент Донър Ноа наистина изглеждаше полудял(мен Сайлър наистина ме изненада, когато чак след време се регенерира – след цялата локва кръв, която се изля от Донър реших, че Данко, въпреки разстроения си вид, е всъщност Сайлър).
2. Мат преследваше и искаше да унищожи Данко по същия начин, както Сайлър искаше да унищожи Ноа и през цялото време се молех да не стане такъв човек. Но си мислех все пак, че макар да пощади рускинята(мен пък ме подразни акцентът й, особено как произнася „w” като „в”, но иначе беше сладка)можеше поне да потормози Данко, като създаде илюзията, че я застрелва(както създаде за Нокс илюзията, че е успял да убие него и Дафни). За щастие Хиро се появи навреме, за да предостави на Мат причина да живее и да постъпва правилно. С нетърпение очаквам срещата с бившата му жена.
3. Както всичко около Хиро и Андо, тяхното пътуване с бебето беше забавно и разведряващо отстрани, но тях доста ги е изнервило дори преди проблема с колата, ако се съди по изгризаните нокти на Хиро.
4. Финала на епизода при Coyote sands беше наистина интригуващ. Аз също смятам, че там са се провеждали експерименти. Само като си спомня за онзи нещастен човек в Пайнхърст и ме побиват тръпки! Но освен провалите там вероятно има и неудобни свидетели – поне така съдя по първия скелет, който намериха. Заради дупката в черепа му мисля, че е бил екзекутиран – бил е коленичил, когато са го застреляли в главата.

P.S: Ноа беше много добър, когато се правеше на Сайлър – цялото това самодоволство, проявено дори в пресичането на залата, но се запитах дали shape-shifting-а може да не е 100%-ов, защото може и да променя цвета на очите, но не се отразява на качеството на зрението.
Радвам се, че бащата на Мохиндер се завръща в сериала, особено след като познавам (от „Среща с Джордан”) и харесвам актьора, който ще го играе като млад.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 9:36 am

Аз лично бях най-силно впечатлен от актьорската игра в този епизод! Абсолютно всички бяха потресаващи. Джак Колмън направи, може би, най-силната серия от началото на сериала. Начина по който се превъплати в Сайлър с вида на Бенет беше потресаващ! Аз лично 100% се вързах, че това е Сай, дори реших, че може и да се гаври с Данко, чиито пък актьор (не му знам името *blush*) показа завидни умения да се покаже като уморен и уплашен... или поне това ми вдъхва. Данко в този епизод беше леко пасивен в отношениета с Ноа, но пък епизода с Мат беше изключителен. Грег също показа добра актьорска игра - гняв, умора, решеност и вътрешни терзания предадени по този начин не е имало до сега в сериала.
И според мен най-доброто от епизода беше епизода с истинската Сандра и заблудения Ноа. Просто и двамата актьори изиграха ролята на макс, а в същото време героите бяха подложени на велико изпитание!
Аз лично започвам малко да се дразя с това, че постоянно поставят Хиро и Андо в толкова дебилни ситуации - ОК нека има и забавни нотки, но защо винаги е с Хиро и Андо? Няма ли най-накрая да се появи Хиро от бъдещето, само че да е настоящия, много повече ще ми допадне. Леко ми стана досадно с тази физиономия, а и Хиро минава в поддържаща роля сякаш, много съм натъжен от този факт.

Относно Койоти Сендс не знам какво да мисля. Предполагам, че е имало експерименти, а също така предполагам, че и от тях е тръгнала цялата работа със силите, а не от еволюция, като д-во за това е ролята на Чандра в цялата работа....
Няма да гадая, просто чакам вторник с нетърпение - нещо което отдавна не ми се беше случвало, защото сериала беше в застой, но сега пак имаме възход... дерзайте фенове !
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sponsored content





Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”   Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger” Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol. 4 Ch. Nine - “Turn and Face the Stranger”
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» PROMO: 03x22 "Turn And Face The Strange"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: