Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Episode 4 - Acceptance

Go down 
+7
liquefy
petioss
Dantez
Stanley
evildevilbg
erfo
legolassss
11 posters
АвторСъобщение
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 7:33 am

Episode 4 - Acceptance 350436

Link@Zamunda
Link@ArenaBG.com

Enjoy the Episode 4 - Acceptance D008 Episode 4 - Acceptance D005 Episode 4 - Acceptance D018 Episode 4 - Acceptance D015 Episode 4 - Acceptance D005 Episode 4 - Acceptance D019 and leave comments!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 9:15 am

доста добър епизод
искупление
интересна е връзката съ хайтянина
който истрива памет
вижда се че тук истритата памет нее зягубена а се връща чрез способността да се разкрива минало чрез предмети

вероятно по на татък ще има борба между нейтън е сайлър
!!!
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 12:08 pm

Само аз ли мога да кажа, че епизодът беше много тъп...? Общо взето до сега нямам епизод, който да ме е надъхал, както беше началото на миналия сезон... 1ственото яко нещо в тоя епизод беше крайната сцена на погребания Сайлър...
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 6:29 pm

Супер добър беше! :] Много ми хареса. Всичко се развива плавно и еднопосочно :] Хубаво е че не претрупват епизодите с героите, а тук таме липсват по няколко от тях, което дава по- голяма светлина върху живота на другите. По- нататък ще коментирам пак.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 8:25 pm

хуро супер ме накефи скочи 20 пъти да спасява онзи
емо идеот хух
стори ми се че андо му върти някъв номер на хиро ма неразбрах добре ко стана точно
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 8:30 pm

evildevilbg написа:
Само аз ли мога да кажа, че епизодът беше много тъп...? Общо взето до сега нямам епизод, който да ме е надъхал, както беше началото на миналия сезон... 1ственото яко нещо в тоя епизод беше крайната сцена на погребания Сайлър...
Абсолютно съм съгласен с това мнение. Само без това "надъхване". Всичките епизоди до сега ми харесаха без този. От Хиро и Андо вече ми се повдига. 2 или 3 пъти гледахме почти еднаква сцена. Клеър отново същата тъпня. Трейси и тя не ми хареса в този епизод. Епизода си заслужаваше заради Нейтън и както каза evildevilbg, последната сцена, която беше трепач.
Върнете се в началото Go down
petioss

petioss


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 28.04.2009

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 9:04 pm

Някакси се изгуби смисъла на филма. То вече не е герои, няма я тази динамика както в началото, много заспало се движи и ми се струва, че няма да спечелят от това. Другото, което ме дразни - пускат някакви смотани музички, а преди пускаха едни такива загадъчни точно за момента. Не ми харесва много как почва има и интересни моменти ама май няма да оправдае очакванията ми... Confused
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 3:00 am

незнам за вас но на мен серията ужастно ми хареса
както и музиката защото накак си повлия
на възприатието и придаде чувство което неможе да се опише само с картина
но за това пък света е разнообразен всеки го вижда през собствения си опит и очи
въпрос на стил и моден дизаън
Върнете се в началото Go down
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 11:35 am

Боже пълня тъпня.Все едно гледам Перла.... What the ... Тая Клеър е направо излишна !!!!!!!! Андо и Хиро вече немога да ги трая направо и кво заспало се движи тоя сезон ..... ThumbsDown ThumbsDown ThumbsDown ThumbsDown
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 6:19 pm

Сериала се движи може би така, защото бюджета е намален доста и това въобще не ми харесва... Сега сигурно до 10ти епизод ще гледаме само Хиро и Андо/ Сайлър/Нейтън и лесбийката Клеър...
А и да не забравя Питър, който прави почти нищо... Трейси и Ноа са безинтересни вече, па да не говоря за Хиро и Андо. Само Самюел е добре и тук таме Нейтън(Сайлър)
Сериала върви на зле и направо незнам какво става... Та някой знае ли къде отиде Мохиндер?
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 6:49 pm

Не знам,обаче според мен сериала не върви на зле.Може да има някакъв спад от първият сезон, но чак пък да е някакво разочарование.Какво остава да го съпоставяме с Перла ;Д Все пак Герои си остава глътка свеж въздух от посредствената помия, с която ни залива телевизорът и интернетът. 2009 е слаба година за филми, за бг предаванията да не говорим, повечето сериали се разводниха, останаха два-три свястни,Герои е един от тях, да не го плюем.Сезонът си почна добре, това че в този епизод нямаше супер екшън нищо не значи.
А за епизода:
Още от предния епизод (по-предния всъщност) ми направи отрицателното впечателние, че сценаристите отново си противоречат с техното така любимо времево пространство.Много пъти са казвали,че Хиро НЕ може да променя настоящето, каквото и да прави. Хубаво, е че сега малко замазаха положението.Иначе сюжетът към Хиро и Андо тепърва ще се развива, сигурна съм, рано или късно ще ги метнат към карнавала.
Трейси уж я даваха, но дефакто нищо не дадоха за нея. Видя се, че има някаква промяна в характера, но ние и без това за нея не знаем почти нищо.Никакво минало,нищо специално към характера, първо щеше да отмъщава,сега искаше да помага, и пак на изходна позиция - кривата круша.А има какво да се прави с персонажа и.
Най-накрая се отървахме от Нейтън (дано да е завинаги),въпреки че ме съмнява Сайлър да е с неговото си съзнание (най-малко да е с никакви спомени). Много силна сцена накрая на епизода разговора между двете жени показа колко брутални са и двете и как не биха се поколебали да убият чуждо дете, заради своето.
Върнете се в началото Go down
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 6:51 pm

Хм.. Мохиндър.. липсва.. искам го той е интересен... или поне беше.. ще видим ако се появи..
Относно епизода еми харесами.. Е за Клеър съм съгласна .. при нея яко затъпяване.. Наистина нещата се движат бавно, но се надявам да се бързат към края.. Нямам кво да коментирам повече ..
Аа някой знае ли дали ще има 6ти волиум :?
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:39 pm

Нищо сигурно няма... във всеки момент може да изскочи нещо Smile

До колкото до развитието на сериала, до някъде съм съгласен с недоволните. Сценаристите ни бяха научили на динамично действие, на супер- ненормални хора, с живот със способности и НИКАКЪВ друг. Замислете се кога, в кой момент през последните 2 волюма, да не казвам дори 2 сезона, сте видяли някакво развитие в личния живот на някой от нашите герои? Всичко се връща в рамките на нормалното според мен. Все пак те са... "Ordinary people with extraordinary abilities." Харесва ми накъде върви сериала, дано е все така, макар никога да не можем да се върнем към 1 сезон... Дано се издига все по- нагоре :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 10:09 pm

На мен специално тази серия не ми хареса.
Първо Хиро и Андо никога не са ми били интересни, ама първи сезон поне имаха някаква цел, при това смислена, сега са напълно досадни, скучни и излишни.
Същото се отнася и за Клеър, около няма нещо интересно, което да привлече вниманието.
Всъщност в тези серии до сега, единственото интересно нещо е Самюъл и тези от карнавала.
И преди съм го казвала Сайлър не ми е интересен, така че тази идея изобщо Нейтън и Сайлър в едно за мен е пълна глупост.
Да изберат единия, да се отървят от другия като хората и това е, иначе е просто досадно и повтарящо се.
Трейси и историята около нея по-скоро ми се връзва в тийн драма, отколкото в сериал като Герои.
Очаквах нещо по-добро този сезон, но още нищо смислено.
Върнете се в началото Go down
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 9:27 am

А она Гретчен наистина ли е лезбийка ? Grin
Върнете се в началото Go down
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 9:26 am

она гречън още не сме я видели да съква пусита
ма 99% съм сигурен че е с абилити
Върнете се в началото Go down
denityy_

denityy_


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 10.09.2009

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 12:34 pm

Аз па не мисля,че има способност.. А ако има ще я открие покрай Клери :)
ПС: и ше е неква тъпа :d
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 6:40 pm

Според мен сезонът започна толкова добре, а сега този безсмислен епизод развали ритъма. Харесаха ми само две неща:
1. Трейси, макар че колебанията можеше да не бъдат представяни толкова разтеглено.
2. Нейтън, като се изключи напълно ненужния според мен разговор с Питър, но всичко беше изцяло разкрито в трейлъра.
А ето и точките против:
1. May be you have to remember who you were, to figure out who you want to be. – ако чуя това още веднъж наистина ще превъртя.
2. В срещата между Ноа и Клеър нямаше нищо, което да е свързано с действието – само малко сантименталност.
3. Хиро и Андо – отдавна не са нито интересни, нито забавни. Повтарящата се сцена наистина беше дразнеща, да не говорим, че противоречи на логиката. Хиро се зае с проблемите на самоубиеца след разговора с Андо и ако се връща в този момент, то би трябвало да види себе си как говори с Андо, а не да провежда отново този разговор.
4. Не видяхме нищо от Ема и твърде малко от Питър, от Самюел и неговото семейство, което е разочароващо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Episode 4 - Acceptance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 4 - Acceptance   Episode 4 - Acceptance Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Episode 4 - Acceptance
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Episode 9 - Shadowboxing
» Episode 11 - Thanksgiving
» Episode 12 - The Fifth Stage
» Episode 13 - Upon this rock
» Episode 14 - Let it Bleed

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: