Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 12:58 pm

Увод или поне опит за такъв



Тъй като винаги се чудя "Как по дяволите да започна", реших тук да има един увод, доказано е (може би и научно), че с уводите е по-лесно. Заглавието не е грешно дори и смисълът му не е грешен, а ако има грешки, то те са умишлени. Познавачите на един автор ще разберат колко много ще плагиатствам по нататък, но обещавам да се опитам да е само стилово, защото двуглави президенти и зли мишки не са подходящи за съчинение по темата. Разказа ще е в онова гадно време и ще има гадната думичка "бе" на много места! Чувстваите се предупредени Всички съвпадения на имена от реалния живот са плод на бездарноста на автора в измислянето на имена.
Началото



Имало едно време.... а не не не, това не е приказка, хайде пак.
Имаше преди няколко години, няколко души с няколко способности. За да сме по-конкретни душите бяха точно 5 макар, че единия твърдо искаше да е двама, а способностите бяха 6, но не заради раздвоената душа. Това бяха мисис Джоан Джикинсън, която неотдавна стана на 23 години, а малко по-отдавна се усети как сменя програмите на 32 инчовата си плазма (печалба от лотарията заради която прави разместване) само с мисъл. Джоджи, както я наричаха най-близките и приятели, беше леко шокирана от този факт, но не и гаджето и Диин Томас който изведнъж започна да бълва огнение топки от гърлото си, досущ като дракон. Това сериозно наруши психическото здраве на Джоджи, но след 2 месеца ежедневно общуване с психиатъра Йохан Бах, който пък беше много изтормозен човек, тя се оправи. Виновен за изтормозяването на Йохан беше Чък Стюард - 17 годишно момче и Чек Стуард - 27 годишен мъж, които много често се появяваха в тялото на Чък Стуард - 23 годишен младеж, които преживя катастрова на 22рия си рожден ден. В един забавен ден около 2 седмици след рождения ден на Джоджи, приятелят и Диин успя да изпече няколко гълъба, докато кихаше. Най-лошото бе, че Диин не можеше да се контролира и накрая запали апартамента на Джоджи, пожарникарите бяха доста очудени от количетвото "огнища" в апартамента, но това е друга история. Така Джоджи и Диин (които след инцидента започна да се контролира) се озоваха във ЦНПБХИК (Център за настаняване на полу-бездомни хора с изгорели къщи) или по-накратко Центъра. Чък пък беше перманентно настанен там, защото единия от двамата в главата му(все още спорят кой точно) успя да убеди пожарникарите, че къщата му е изгоряла. Дори и в Ню Йорк общината беше едно кофти място в което бачкаха кофти хора в кофти настроение и претрупани от молби, които просто изхвърляха, но имаше една жена която не правеше това и харесваше да чете всички молби които се получаваха. Тя попадна на следната молба:

Молба



до Община Ню Йорк
от Рита Милър
ЦНПБХИК


Моля за нова къща, защото кмета на Ню Йорк изгори старата ми и сега съм без дом!!!



Въпросната жена беше Кати. Тя поговори с кмета и се убеди, че това е истината, той и заръча да отиде до Центъра и да говори с Рита Милър. Кати се съгласи. В това време в Центъра Рита реши, че трябва да посети новодиошлите Диин и Джоджо, по пътя видя Чък който реши, че трябва да отиде с нея и успя да я убеди, че това е съвършенно правилно. Когато пристигнаха в стаята на ДжоДжо те казаха

- Здрасти

- Здрасти – Дружно отговориха Диин и Джоджо. Всичко беше малко странно и Рита се почувства длъжна да проговори

- Вие как попаднахте тук – поинтересува се тя

- Ами.... ъ-ъ-ъ .... ъ, ами една ютия, нали разбираш. – Диин не го биваше в лъжите

- Аха, аз пък успях да убедя един пожарникар, че къщата ми е изгоряла, нищо, че му сочех една здрава къща – вметна Чък

- Аз пък се обидих на кмета и той си хвърли фаса в двора ми и от там един поОжар.... – каза Рита и загледа тъжно. – А какво всъщност стана с вашата къща? – Джоджо се учуди, но все пак отговори

- Истината е, че Диин е нещо като дракон... сещаш се огън от устата, ала-бала – Рита и Чък се спогледаха

- Да не би да сме се събрали само някакви луди еволюционни експерименти тук? Защото аз пък мога да сгъвам пространствено времви конинюиюум или нещо такова. Знам го от Стар Трек – усмихна се Рита

- Ами всъщност може би! Аз мога да си говория с машини. Не знам как но убедих кафе машината да дава кафе безплатно....

- А ето защо днес всеки който мине получава чаша топло кафе – отбеляза Рита, а в следващия миг я нямаше. Останалите се спогледаха странно. След 2 минути рита пак така изневиделица се появи седнала на стола с 4 кафенца в табличка и много захар

- Заповядайте – тя зараздава кафетата, а в този момент на рецепцията се носеха следните думи

- АБЕ ТИ НЕНОРМАЛНА ЛИ СИ БЕ!!!! Какви са тия 3 левел след 2рата врата в лявото междугредуе на дясната страна на лицевата лява част на сградата откъм седмия етаж. *************************************(това са предимно неразбираеми думи с кофти значиения) И ГЛУПАВА ПРИ ТОВА- това го крещеше Кати. Тя захвърли 380-страничната карта на сградата и затвори очи. 10 минути по-късно влезе в стаята на Джоджо и Диин с доста уверена крачка.

- Рита Милър? – попита Кати

- Аз. Предполагам...

В този момент земята се разтресе доста силничко и доста хора закрещяха, като само един крещеше нещо по-смислено

- Спокойно, спокойно, ще умрат САМО ГРЕШНИТЕ. Не се притеснявайте, аз ще оживея. – след това поде малко по-истеричен тон от който се разбираха само звуци като ъттт и гъъър. Лампите бяха изкаснали



За да няма умрели от инфаркт ще ви изясня няколко факта който ще ви поотпуснат

1. Няма мъртви герой, само една умряла личност

2. Земетресението не е причинено от природна сила

3. Има само една натъртена ръка

4. Продължението може и да не се забави много, но не разчитайте J


Последната промяна е направена от someone на Чет Авг 28, 2008 10:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
erfo

erfo


Male
Брой мнения : 137
Age : 42
Registration date : 13.10.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 7:12 am

;; мм не ми се видя много интересно , можеби е от моментното ми настроение
Върнете се в началото Go down
ninetyyy

ninetyyy


Брой мнения : 48
Age : 31
Registration date : 19.05.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 1:28 pm

На мен пък ми беше интересно дано да има родължение скоро
Върнете се в началото Go down
saver_girl

saver_girl


Female
Брой мнения : 205
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 5:23 am

хей знаеш ли аз го прочитам чак сега ( мн сори за което да не се обидиш но просто ме мързеше шот ми се струваше дълго) но да ти кажа честно ми хареса! Интересно е наистина и стила ддз дали е плагиатствам или не макар и вярно ми е познат нещо ама е приятен. Браво хубаво се е получило Wink Айде давай продължение да видим какво ше стане Tongue


Последната промяна е направена от saver_girl на Нед Апр 13, 2008 3:16 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 10:55 am

Хехеее благодаря. Може да седна да го донапиша, но нещо нямам вдъхновение. Стила наистина поплагиатстван по малко от Пътеводителя, the OC (от там са тия многословни обяснения :) ) и от моята колекция с тъпизми :)
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 1:25 am

След като всичко утихна и лампите в сградата отново светнаха изпод леглото се подадоха 2 глави и 1 ръка. Главите принадлежаха на Рита и Кати, а ръкта на Чък, който трайно бе решил, че е харесал самия себе си. След като Чък се измъкна изпод леглото осъзна, че ръката му е в доста необичайно състояние (предпочитате да не ви описвам затова няма да го правя). Доста изненадващо за Чък ръката му изведнъж започна да си застава на мястото и след около 10 секунди изглеждаше сякаш не е било нищо ( omg ).
Докато всички гледаха изумено Чък, пред ЦНПБХИК вече бяха пристигнали линейки, пожарни и полицеиски коли. В това време Рита, Диин, Джоджо, Кати и Чък с неособена охота установиха, че половината стая е срутена и единствения им изход е през прозореца.
- Какво беше това??? - запита уплашено Рита, докато помагаше на Кати да се измъкне изпод леглото
- Земетресение...? - предположи Диин
- Прекалено мощно е за да е земетресение, а и сме в Ню Йорк, тук няма земетресения, поне не такива които да рушат сгради. Беше нещо доста по-мощно и целенасочено.
- Ами... мисля, че знам какво може да е - промълви поуплашено Кати
Всички я гледаха учудено, но тя не промълви. В този момент на прозореца се появи притеснен пожарникар и им викна
- Добре ли сте?...

Дъ втора част svir

Черният котарак се изпъна мързеливо и тупна от леглото. Беше нагло изритан от Него. Той седна върху леглото и се зачете в някакви документи, които носеше със себе си. Сред всичките еднообразни хартии вниманието привличаше един лист със странна рамка върху който имаше снимки на трима мъже и две жени, всяка придружена от име, номер и думи на чужд език. Той се загледа в една от снимките, на млада чернокоса жена...
To be (or not) continued
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
saver_girl

saver_girl


Female
Брой мнения : 205
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 4:48 pm

:) :) :) :) :)
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 9:03 pm

saver_girl написа:
:) :) :) :) :)
Йееее имам си фен Bounce
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Sponsored content





.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ   .:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.:Heroes Fan Story:.Уно необичаен разказ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Heroes Fan Story!
» .:Heroes Fan Story:.Tabula Rasa
» Heroes Season 4 Sneak Peak + Heroes Redemption promo
» Heroes Volume 3 Roundup - Heroes Unmasked
» Heroes / heroes.bulgarianforum.net

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Heroes :: Творчество-
Идете на: