Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol.4 Ch.4 - Cold Wars

Go down 
+10
deni4ka_v
sylar_fenka
Dantez
borisy
trew1
hatb
evildevilbg
Stanley
liquefy
alek200
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ultraviolet

Ultraviolet


Male
Брой мнения : 54
Age : 32
Localisation : Haskovo
Registration date : 07.01.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 3:33 pm

мда и на мен ми липсат интротата на Мохиндър Hm а даже ако сте забелязали еповете вече не започват със "Previously on Heroes..." и затъмнението ... Confused

а иначе ... епа не беше зле.може и да е бил скучен на моменти но добре ни подготвя за това което предстои занапред във този том (volume Grin ) . за онуй нещо с бомбата във Вашингтон ... мисля че ще е интересно ако отново се опитват да спрат бомбата като в сезон 1 ... Bounce да ама ........ не ми се вярва да повтарят сюжета Sad Grin


PS. a btw ... като видях рисунката на пода с бомбата ... уууух направо настръхнах ! Shock laugh laugh
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 5:34 pm

Това вече сме го виждали. Вече мисля, че поне една бомба ако гръмне ще е разнообразие. И тоя път няма Питър да гърми, а Мат (ако това на рисунките му е той с бомбите на кръста).
Част от магията на серяла наистина се изгуби като ги няма въведенията на Мохиндер или Сайлър Sad Но все пак се надявам да ги върнат и да го правят нарочно, и след време пак да ги пуснат за по-интересно или ддз.
Доколкото за епизода - наистина на моменти доскучава и го няма характерното за Heroes голямо развитие на сюжета, но за това пък се надявам последните 3-4 епизода да са едни от най-великите, които могат да ни представят сценаристите Bounce Bounce Bounce В епизода ми хареса как продължава да си играе ролята Бенет и определено това е един от малкото хора в серяла, които знаят какво точно правят. Cool

Очаквам следващия епизод с нетърпение Smile
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 5:59 pm

BTw мн ме иэкефи муэиката, когато скиваха рисунката на пода Grin
Върнете се в началото Go down
deni4ka_v

deni4ka_v


Female
Брой мнения : 137
Age : 29
Registration date : 15.03.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 2:25 pm

Да сега няма интроата и онова до сега в герои обаче аз ли така си мисля или е така, че преди не даваха затамънението и от кой е правено laugh Не знам обаче като чуя музиката,че почва и се сещам за 1 сезон колко му се радвах и ми става носталгично Grin


Edit: Моя стотен коментар Grin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol.4 Ch.4 - Cold Wars
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PROMO: 03x17 "Cold Wars"
» Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'
» PROMO: 03x20 "Cold Snap"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: