Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall

Go down 
+6
denityy_
Dantez
trew1
Stanley
erfo
legolassss
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 8:18 am

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall 350436

Link@Zamunda
Link@ArenaBG.com


Enjoy the Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall D008 Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall D005 Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall D018 Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall D015 Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall D005 Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall D019 and leave comments!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 11:37 am

уааа доста добре започна
хареса ми тоз тип с татусите някак си контролира герой
и има някакви мистериозни цели
сайлър как играе с паркмън
лолз не се бях сещал че срязването на главата и зимането на способностите
може да прилича на
полицейски распит когато
те разпитват за името и искат информация какъв си :)
интересно ще бъде къде ще пребивава сай въ паркмън или в нейтън

питър отново добрийт герой спасява хора

и този вятърничъвия прилича като x man malko

жалку че съквартиранката на клеър я утрепаха
дано се завърне
доста е фъни
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 3:17 pm

Не ме изненада много началото, всичко бе по план... Аман от трейлъри и промота, отново трябва да ги ограничавам ;D

Питър се превръща малко в комиксов супергерой... Но ми харесва така. Оказа се, че все още абсорбира само по 1 способност, но както и преди съм коментирал, така поне е по- интересно. А и тази, която сега взе е доста добра!
Клеър... желая й късмет с новото поприще ;D Да видим какво ще постигне :)
Ноа и Трейси... нещо се заформя м/у тях сякаш, но дори и да е така, ще е само временно.
Мат е "пострадал" от това изтриване на паметта на Сайлър. Както се и очакваше любимия ни злодей не е съвсем заличен... но все пак не знае какво точно е станало с тялото му.
Самия Нейтън/ Сайлър се побърква... Ще видим докъде ще доведе това.
Анджела си е все същата... няма особена нужда от коментар, и без това я видяхме общо за около 2-3 минути.
Хиро и Андо... никога не с апредставлявали особен интерес за мен така или иначе, лошо че Хиро умира де. Има все пак толкова много начини за да го излекуват или нещо такова...

За сега толкова, коментирайте и вие и дерзайте Smile
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 3:31 pm

Цяло лято без Хироус и неска видях епизода в замунда :).Много добре ми дойде.Доста е добър и интересен,хубаво начало на сезона.Дано да е като първи
Самюел с цялата му карнавална сбирка определено ще е ключов персонаж.Аз продължавам да го виждам като Т-Бег,само дано да не го убият скоро,а да се установи към каста.Много интересна способност има, това с татуировките към тялото не го разбирам,а в началото на серията някак си контролираше пръстта.
Нейтън ми е адски безразличен и Анджела към него.Нямам търпение да се завърне Сайлър в пълен облик и жаден за отмъщение.А това ще стане :).
Стана ми малко жално за Ноа.Това май му е първият път да излезе от образа на 100 % работник,изпълняващ безропотно заповеди.Помогна на Трейси.М/удругото усетих лек флирт помежду им,дано да не задълбаят.И май най-накрая се разведоха със Сандра,а тя даже е продължила с нова връзка.
Интересно е какво ще стане с Хиро с неговата болест и Клеър с колежа и с мнимото и разследване,макар че май се оказа,че наистина е самоубийството.
Мат и Сайлър също са свежа нотка.Мат в крайна сметка се пречупи,но все пак на Сайлър малко хора могат да се противопоставят.
Бтв Мохиндер го нямаше в този епизод,а в списъка на каста не видях.Дано да са го махнали от сериала,че и без това не беше много интересен.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 6:13 pm

ТЕОРИЙТЕ ВЪВ ВРЕМЕТО СА ДОСТА ИНТЕРЕСНИ
и въ сериала изгубени като се телепортират хората по някое време почват да исперкват
и там имаше кръв от носа дори гаджето на фарадей умре по
такъв начин
другото супер готино при хиро е че започна и той да се парализира
така вече е нещо като живота и смъртта
съня и будността
мъртвата материя и органичната
протон и лектрон
такива шизофрений са широко лазпространени
и трейси със многото и превъплащения
сега сайлър/ нейтън
...
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 11:43 am

Такам, време е и аз да постна коментче за епизода. Добър епизод, даже бих казал много добър, защото тепърва започва развръзката. Самюел ми изглежда перфектен персонаж и дано се запази за дълго, защото има доста голями цели и интересни. Робърт е абсолютно подходящ за тази роля и много се радвам, че се присъедини към Хироус. Това ще бъде голям бууст. Явно Самюел ще бъде главната атракция в този сезон. Нещо интересно хванах накрая и в началото. В началото той контролираше земята, не само пръстта. А към края на втория епизод бързака го попита нещо от сорта ( Може да не е вярно, ама схващате идеята:

Бързичкия:"So you found someone to replace Sylar."
Самюел: "I don't like that word. We can't replace family."

Другата му способност ми изглежда доста интересна. Очаквам да се развие. Нейтън ми хареса в моментите, в които си спомняше разни неща. Нямаше много от него в тези два епизода, така че едва ли може да се каже нещо. Точно каквото очакваме да стане с него през този сезон. Хиро и Андо не ми бяха много интересни в тези два епизода, но има време. Ще е интересно да видим как Хиро ще започне да си поправя грешките. Мат беше страхотен в този епизод. Досега хич не го харесвах и ми беше безразличен, но тази развръзка със Сайлър ми допада. Обаче не мисля, че този, който му говори е Сайлър. Това трябва да са задните му мисли, за които се разкайва. Ясен пример е, че съжалява, че е превърнал Сайлър в Нейтън и си го натяква в изображението на Сайлър. Питър в този епизод никъв го нямаше. Еми това е. Ще чакаме новите епизоди и така. Останалите персонажи ми бяха напълно безразлични в този епизод и не ми харесаха. Без Ноа и Трейси. Тях ме мързи да ги коментирам, lol
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 1:09 pm

Dantez написа:

Бързичкия:"So you found someone to replace Sylar."
Самюел: "I don't like that word. We can't replace family."

Arnold*, не Sylar. Това е болния дядо със способността да пътува във времето :) Фразата не е... big deal.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 3:15 pm

Епизодът ми беше много интересен.. и на някои места скучен.. Мисля,че там дето почва 2та серия.. Много се радвам,че има нови герои в серияла.. Ммм този дето играеше в "Бягство от затвора" ми е адски интересен и има много понтенцял в него.. има интересна способност,която не мога да разбера.. Смятам,че в тоя том,той и тези от карнавал (или там каквото е ) ще се опитат да убият наште герои за да не се местят постоянно както до сега.. Но най-странното ми е какво са им направили героите та те искат да ги убият.. Особенно Клеар или Питърчо..
Сайлър..Сайлър.. Сайлър.. кефи на макс .. обаче не разбирам. съвеста на Мат ли го е създала.. или причината е друга..
А Питър.. някак си ми е малко скучен все още.. СПасява хора.. хахааа . Той в 2ри сезон.. беше доста интересен и имаше доста развитие на персонажа му.. както и в 3ти сезон.. сега сякаш деградира.. Мм не знам ..
Общо взето интересен сеозн ще бъде.. :)
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 6:33 pm

По-голямата част от епизода ми хареса, макар че Хиро и Андо ми стават все по скучни и дори неприятни. Каква е тази детинщина “Deal a hero” – според мен непохватен и излишен начин да се покажат проблемите на Хиро при овладяването на силата му. Наейтън винаги ми се е виждал едностранен и не много интересен герой(с изключение на отношенията му с брат му), но ми харесва, че докато се преоткрива ще научим повече за миналото му, а също думите му към Питър – същите, които Питър му каза в Genesis:

Look, something is happening to me, and I have this feeling that you're the only person that's gonna understand

Относно Ноа, много ми е жал за него и мисля, че ще бъде интересно да се случи нещо между него и Трейси. Хареса ми как й помогна чрез Хаитянина.
Spoiler:
Но завръщането й(по-скоро начина, по който се завърна, защото я харесвам, както и Али) е доста абсурдно. Може би не виждаме д-р Суреш, защото научния елемент съвсем се изгуби, а той поддържаше интереса ми дълго време. За Клеър мога да кажа, че ми харесва новата обстановка, в която попада - дава много възможности за развитието й(напоследък, в края на предишния сезон ми се стори доста непоследователна и скучна и поради това – неприятна). Сигурно е странно, но когато съквартирантката й умря, реших, че Гретчен я е убила, но Jump, push fall теста (само да вметна, че Crossing Jordan или на български „Среща с Джордан” също е по идея на Тим Кринг и го обожавам) показа, че се е самоубила. Според мен е решила, че няма да може да изпълни плана си или че усилията й не си струват като е разбрала, че Клеър например е влязла само с общ изпит в колежа и въпреки старанието й и онова със сестринството тя(Клеър) не иска да станат приятелки(Толкова искам да прочета онова писмо!). Съгласна съм с мнението на Бенет за новия живот на Питър – алтруистичен и саморазрушителен, но мисля, че винаги съм го харесвала точно заради тази му склонност. Това със Сайлър, който е в главата на Мат, много ми допада – в природата явно наистина нищо не се губи. Мат обаче има много лабилна психика – разбира, че Сайлър не е там физически, но лесно се поддава на провокациите му и губи самооблаание.
Сега за новите герои – от Лидия нямаме други впечатления освен картинките по гърба й, които според мен се дължат на комбинирането на нейната способност(някакъв вид предсказване очевидно) и тази на Самюел, която пък е съвсем неясна. Уж местеше пръстта, а пък после започна да прави разни номера(доста впечатляващи) с мастилото. Не съм гледала „Бягство от затвора” и нямам други впечатления от актьора, който играе Самюел, но героят, въпреки че явно е зъл, е много харизматичен, интелигентен, организиран, целенасочен и приспособлив. Едгар може да бъде развит много добре, но това зависи от сценаристите.
За целия карнавал мога да кажа, че ми се струва много по интересен, отколкото си мислех през лято като гледах промотата. На мен не ми се иска да въвеждат много нови герои, а да доразвиват вече познатите и когато сериалът един ден свърши(дано този ден да не настъпи скоро) да знаем всичко за тях и за миналото им. Според мен има два варианта за това, което искат да направят тези хора(или по-скоро водачът им чрез тях):

1. Да убият Питър, Клеър и Сайлър – тази e и много малко вероятна, защото нямат нито причина, нито полза
2. Да ги привлекат на своя страна и да ги използват(както явно скоро ще стане с Хиро) за отмъщение над хората, които са ги отхвърляли и преследвали. Да си попълнят персонала, така да се каже. Сайлър ще бъде много подходящ.
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 8:03 pm

Според мен истинския Сайлър в главата на Мат е абсурд, защото няма начин, по който това да стане. Нещата около Мат започнаха, когато мама Петрели му се обади и каза, че Сайлър може да се покаже всеки момент. Преди това Мат е бил добре. Това доказва, че след това е започнал сам да си втълпява глупости. Мат знае, че не е редно да изгони Рой, но в същото време го иска и Сайлър е изобразен от тези мисли. Знае, че не е редно да използва способността си в работата, но се вижда много ясно, че желае това. Това са горе-долу нещата около Мат по моя гледна точка. Самюел хич не иска да убива нашите персони, а просто иска да ги вкара в "семейството" (както той го нарича). Хиро сигурно ще му е билета да върне Джоузеф, но първо трябва да добие да го вкара в "правия път". Нещата около Самюел и Сайлър ще станат много интересни, защото и двамата са от типа персонажи, които няма да се подчинят на никого.

Stanley, да, прав си. Първоначално ми се причу Сайлър и се очудих много. Мерси, че ме поправи.
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 8:32 pm

Dantez написа:
Според мен истинския Сайлър в главата на Мат е абсурд, защото няма начин, по който това да стане. Нещата около Мат започнаха, когато мама Петрели му се обади и каза, че Сайлър може да се покаже всеки момент. Преди това Мат е бил добре. Това доказва, че след това е започнал сам да си втълпява глупости.
Когато Анджела помоли Мат отново да се заеме със Сайлър/Нейтън, той й отговори, че няма да го направи, защото оттогава е започнал да вижда разни неща и затова е престанал да използва силата си. Според мен Сайлър наистина е в главата на Мат и се опитва да се добере до тялото си, а тялото му мисли, че е Нейтън, но открива различни способности, а също и че сякаш си спомня живота на друг човек, защото всъщност не използва паметта си, а способността да научава историята на предметите и хората.Затова показаха паралелно как Нейтън използва телекинеза, а в същото време Мат вижда Сайлър.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 9:30 am

изгледах епизода
другото което хиро придоби освен
пътуване във времето
е вече и пътуване ~паралелните измерения
трейси също пътува в измеренията
но тя пътува по начина по който сайлър стои в главата на мат
и мисля че има връзка съ пътуването на трейси и на хиро
в смисъл когато хиро евъ друго измерение треси също си сменя измерението
но това е само теория за сега ще видим на татък What the ...
Върнете се в началото Go down
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 9:38 am

Хъх не разбрах тая теория.. измерения ..нещо нищо не разбрах.. няма значения смятам,че все някак ще намерят начин да спасят Хиро ..
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:06 am

хъмм ефектът на пеперудата има такъв флм
а пътуването въ измеренията
паралелно измерение същата тази земя същите тези хора и герой
нещо като близнаци
самуел като блъсна кофичката с топката показа
как на единия близнак може да има пъпка на носа а на другия
обикновена муха
гледайте филма еххекта на пеперудата спомена за това и самуел
по стивън кинг е филме
и е доста депресиращ :)
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:51 am

denityy_ написа:
А Питър.. някак си ми е малко скучен все още.. СПасява хора.. хахааа . Той в 2ри сезон.. беше доста интересен и имаше доста развитие на персонажа му.. както и в 3ти сезон.. сега сякаш деградира.. Мм не знам ..

Наистина е въпрос на мнение ( а всеки знае аз колко съм пристрастен тук...), но това да не се биеш с други със свръхспособности, а да спасяваш хора, да не си егоист и да тичаш след това, което ти е любопитно и интересно, не те прави "деградирал" или "скучен". И аз съм съгласен с това, което му каза Ноа, но ако това според него му е призванието и го прави щастлив, вижда смисъл в живота си най- накрая, защо не?
В крайна сметка сравнявайки техния свят с нашия, няколко такива питъровци няма да са ни излишни... говоря като характер и начин на мислене, без значение каква саможертва се явява това.
Делата му са достойни за уважение, колкото и наивни и самоубийствени да изглеждат. Ще допълня само, че съм съгласен с това, което Lilit каза по негов адрес няколко поста по- нагоре- там е чара му :) - being a private superhero :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 3:44 pm

erfo написа:
изгледах епизода
другото което хиро придоби освен
пътуване във времето
е вече и пътуване ~паралелните измерения
трейси също пътува в измеренията
но тя пътува по начина по който сайлър стои в главата на мат
и мисля че има връзка съ пътуването на трейси и на хиро
в смисъл когато хиро евъ друго измерение треси също си сменя измерението
но това е само теория за сега ще видим на татък What the ...
Изобщо не разбирам логиката на теорията ти. От какво съдиш, че Хиро пътува в друго измерение – той просто пътува във времето както винаги. За Трейси пък още по-трудно може да се твърди такова нещо – тя просто оцеля, защото силата й се промени и разви и сега може да се превръща във вода. Единствено за Сайлър, ако приемем, че чуждото съзнание е друго измерение, може да се каже подобно нещо.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 4:24 pm

слушай батко ти скакво ти говори
ще обяснят по на татък
явно не си попадала на тази идея за измеренията и затова не
си могла да разбереш какво точно стана
остави на геройте да обяснят :)
Върнете се в началото Go down
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 5:57 pm

Еми не знам явно съзнанието ми не се еразвило за да ви разбера..
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 2:45 am

простичко е трява си специален да го разбереш
:)

че пътува в измеренията пътува но интересното ми е до каква
степен са свързани тези пътувания и съ трейси

пък секи си извърта въобръжението както намери за забавно
:)
Върнете се в началото Go down
Revenge!

Revenge!


Female
Брой мнения : 20
Age : 34
Registration date : 21.07.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 9:59 am

абе никви измерения няма, точно пък в хироус това си е просто пътуване във времето и както видяхме от предишните сезони си има само една вселена и всичко, което се прави в миналото има ефект на бъдещето.
единственото което може да се сметне за друго измерение е това дето стана с ирландското гадже на питър, дето я зае*аха в някакво бъдеще, което така и не се осъществи
никви различни измерения няма, засега не е станало нищо, което да ни покаже че има няколко алтернативни вселени, имаше алтернативно бъдеще, което не се осъществи, но пък няма проблем, тъй като не се беше случило още

трейси пък хич не пътува в никакви измерения, тя беше лед, леда се топи - стана вода.


И ЕФЕКТА НА ПЕПЕРУДАТА ИЗОБЩО НЕ Е ПО СТИВЪН КИНГ

и "във" и "със" обикновено не завършват на Ъ


Последната промяна е направена от Revenge! на Вто Сеп 29, 2009 3:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:03 am

You bet...

Аз също не виждам никакво пътуване м/у измеренията и ще се радвам да защитиш тезата си :) Все пак за това сме тук и за това е форум ... :]
А до това кой колко е специален- всеки е уникат, зависи с какво ;P
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 11:48 am

Добре за Питър съм съгласна това,което каза Stanley за него.. Обаче аз все още го намирам за скучен.. Разбирам,че това,което прави да спасява хора хич не е скучно.. но през целия ли сезон само ще спасява хора.. :?
А колкото да си специален.. всеки е различен. С различно светоусещане и мислене.. зависи от много неща как ще разбереш едно нещо.
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 1:34 pm

както вече видяхте въВ светъ кадето
хиро попадна последният път андо е любовник на сестрму при това от дълги години
а въ света където го беше залял съ сладоледа
сестрата на хиро вопще и не поглежда анди :)
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 1:44 pm

Просто Хиро е променил миналото... няма паралелна вселена, време или измерение. Просто настоящет в което се върна, не беше същото, защото го промени като не позволи да я залеят със сока... или там каквото беше.
А Дени, споко, Питър няма да е все така скучен цял сезон, това е началото и все още не се е намесил в голямата каша... съвсем ;D
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Revenge!

Revenge!


Female
Брой мнения : 20
Age : 34
Registration date : 21.07.2007

Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 3:40 pm

ами аз мисля че има само една вселена и просто хиро като промени онова сЪ сокчето се промени и връзката на андо и сестрата, най малкото доказателство е че хиро ако реши не може просто да се телепортира в предишната вселена, където те се мразят, а за да се получи това той трябва да се върне във времето и да се спре и да остави сокчето да се разлее

а питър не че е скучен, много си е готино момчето, просто определено му трябва момиче.. което вече е на лице Grin
ама е готин както винаги!
аз честно казано не го харесвах като беше ядосан на целия свят и откачаше от способността на сайлър, но предполагам че беше нужно да се мине оттам за да израстне като герой
харесвах го повече като the dreamy kid at the back of the classroom Tongue
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall   Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Episodes 1-2 - Orientation & Jump, Push, Fall
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Push (2009)
» Episode 3x23 - Final 3 Episodes New Promo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: