Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'

Go down 
+12
legolassss
alek200
trew1
sylar_fenka
Stu
DeathLesS
gep_150
borisy
evildevilbg
liquefy
hatb
Stanley
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:27 am

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' 70K

Link@Zamunda
Link@ArenaBG.com

Enjoy the Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' D008 Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' D005 Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' D018 Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' D015 Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' D005 Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' D019 and leave comments!

P.S: За пръв път пускам тема за епизод! ^_^ Tooth
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
hatb

hatb


Female
Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 15.02.2009

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 3:46 pm

епизода беше супер мн яко че Хиро си върна способностите макар и на половина Smile Наистина оказа се че Мика е Ребел ...... бебето Мат е мн яко Grin и само не разбрах каква точно е способността му т.е. как върна способностите на Хиро... Мн жалко за Треиси ама тя май е жива нали и дадоха лицето след като се "счупи" окото и помръдна можеби като се стопи ще се събере като живак благодарение на способността си Grin ...Дано...Питър много малко се появи и какво ли ще правят с майка си...Чудя се какво стана с Клеър и баща и не се появиха...и кой "даде" на Данко кукловодеца...Много се радвам че Дафни , Мат и Мохиндер вече са свободни Smile ...Епизодчето беше мн интересно Grin Smile
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 4:18 pm

Подаръка за Данко беше от Сайлър, без съмнение... Въпроса е защо го направи... ?
А и Хиро си върна само 1/3 от силите - старите бяха 3-> телепортиране, спиране на времето и пътуване във времето... Но и така пак е доста полезна :) По- добре е от нищо :)
Интересно ми е ако бебето докосне Питър, дали той ще си върне оригиналната способност...
Не видяхме Клод никъде... Пак бяхме изиграни ;D
Нейт и Клер наистина никъде не ги показаха.
Анджела за пръв път я виждам да бяга така, и да е толкова притисната. Винаги е била добра да се укрива и да манипулира. Да видим сега! btw видението й с малко да закъснее :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 5:49 pm

hatb написа:
епизода беше супер мн яко че Хиро си върна способностите макар и на половина Smile Наистина оказа се че Мика е Ребел ...... бебето Мат е мн яко Grin и само не разбрах каква точно е способността му т.е. как върна способностите на Хиро... Мн жалко за Треиси ама тя май е жива нали и дадоха лицето след като се "счупи" окото и помръдна можеби като се стопи ще се събере като живак благодарение на способността си Grin ...Дано...Питър много малко се появи и какво ли ще правят с майка си...Чудя се какво стана с Клеър и баща и не се появиха...и кой "даде" на Данко кукловодеца...Много се радвам че Дафни , Мат и Мохиндер вече са свободни Smile ...Епизодчето беше мн интересно Grin Smile
Дафни умря,както и Трейси...
Способността на малкия Мат според мен е нещо като включване. laugh
Тоест той пусна телевизора само с рачичка,след това пусна и способността на Хиро ?!
Върнете се в началото Go down
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 6:33 pm

Значи може да си пуска каквото иска и просто се гаври на Хиро Grin
Епизодът беше приличен(още малко и щеще да е слаб) Питър много ми харесва такъв сериозен.
За бебето,Хиро и Андо просто много бяха смешни!
Дафни умря и много добре беше замислен този сън. Отначало помислих, че наистина може да лети.
За Трейси не съм сигурен, но 99% и тя вече няма да я виждаме...
Бях убеден, че е Майка. Дефакто в този епизод нищо интересно освен бебето, Хиро и сериозната физиономия на Питър.
Върнете се в началото Go down
borisy




Male
Брой мнения : 25
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 6:39 pm

Трейси,или поне актрисата ще я видим до края.
Забележете кой ще играе в последния епизод http://www.imdb.com/title/tt1394706/
Поправка:Даже и в следващия епизод ще я видим http://www.imdb.com/title/tt1054843/
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 8:39 pm

Сигурни 3-тата сестра :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 9:39 pm

и според мен така.btw нещо почнаха да ми падат в очите тези Герои...много безинтересно стана,предвидимо...
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 10:11 pm

Явно противно на всички само на мен ми е харесъл епизода много.Щом не ви е харесъл няма да коментирам хич Grin .Просто ми хареса и това е Grin Sad
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 10:26 pm

Е, и аз очаквах повече, но не мога да кажа, че не съм го харесал :) Струваше си гледането :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 10:43 pm

Къде изчезна наистина тръпката? Не съм гледал спойлери, но всичките неща бяха предвидими. Смятам че епизода не беше нищо особено.
Върнете се в началото Go down
Stu




Брой мнения : 13
Age : 39
Registration date : 01.10.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:04 pm

На мен ми хареса епизода. Беше класа над другите. Не се знае дали Трейси е мъртва.
Клод ще го видим във финала на сезона. Уж...
Спойлер малко
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 7:51 am

Епиэода беше мн як. Btw нераэбрах эащо Бенет катo видя Трейси эаледена каэа, че я обливали студени тръпки?
Върнете се в началото Go down
trew1

trew1


Female
Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.05.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 10:13 am

Серията беше добра, можеше и още,но и така е добре.
Дафни е мъртва и така си е добре, на мен не ми е интересна + това не си вървят като двойка с Мат въобще.
Трейси според мен е жива, това мигане не може да е оставено случайно,а и не може сериала да остане с един женски персонаж. За Барбара е казано от сценаристите, че няма да се появи в сериала.btw Мика вече навлиза яко в пубертета с този глас Grin
Хиро и Андо отново внасят приятно разнообразие.Хиро вече си върна и част от силите и сигурно скоро и останалите, а може и Питър даже.
Единственото,което не ми хареса не само в епизода, но и по принцип в сериала е,че винаги в някой епизод липсва някого.Следващият Сайлър и Клеър сигурно пак ще ги дават, но пак ще пропуснат някой друг. Трябва да умре някой главен герой, за да има екранно време и за останалите.Сценаристите са много внимателни с убийствата и ме съмнява да убият Сайлър или Питър, но Мохиндер или Нейтън спокойно могат да си ходят след края на сезона
Върнете се в началото Go down
alek200

alek200


Male
Брой мнения : 58
Age : 33
Localisation : Bul / Sofia
Registration date : 26.09.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 2:17 pm

borisy написа:
Трейси,или поне актрисата ще я видим до края.
Забележете кой ще играе в последния епизод http://www.imdb.com/title/tt1394706/
Поправка:Даже и в следващия епизод ще я видим http://www.imdb.com/title/tt1054843/

Ако се вгледате в края на часта в която тя се замрази дават част от главата й върхо един канал и дясното и око намигна Wink По това аз разбирам че ще се размрази и ще почне да помага на Мика :)
Много добър епизод ...
Върнете се в началото Go down
http://moviesbg.freehostia.com/
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 2:19 pm

Тая ледена част от от лицето й проплака... Смятам, че си беше чисто естетически сбогуване с героинята, направено от сценаристите...
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 6:35 pm

Ами.... На мен ми хареса епизода... Не беше чак толкова зле, като се има предвид, че това беше първият, който гледам без никакви предварителни спойлери laugh Сънят на Дафни беше добър ход, точно като за сбогуване Smile
Мързи ме да пиша, затова само до тук Whistle
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 6:38 pm

Всичко може да се очаква от сценаристите и могат да измислят всякакъв начин да я върнат ,но и аз мисля като Stanley и според мен това беше сбогуване с героинята,НО може и да грешим Grin
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Stu




Брой мнения : 13
Age : 39
Registration date : 01.10.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 8:08 pm

gep_150 написа:
Всичко може да се очаква от сценаристите и могат да измислят всякакъв начин да я върнат ,но и аз мисля като Stanley и според мен това беше сбогуване с героинята,НО може и да грешим Grin

Според мен определено е жива, мигането ми го подсказва. Ще видим Smile
Върнете се в началото Go down
liquefy

liquefy


Брой мнения : 139
Age : 30
Registration date : 26.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 8:12 pm

Stanley написа:
Тая ледена част от от лицето й проплака... Смятам, че си беше чисто естетически сбогуване с героинята, направено от сценаристите...
Абсолютно. Smile
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 8:44 pm

На мене серията много си ми хареса, както повечето серии до сега Smile Smile Имаше си почти от всичко... Хареса ми, че пак дават повечко Хиро и Андо, така определено разнообразяват епизодите Smile Сайлър не го видяхме, но какво от това... една серия без него всеки може да го преживее... Питър се появи в най-подходящото време и вкара няква луда усмивка тип натриване на нос... ThumbsUp ThumbsUp и естесвено измъкна майка си. Трейси не беше неочаквана смъртта й, но за това пък си беше доста зрелищна Shocked Smile И както повечето вече си бяха досетили бунтовника е Майка. Tongue Накрая много хубаво направи Мат, много ми хареса как изпрати Дафни, което е доста по-подобаващо изпращане отколкото в началото на тома... Smile
Като цяло за мене беше добър епизод Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 10:09 pm

Когато даваха Мат как се възнася във въздуха, понеже изобщо не се и досетих, че може това да е в главата на Дафни, си казах: "Стига бе! Сякаш четенето на мисли, контрола над съзнанието и рисуването на бъдещето не му стигаха, а сега и лети!". Радвам се, че съм сбъркал :) Отлчно го бяха направили, а самия точен начин по който полета до луната стана правата линия на медицинския уред, показващ смъртта на Дафни, беше прекрасен :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
deni4ka_v

deni4ka_v


Female
Брой мнения : 137
Age : 29
Registration date : 15.03.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeЧет Мар 26, 2009 3:50 pm

Здравейте :)) епизодът ми хареса макар, че подкрепям,че не беше фантастичен ми добре направен.Може и още...
Ноа много ме учуди мислех, че няма да предаде Анджела.Защо го направии нали е на страната на добрите ??? Пак стана голям мръсник като в 3 волиум.
Аз очаквах,че когато се отвори вратата на асансьюра тия ще хванат Анджела ама не добрият Питър пак се появи :)
Липсва ми Клеар до сега маи не е имало епизод без нея..
Направо заласнах от смях когато Хиро почна да бута количката с Андо и бебето както го беше сложил laugh Grin

Е това е от мен :)
Върнете се в началото Go down
trevi4ko

trevi4ko


Male
Брой мнения : 485
Age : 34
Registration date : 15.10.2007

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeЧет Мар 26, 2009 4:36 pm

Аз лично не усетих загуба от страна на Клер... Huh А Ноа според мен не предаде Анджела, а и потхвърли това, че тя може да е следващата от кадето следва, че играе и той някоя игра. Мога да твърдя, че почти винаги страната на Ноа не е била силно изразена, така че можем за сега само да гадаем на коя страна е и какво е намислил. Smile Tongue
Върнете се в началото Go down
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitimeЧет Мар 26, 2009 5:58 pm

Ноа не предаде Анджела, а я даде на Данко, за да спечели доверието му. Той играе игра-да, но я играе заедно с Анджела.
Епизода е по-добре от предишните определено, но има още какво да искам.
Наистина добре беше сбогуването с Дафне, макар, че някак си не очаквах да гледам такива моменти в сериал като този и леко проспах този момент с детайлите му. Иначе не съжаявам много, че я убиха, лично на мен Ел ще ми липсва много повече, защото я убиха по по-нелеп начин.
Не разбрах как Питър се появи в асансьора, не виждам и как полетя и излезе от него, при положение, че е затворено помешение, ама както и да е.
Не разбрах и Трейси как направи такава ледена гледка, до сега винаги е заледявала с докосване, сега заледи с поглед, което също беше леко странно.
Лично според мен историята с Мика, не ми се връзва, таква смелост в едно малко дете, при положение, че останалите герои, които са по-големи имат толкова колебания, той да е толкова устремен.
Бебето на Мат е сладко, интересна ще е неговата сила.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'   Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol. 4 Ch. Seven 'Cold Snap'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PROMO: 03x20 "Cold Snap"
» Vol.4 Ch.4 - Cold Wars
» PROMO: 03x17 "Cold Wars"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: