Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ви кара да гледате " Герои" ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
MaIdEnA

MaIdEnA


Male
Брой мнения : 3
Age : 30
Localisation : Gabrovo
Registration date : 22.12.2009

Какво ви кара да гледате " Герои" ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ви кара да гледате " Герои" ?   Какво ви кара да гледате " Герои" ? Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 10:36 pm

Чубство , че сте специални , отбивка на времето , ИлИ......


Мен лично "Heroes" ми дава искрица надежда ,че човешко съзнание може наистина много и е хубаво човек да се откъсне от рутината която е обзела света в момента.
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Какво ви кара да гледате " Герои" ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви кара да гледате " Герои" ?   Какво ви кара да гледате " Герои" ? Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 11:07 am

Адски съм съгласен... колкото и банално да звучи Tongue Все пак всеки един от нас е уникален сам по себе си :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Какво ви кара да гледате " Герои" ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви кара да гледате " Герои" ?   Какво ви кара да гледате " Герои" ? Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 2:14 pm

Така е ... всички сме си уникати малко или много ...

Относно гледането на сериала ... припокрива се в голяма степен с първия пост. От много малък харесвам антастиката, а този сериал наистина ме радва ... независима, че има и скучни серии си остава №1 в класацията ми :)
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Какво ви кара да гледате " Герои" ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви кара да гледате " Герои" ?   Какво ви кара да гледате " Герои" ? Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 9:42 am

Hmm... до 3-и сезон ме караше мега яката история, която просто умря.... 4-и сезон не съм гледал и едва ли ще гледам скоро...
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Какво ви кара да гледате " Герои" ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви кара да гледате " Герои" ?   Какво ви кара да гледате " Герои" ? Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 4:03 pm

Явно не само аз съм се отказала да го гледам след 3 сезон.
Кое ме кара да го гледам ли? Истината е, че когато го даваха по нова телевизия, хванах поселдните 5 минути на последния епизод на 1 сезон и ми се стори много тъпо.
После обаче след като бях изгледала Roswell и нямах никакъв сериал за гледане, реших да му дам още един шанс и 1 сезон ми хареса. Личеше си, че имаше идея от самото начало до края на сезона, всичко беше добре изпипано, изчислено. Имаше си мистерия и по мое мнение неясните неща се разкриваха точно на време, нито много рано, нито много късно.
Втори сезон не беше кой знае какво, но го отдавам на стачката.
От там нататък нещата започнаха да се повтарят и имах чувството, че гледам една и съща история с леко доизменени детайли и почти едни и същи главни герои.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ви кара да гледате " Герои" ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви кара да гледате " Герои" ?   Какво ви кара да гледате " Герои" ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ви кара да гледате " Герои" ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Общи дискусии-
Идете на: