Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?

Go down 
+3
ivo_matus
DeathLesS
tau
7 posters
АвторСъобщение
tau




Брой мнения : 2
Age : 47
Registration date : 25.05.2009

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:35 pm

Почнах да гледам трети сезон и така не ми стана ясно кой излекува Нейтън, щом Линдерман се оказа илюзорен образ създаден от бащата на Паркман. Вече съм на 6-ти епизод и още не не се е разбрало. Разкрива ли се това изобщо по-нататък в сезона или е поредното безумно недоразумение от страна на екипа на шоуто?
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 30
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:43 pm

tau написа:
Почнах да гледам трети сезон и така не ми стана ясно кой излекува Нейтън, щом Линдерман се оказа илюзорен образ създаден от бащата на Паркман. Вече съм на 6-ти епизод и още не не се е разбрало. Разкрива ли се това изобщо по-нататък в сезона или е поредното безумно недоразумение от страна на екипа на шоуто?

Ами има само един вариант и той е, че Питър от бъдещето го е излекувал, който очевидно е абсорбирал способността на Линдерман. :)
Върнете се в началото Go down
ivo_matus

ivo_matus


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 18.03.2008

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:19 pm

Да и на мен само това ми идва на ум,като разумно обяснение.
Но другото което по принцип неможе да се случи е илюзията да го е излекувала,но няма как да стане.Все пак обаче от сценаристите всичко може да се очаква.
Върнете се в началото Go down
tau




Брой мнения : 2
Age : 47
Registration date : 25.05.2009

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:51 pm

Доколкото си спомням, Питър не се е срещал с Линдерман.
А и в момента когато Нейтън се съживи, само сегашният Питър беше до него и беше също толкова изненадан когато брат му си взе въздух.
Тая стачка развали половината сериали.
Писах на сценаристите ще споделя като(ако) отговорят.

Сега се поразрових в гугъл, защото не можех да повярвам, че са направили такава дупка в сценария. Оказа се, че това се е превърнало в доста обсъждан и голям скандал.
Вярно е, че Кринг дори не си е и представял такъв успех и още от началото не се справя особено сполучливо със сериала, но това е прекалено даже и за него.
Той не излиза с някакво становище, но при интервю с двама от главните сценаристи (с единият от които Кринг прави въпросния епизод), на въпроса за случая със завръщането на Нейтън от мъртвите, те отговарят така:

Question

Given that Lindermann was merely inserted into Nathan's mind by Maury, and not actually un-dead, it's still a mystery as to how Nathan became un-dead himself. Will we soon find out how he survived the shooting at the beginning of the season?

Answer

I think, in Episode 301, that Peter talks about how Nathan survived. He just got lucky. People can survive shootings all the time. It happens. It was Arthur and Maury who used this incident to start manipulating Nathan.

Което е абсурдно и всички се чудят как може да излязат с такова елементарно становище. :)
По нататък на Кринг бива зададен същия въпрос и той потвърждава това което са казали неговите колеги.
Върнете се в началото Go down
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 30
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 9:48 pm

Изобщо не съм съгласен с твоето мнение! Тим Кринг е много добър сценарист и това, че не се е справял добре, не е вярно.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПон Май 25, 2009 10:03 pm

Това не беше "сегашния Питър". Беше от бъдещето. А и никога не можем да подложим потенциала и набора от способности, които е натрупал през годините, в онзи паралелен Heroes свят. А и не само Линдерман може да лекува. Майката на Хиро примерно знаем, че също умееше това.
А и припомнете си, че Пийт идваше от свят на милиони хора със способности :) Той го е излекувал според мен...
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeВто Май 26, 2009 12:45 pm

И аз преди ден-два гледах първия епизод на трети сезон (само за да видя как Сайлър бърника из мозъка на Клеър laugh ), но ... не го ли спаси Адам ..? Или аз съм останала с грешното впечатление ... Или то това беше, когато Нейтън изгоря ... Confused Уф, много се бъркам вече Sad
Върнете се в началото Go down
sdw




Male
Брой мнения : 89
Age : 36
Registration date : 29.10.2008

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПет Окт 23, 2009 10:42 am

Първо Тим Кринг не е сценарист хаха
И Второ любимият ни сериал има толкова много дупки и недоразумения,че нямам време сега да ги пиша всичките.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeПет Окт 23, 2009 11:02 am

Питър от бъдещето го спаси. Това смятах, че поне се е изяснило :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
anityy




Брой мнения : 1
Age : 28
Registration date : 08.06.2011

Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 10:25 pm

ааа..само едно нещо не мога да схвана..какво точно им прави на мозъците..Сайлър.. :| Grin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?   Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой изклекува Нейтън в първи епизод от трети сезон?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: