Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се

Go down 
+43
gep_150
tish
MayheM
gabriella grey*
deni4ka_v
Hayden Panettiere
sylar_fenka
darkslayer
sdw
Sleepwalker
Stanley
rustakil
secretk
stopz
legolassss
Ver~
HeBuguM
LoVe_PeTeR
^^ UrBaN ^ LeGenD ^^
Hiro Nakamura
Claire Bennet
kiko_the_god
endone
mayweda
trevi4ko
13
erabeast
TsX5_494
kremitoo
Claire
Wickey
someone
SemperFi
Kael'thas
FalconShadow
DarKFate
ninetyyy
DeathLesS
Beautiful`lie
Sylar
van4yta
{L0V3P37ER}
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 8:13 pm

Grin Мария прятно ми е, аэ съм новото попълнение в кошмарите ви. На 14 съм от Пловдив, френската. Очевидно съм фенка на Герои, съшо ме кефят и Приятели и Малкълм и Формула 1 ( цяла година се молех эа тоя Хамилтънчо ). BTw форума е мн як https://2img.net/h/i718.photobucket.com/albums/ww188/sylar_fenka/mims.jpg
Върнете се в началото Go down
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Female
Брой мнения : 36
Age : 29
Registration date : 29.04.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeПет Май 01, 2009 9:01 pm

Здравейте!Май аз съм бебето на форума laugh Казвам се Рени,от София на 14 години съм ,след месец навършвам 15 Baby В момента съм в осми клас и уча в Първа Испанска. Smile Фен съм на Heroes от една година и много ме е яд,че разбрах за сериала толква късно. blush: Главно слушам метъл,рок,R&B(вече по-рядко) и техно ThumbsUp


Последната промяна е направена от Hayden Panettiere на Съб Май 02, 2009 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hayden-panettiere.super-forum.net
deni4ka_v

deni4ka_v


Female
Брой мнения : 137
Age : 29
Registration date : 15.03.2008

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeПет Май 01, 2009 10:22 pm

Аз от толкова време тук така и не се представих..
АЗ съм Деница приятно ми е Wink Живея в малкия град Козлодуй. На 14 съм..осми клас в Гимназията.
Ами през свободното си време правя много неща.. Най-много седя на компа.. излизам с приятели..партита,кафета..много често гледам филми и серяли (то се знае Grin ). Слушам house, R&B, dance,Pop, sometimes and pop-fоlk Wink Ами нз какво да споделя друго Wink
http://www.pic-bg.net/files/br6b0313mleueikmb7wzggcybmjhx65ljyf1dvev.jpg Blush
Върнете се в началото Go down
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:31 pm

Казвам се Валя, на 17 съм, от Павликени (близо е до Велико Търново), обичам да излизам с приятели, които цена повече от всичко на света, ОБОЖАВАМ Сайлър и "Линкин Парк", иии .. Николай! ^^ Той си знае кой е! Даскалката ми по АЕ е американка Grin Точно в момента помагам на една приятелка да "забегне" от тях и да идем до София, че да се види с приятеля си ... И само какви планове кроимм ... ^^
Луда глава съм по принцип, бунтарка и с рогата напред (въпреки, че съм Водолей). Не обичам свалките за една нощ. Иии .. друго ако някой го интересув - ЛС. :)
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:39 pm

Добре дошла, Валя! Винаги се радваме на нови попълнения Smile Дано ти хареса престоя във форума, доколкото до него самия- достатъчно е подробен и вътре можеш да намериш всичко, което ти трябва Tongue
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 3:07 pm

Ти стига си ме следял ... Grin Grin Grin Вече се чувствам неловко ... Grin Grin Grin А за престоя във форума - няма и съмнение, че ще е яко! Wink
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 1:45 am

А, да бе... така както съм/сме го заебали всички админи съвсем е неактуален напоследък...
Ама все пак уелкъм.
Като идваш по Софийско свиркай Wink
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
gabriella grey*

gabriella grey*


Female
Брой мнения : 94
Age : 32
Localisation : Beyond the sea ... me and my bird, and my bird, and meeeee... xD
Registration date : 12.05.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 1:41 pm

Ако за мен говориш (за ходенето до София) - ще имам едно ходене, към юли. :)
Върнете се в началото Go down
MayheM

MayheM


Female
Брой мнения : 24
Age : 31
Localisation : Beyond Godlike..
Loisirs : Music, Painting, Shooting, Fencing
Registration date : 06.06.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 9:36 pm

Хей.
Казвам се Албена / Аби / и съм на 16 години от София.
Харесвам стрелбата ( дори имам личен пистолет ) и тренирам фехтовка от две години ( на сабя ) Като цяло си падам по по-нестандартните неща.
Обичам да слушам музика, като любимите стилове са ми рап, хип хоп и дръм. Рисувам, когато намеря време, предимно портрети и човешки фигури.
Също така пиша, отново, когато имам време и муза, на каквато тема ми хрумне в дадения период.
Странен характер съм. Реалист съм, умерен и искрен човек с променливи настроения, чувствена и доста непредвидима на моменти.
Смятам, че всеки трябва да развива именно това в себе си, което го прави уникален, а не да се прееднаквява към останалите.. всички тези обществени маски са ненужни Wink
Върнете се в началото Go down
tish

tish


Брой мнения : 1
Age : 34
Registration date : 27.08.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 12:45 pm

Здравйте! Аз съм Сузана /Су или Сю щото си мразя името/ на 19 съм...явно е, че и аз съм фенка на герои :Д

ПС> Имам едно въпросче: Тука мяркат ли се няк'ви хорам защото тоя форум ми се струва много запустял "_"
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 7:51 am

Лелее...чак сега виждам тази тема.Емм аз съм Вальо...живея в София - Надежда 2...уча в ТУ ЕС към ТУ град София...върл фен съм на Герой...обичам да програмирам,да програмирам и да се занимавам с Game Maker.Харесвам и хубави момичета също Grin...та това е за мен...скайп gep_150 който иска може да ми пише само да каже че е от тук и кой е ... :)
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Ver~

Ver~


Female
Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 02.08.2008

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 10:14 am

Върнете се в началото Go down
Revenge!

Revenge!


Female
Брой мнения : 20
Age : 34
Registration date : 21.07.2007

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 14, 2009 1:58 pm

уу, нека и аз
та, криси се казвам, на 20 вече, но само защото времето тече твърде бързо и не мога да му смогвам
ммм, от софия съм, пребивавам обаче във виена, от една година вече уча тука театър, филми и медии, което звучи по интересно от колкото е.
харесвам рок музика, имам си и форум за това, на който линка му е в подписа ми.
обичам да чета, особено фентъзи неща. слушам музика винаги когато мога. обичам филми, сериали, абе всякви видове бягства от реалността, които не са забранени от закона
и тъй.
това е всичко май.
Върнете се в началото Go down
ivkaTa_

ivkaTa_


Female
Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 04.12.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 9:45 pm

Здравейте на всички! Аз съм Ивета на 16 от Трявна.Уча в ПГТ Габрово.Обичам да слушам музика и да пея!
Наскоро се зарибих по Heroes и е много яко че има такова форумче в което да си чета за любимите ми актьори!
Върнете се в началото Go down
Samoth

Samoth


Брой мнения : 5
Age : 38
Registration date : 10.12.2009

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 10:41 pm

Казвам се Пешо на 24г засега :)
Отвреме навреме влизам във форуми.
Гледам сериала от 2007 година и не съжалявам!
Остават ми още две серии от излезлите до мо0мента!
Върнете се в началото Go down
ludite_f_m.

ludite_f_m.


Female
Брой мнения : 40
Age : 33
Registration date : 09.05.2008

Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 6:11 pm

Приятно ми е аз се казвам Евелин и съм на 18. студентка съм в СВУБИТ. Гледала съм само 1 и 2 сезон на герои но съм им голям фен. Особено на Хиро. Очаквам от другата година да ги пуснат по нова тв и 3 сезон
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Разни :: Разни-
Идете на: