Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol.4 Ch.4 - Cold Wars

Go down 
+10
deni4ka_v
sylar_fenka
Dantez
borisy
trew1
hatb
evildevilbg
Stanley
liquefy
alek200
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:58 am

Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 11:44 am

тшк !
Върнете се в началото Go down
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 12:07 pm

изгелдах серията и много ми харесва като изключим как свършва е много по - добра от последните 3 епизода !!!
Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 3:38 pm

Току що я изгледах с английски субове и ми направи много добро впечатление :)
Наистина липсва разделенито на добри/лоши от 3-ти волюм, но историята се завързва, отделя се внимание на детайлите :) Мен лично ми харесва повече от Villains.

Анджела и Ноа пак въртят игрички. И това с часовника беше доста интересно. От спомена на Ноа се вижда как тя му го дава в знак на добра служба в Прайматек, а сего той и го върна. :)))) Много ме изненадаха наистина :)
Питър започна да се осъзнава и все повече ме кефи трезвото му мислене. За сметка на това Нейтън сякаш не знае какво иска...
Жалко, че заловиха Мохиндър, но пък пак ще го използват за да достигнат целите си... ще помогне, за да спаси Дафне, 100 на 100. Поне това дължи на Мат.

Като цяло направиха добре, че не вкараха и друго герои и други истории в този епизод. Добре че оставиха Анди и Хиро; Клер и оня ... рибата; Сайлър и хлапето настрани. Нямаха място сякаш в този епизод. Според мен Heroes си връща силата от 1 и 2 сезон :) Тези, които бяха го забравили през Villains, сега вече могат да се завърнат доволни ;]
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 4:35 pm

Незнам за вас, обаче на мен епизода не ми беше особено интересен!
То се знаеше, че това ще са намеренията на Нейтън.
Общо взето 1-ственото, което ми хареса бяха Анджела и Ноа и края на епизода! Доста ми е интересно какво замислят.
Общо взето за мен СЛАБ епизод!
Върнете се в началото Go down
hatb

hatb


Female
Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 15.02.2009

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:00 pm

Според мен епизода беше доста по-интересен от предния.Радвам се че дафни е жива.Този сезон май ще си прилича с 1-я забелязахте ли края на епизода Мат беше нарисувал експлозия ама май този път в Белия дом или някво такова място явно пак ще се разправя за бомба Hm Smile
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 7:34 pm

И на мен не ми хареса епизода, не че е лош но не е на обичайното ниво на Герои. Май само на мен Злодеи повече си ми харесва
Наистина твърде много фокусиране върху малка част от героите. Можеха да добавят поне Хиро и Андо в действието. От Сайлър и Клер можем да си починем за малко. Такъв епизод имаше само веднъж в първи сезон, но тогава беше по-добър като че ли.
А и дано това с бомбата да не е повтарящо се. Леко поомръзва някой да спира разрухата на света, само дано да не заминат в бъдещето. Да е по-праволинеен волюма.
Върнете се в началото Go down
borisy




Male
Брой мнения : 25
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 7:55 pm

Трябва да измислят нов герой с нова,непозната досега способности ще бъде перфектно.В края на 1 сезон,когато Моли каза,че само 1 човек я плаши и не иска да го търси,се изкефих супер много.Нов злодей с нова супер могъща сила - това тр на Герои...а не тия конспирации и т.н.т.
Също ми е мн интересно какви бяха ония предмети събрани от Компанията,където бяха показани в края на 2-ри сезон...тях да ги включат и :) :)
П.С. I miss Jessica and Nicol Cry
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:34 pm

borisy написа:
Трябва да измислят нов герой с нова,непозната досега способности ще бъде перфектно.В края на 1 сезон,когато Моли каза,че само 1 човек я плаши и не иска да го търси,се изкефих супер много.Нов злодей с нова супер могъща сила - това тр на Герои...а не тия конспирации и т.н.т.

Артър не беше ли точно това?
Върнете се в началото Go down
borisy




Male
Брой мнения : 25
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:40 pm

E да ама,това вече е volume 4,нещо като 4 сезон и епизода се развива в съвсем друга посока.
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 9:42 pm

Тъй като аз говорих, че ми е харесал най-много края на епизода ще обсъждам него :)
Интересно ми беше, че Мат беше нарисувал човек, който е като камикадзе. Изглеждаше все едно че имаше бомба около кръста си :) (поне така мисля)
И вече доста взема да ме дразни този дребния анорекстичния, дето уж командори операцията :)
Въпреки, че лицето му излъчва супер студенина и злоба Grin
Сега е само въпрос на време да осъзнае, че Нейтън също може да лети :)
Епизодът не ми хареса! Отначало се издразних, че е само 40мин и не стига, че 3мин отначалу повтаряха глупости...
Виках си "Баси работата пак е супер кратък епизодът" А по едно време даже гледах, колко остава...
Според мен Villains ще си остане по-добрия волюм от този сезон!
Айде чаоте, че е време да гледаме истинския герой- Берба(въпреки, че и той в последно време нещо... Grin )
Върнете се в началото Go down
Dantez




Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 08.10.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 12:47 am

Епизода нещо не ми хареса.Имам чуството,че тая лента съм я гледал и в първи сезон където Питърчо неможеше да контролира силата си.Тук сега е различно Паркан ще е бомбата, доста глупаво ми изглежда.

Айде само МАН ЮНАЙТЕД
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 1:31 am

Говорите глупости. Мн добре знаете, че нищо няма да е същото. Има толкова много разлики, че дори не виждам нещо друго общо, освен като изключим нарисувания взрив на Белия дом на земята в ателието на Айзък.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 12:34 pm

Пак тези картини от бъдещето.Пак залавяне на герои,но този път по мащабно.Пак някакъв измислен зрив,обаче с Паркман.Сигорно Питър може да ползва 1 способност,защото още немможе да си контролира силата като в първи сезон.Разочарован съм като цяло.
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 6:31 pm

Почти нищо не се знае за тази бомба. Може и да не се усети прилика с първи сезон. Сигурно са го направили по-различно. Още нищо не са дали, само една картина, да не съдим прибързано.
+ това ако си спомняте в миналия епизод съобщението до Хиро, заради което пропътува половин свят беше - Спасете Мат Паркман. От какво ли трябва да го спасява?
Върнете се в началото Go down
hatb

hatb


Female
Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 15.02.2009

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 11:07 pm

Да и на мен така ми се стурва че няма да повтарят историята ,защото много хора не им се гледа все едно и също.Сигурно ще бъде нещо много по-различно но по еднаква тема : бомба. Нямам търпение да разбера какжо ще стане Smile
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 1:51 pm

Според мен епиэода беше добър.
Върнете се в началото Go down
deni4ka_v

deni4ka_v


Female
Брой мнения : 137
Age : 29
Registration date : 15.03.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 9:18 pm

Епизодът беше много добър.Всичко ми хареса,но беше гадно Мохиндър не каже на никой,че знае,че ще ги отвличат! Хареса ми Пити много беше надъхан много добре се развива неговият герой :) Радвам се за Дафне,че е жива :)) Мохидър сега ще бъде изнудван. Ама това е най-малкото,което може да направи според мен! Бенет ме изненада ама не знам защо :? Много решителен и добър laugh А с Анджела са замисли ли нещу знам ги аз те само кроят планове ...
Епизодът много ми хареса.Напоследък не знам за какво се оплаквате може да е спаднал рейтинга ама епизодите са на добро ниво Wink

ПП:Гледах промото за следващия епизод. Много е добро !
Върнете се в началото Go down
darkslayer
Куджо
darkslayer


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 9:23 pm

Много добър епизод. Питър ми харесва все повече и повече. Липсваше ми Сайлър, но следващата серия сигурно ще го има. Единствено сюжетът ми се струва малко ... неизяснен.
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 11:27 am

Гледах епизода два пъти.В общи линий ми хареса.

Относно изобра на Мохиндер,който ще направи сега според мен ще се съгласи за да остане Дафни жива.

За рисунките на Мат няма да коментирам особено пък тази с взрива.Нямам никаква представа какво ще стано но според мен няма да се повтори сюжета от първият сезон.

Питър...питър...мхм и на мен ми хареса как действа и изглежда по страшен сега...проблема му е че така с по 1 способност е в пъти по слаб от преди,но не и безсилен.Ще има развитие при него в това съм сигурен.

Интересно ми е обаче какво ще стане случая с Нейтън.Оня го пита как е стигнал толкова бързо,но Нейтън отби темата.При по рано в епизода май май подразбрах,че и Нейтън е следян от този началникът и ще ми стане интересно какво ще стане,когато разбере,че и той е "one of them".Мисля че се очертава един интересен volume независимо от това,че рейтингът е спадна,на пък тук са в пъти по оплетени нещата отколкото в "Villains".

Ноа Бенет...какво да кажа за него...интеесни спомени изтръгнаха от него.Със сигурност е интересно и това,което замислят с "бабето" така да го кажа.Ще видим в последствие,какво ще стане.Нещо на Ноа обаче не му харесваше да го командват и според мен нещо ще стане с онзи.Абе в общи линий чакам с нетърпение какво ще стане.

Относно Сайлър,Люк,Хиро,Андо,Клеър липсваше ми че ги няма в епизода,но пък и нямаха особено мсто...в миналия преобладаваха те и сега тримцата си наваксаха.Въпреки че това "save Mat Parkman" ми звучи интеерсно,но много ми липсваше любимеца ми...нямаше го комичното му присъствие в епизода,но пък от своя страна той си беше сриозен...айде стига съм писъл че ще ме баннете.
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 11:50 am

Бях се уплашил, че само на мен ми е харесал епизода... Наистина! Радвам се да видя последните 3- 4 коментара :)
И м/у другото не знам как е спаднал рейтинга, но в замунда 17 епизод се тегли повече от който и да е било друг от Villains Wink
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 12:17 pm

Едно е интернет,друго е телевизия...
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 12:57 pm

Говоря за в България. Мене лично не ме касае колко го гледат там, стига да не го спират от ефир сериала Wink Малко част от американците биха оценили сериала истински, докато голяма част от българите го правим. Който и да питаш за Herroes, дори и да не го е гледал, все хубави неща е чувал за него.

П.П: Липсват ми философските интрута на Мохиндър :?
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 2:38 pm

И на мен ми липсват интрутата но сиг ще эапочнат по натам. Нормално е първите епиэоди да не са от най-добрите макарче пак си ме кефят яко, вярвам че по-нататък епиэодите ще ни накарат да поэабравим Villains Grin
Върнете се в началото Go down
deni4ka_v

deni4ka_v


Female
Брой мнения : 137
Age : 29
Registration date : 15.03.2008

Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 2:41 pm

Gep_10 Много си прав! След като онзи го следи би тряало да е разбрал, че има способност.Но не знае каква?! Бившото ченге,ученият и медицинската сестра laugh определено си наваксаха,но наистина миналия пеизод когато липсваха ми се струваше "празен". В този като ги нямаше другите и пак ми беше "празен, но следващия ще ги има всички :))

Определено ми липсват интроата на Мохи.Приказките за революцията и т.н. ми бяха много интересни :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol.4 Ch.4 - Cold Wars   Vol.4 Ch.4 - Cold Wars Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol.4 Ch.4 - Cold Wars
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PROMO: 03x17 "Cold Wars"
» Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'
» PROMO: 03x20 "Cold Snap"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: