Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Най-добрият епизод от Heroes Season 1

Go down 
+27
ivo_matus
lor4eto
youaremelting
DarKFate
HaYDen~cLaiRe
ludite_f_m.
dumbeto
LoVe_PeTeR
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^
FrOZeN-
killura
cool_boy_93
trevi4ko
Селена
kiko_the_god
Hiro
someone
kremitoo
spawn92
SemperFi
Wickey
FalconShadow
ninetyyy
iv4eto_666
Sylar
Beautiful`lie
DeathLesS
31 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 30
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 11:46 am

Най-добрият епизод и сцена от сезон първи според вас.


Последната промяна е направена от DeathLesS на Чет Май 21, 2009 2:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Beautiful`lie

Beautiful`lie


Female
Брой мнения : 111
Age : 33
Localisation : Варна
Registration date : 29.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 3:01 pm

Най-добър епизод не мога да избера всички са ми любими и много си ги харесвам. Първите 4-5 епизода не са ми от любимите, защото интересното става по нататак :) А любимате ми сцени са всички на който го има Сай :) Абе всичко всичко си ми харесва в Heroes
Върнете се в началото Go down
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 3:09 pm

Любим епизод - Five Years Gone
Любима сцена - На края на Six Months Ago когато Сайлър взима силата на Брайън Дейвис
"I can fix it.... It's an evolutionary imperative!"
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
Гост
Гост




Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 9:06 pm

Любим епизод: Когато са в бъдещето незнам името. Май беше Five Years Gone
Любима сцена:Нейтън(В действителност Сайлър) срещу Питър
"Brother versus brother.It's almost biblical"

ПП:Незнам дали е вярно написано.
Върнете се в началото Go down
iv4eto_666

iv4eto_666


Female
Брой мнения : 31
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 28.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 9:17 pm

любимото ми епизодче е "Homecoming" а любимите сцени са ми няколко най ми харесва тази с Питър и Клод на покрива "So pull something out, Fly stop time, paint me a pretty picture, do something unexpected" (епизода е "Unexpected") , също така ми харесват и сцените в които Клер се регенерира (там в началото с ребрата, после като я разфасоваха в болницата и след експлозията в къщата им)
Върнете се в началото Go down
ninetyyy

ninetyyy


Брой мнения : 48
Age : 31
Registration date : 19.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 3:50 pm

За епизод незнам обаче мн ме изкефи когато Хиро е в бъдещето и се среща с бъдещия Хиро точно "you" "Me"
Върнете се в началото Go down
FalconShadow

FalconShadow


Female
Брой мнения : 37
Age : 34
Localisation : in some past life
Registration date : 04.06.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 6:32 pm

ПОследния....Щот има много екшън и почва сезон 2 :lol!:
Върнете се в началото Go down
Wickey

Wickey


Female
Брой мнения : 33
Age : 38
Localisation : Balchik
Registration date : 28.07.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 8:16 pm

Доста труден избор.Харесва ми първи епизод "In his own image",когато Питър скочи от покрива и Нейтън полетя.Също ми харесва и последния епизод "How to stop the exploding man".Хареса ми как в един момент си схванал идеята,но се оказва че е било само една малка част от всичко.А и остави този епизод много въпросителни...
Върнете се в началото Go down
SemperFi

SemperFi


Male
Брой мнения : 141
Age : 31
Localisation : Mendez's Loft
Registration date : 09.06.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 1:05 pm

Company Man
Когато Мат казава: Looks like you are not daddy's little girl!
Върнете се в началото Go down
http://zamunda.net/userdetails.php?id=362587
spawn92

spawn92


Male
Брой мнения : 232
Age : 31
Registration date : 14.09.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПет Сеп 14, 2007 8:48 pm

Любим епизод: Последния Grin
Любима сцена : Когато Питър има видение за бъдещето там дето експлодира аве ко обяснявам то си личи от аватара и когато още първия път Хиро отива в бъдещето и вижда експлозията(мноо си падам по експлозии просто :lol!: laugh )
Върнете се в началото Go down
kremitoo

kremitoo


Female
Брой мнения : 122
Age : 32
Localisation : Бургас
Registration date : 24.09.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 4:03 pm

Любимите ми серии са: Five Years Gone, Unexpected и серията, в която Питър "умира". Не ми се търси сега коя точно беше laugh Обаче адски се кефя, като Питър и Сайлър са в една сцена, имат страшна химия на екрана Twisted
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 4:19 pm

Pe7eR написа:
Любим епизод: Когато са в бъдещето незнам името. Май беше Five Years Gone
Любима сцена:Нейтън(В действителност Сайлър) срещу Питър
"Brother versus brother.It's almost biblical"

ПП:Незнам дали е вярно написано.

Ей Паркър спри да ми четеш мислите :lol!: :lol!:
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Hiro

Hiro


Male
Брой мнения : 100
Age : 31
Localisation : Bulgaria , Pld
Registration date : 14.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 9:34 pm

Любим епизод - Five Years Gone
Сцена любима : Хиро кат се напъва но не за да пръдне а да измести стрелката на часовника с 1 секунда – Ятаааай!!!
Върнете се в началото Go down
kiko_the_god

kiko_the_god


Male
Брой мнения : 140
Age : 38
Registration date : 24.09.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 11:22 pm

не ми се занимава да изброявам имената, но като че ли са ми се запечатали в главата най-вече 1-вия епизод, който е толкова феноменален, че ми се искаше да не гледам нататък :), после 3-ти, особено края, в който Клеър е аутопсирана, 11-ти беше страхотен, случваха се интересни неща и 20-ти заради пътуването в бъдещето, беше брутално да видя тази алтернатива и края на последния епизод, щото въобще не очаквах Хиро да се телепортира в Древна Япония - направо ми разказаха играта с тоя обрат! Grin
Върнете се в началото Go down
Селена

Селена


Female
Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 06.10.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 7:04 am

Ами аз всъщност вмомента го гледам. (: Изгледала съм първите седем епизода и абсолютно всички ми харесват.
Върнете се в началото Go down
http://lady-naima.greatestjournal.com
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 33
Registration date : 15.10.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 10:42 pm

хмм любим епизод... не бих казал... абе те сичките са ми любими
но епизода който ме впечетли е "Five Years Gone" и сцената кадето питър и сайлър само започват да се бият ;)
Върнете се в началото Go down
cool_boy_93




Male
Брой мнения : 63
Age : 30
Registration date : 25.10.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 11:28 pm

Всички серии са ми любими!Много ми е трудно да избера!Сега пак преглеждам сезона!
Върнете се в началото Go down
killura




Male
Брой мнения : 1
Age : 35
Localisation : Bulgaria/Sofia
Registration date : 08.03.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 8:16 pm

Определено епизод 20 "Five Years Gone" когато накрая Питър се бие със Сайлър много се изкефих HEROES iS BEST SHOW!!!
Върнете се в началото Go down
FrOZeN-

FrOZeN-


Брой мнения : 19
Age : 33
Registration date : 13.03.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 3:56 pm

Любим eпизод:Fire Years Gone
Любима Сцена:Когато Сайлър убива Клеър
I waited a long time for this....
Върнете се в началото Go down
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^

^^ UrBaN ^ LeGenD ^^


Female
Брой мнения : 30
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 12.03.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 12:29 am

Всички,които съм гледала са ми харесали,нямам любим.
Върнете се в началото Go down
LoVe_PeTeR

LoVe_PeTeR


Female
Брой мнения : 148
Age : 29
Registration date : 14.04.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 8:16 pm

"Five Years Gone" и последния
Сцени: клеър в аутопсията, там където айзък застрелва симон, когато питър скача и нейтън полита, когато сйлър се бие с пийт, когато сайлър убива клеър и т.н., че мога да изреждам до безкрай...
Върнете се в началото Go down
dumbeto

dumbeto


Брой мнения : 7
Age : 29
Registration date : 03.05.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeНед Май 04, 2008 9:31 am

Всички епизоди са яки от 1 сезон. Tongue
Върнете се в началото Go down
ludite_f_m.

ludite_f_m.


Female
Брой мнения : 40
Age : 33
Registration date : 09.05.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeПет Май 09, 2008 9:14 am

[font=Times New Roman]Всички са готини, но последния епизод:Как да спреш човек, който се взивява- е най - готиния ThumbsUp rock [/font]


Последната промяна е направена от ludite_f_m. на Пет Юни 06, 2008 1:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
HaYDen~cLaiRe

HaYDen~cLaiRe


Female
Брой мнения : 60
Age : 29
Localisation : София
Registration date : 08.05.2008

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeСъб Май 10, 2008 9:21 pm

Всички са супер,но иначе How to stop an exploding man,когато натупаха Сай и когато Нейтън полетя със Пити и после Питърчу спаси Нейтън
Върнете се в началото Go down
DarKFate

DarKFate


Male
Брой мнения : 103
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 23.05.2007

Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 7:56 pm

Мисля, че от подписа ми си личи...
П.П.: Ех, аз се сетих да вляза в тоя форум най-накрая бе... :-D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрият епизод от Heroes Season 1   Най-добрият епизод от Heroes Season 1 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-добрият епизод от Heroes Season 1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Heroes Season 4 Sneak Peak + Heroes Redemption promo
» Heroes Season 4 - DL Links
» Heroes Season 3 - DL Links
» Heroes Season 1 - DL Links
» Heroes Season 1 DVD Review

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Сезон 1-
Идете на: