Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"

Go down 
+7
Sylar
gep_150
sylar_fenka
Stanley
hatb
evildevilbg
legolassss
11 posters
АвторСъобщение
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 5:31 am

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" 70K

Link@Zamunda
Link@ArenaBG.com


Enjoy the Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" D008 Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" D005 Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" D018 Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" D015 Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" D005 Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" D019 and leave comments!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
evildevilbg
A real Hiro
evildevilbg


Male
Брой мнения : 162
Age : 31
Localisation : Dimitrovgrad
Registration date : 21.10.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 4:06 pm

Епизода ми хареса. Сайлър отново беше най-луд, но и Нейтън по нищо не му отстъпваше Grin Grin Ах пияницата стар Grin Питър и Анджела ми харесаха :) Просто нямам търпение да се съберат с Нейтън и Клеър :)
Сайлър става все по-силен, което не е на добре за Питър и другите.
Дано по-скоро Питър си върне силите в целия им блясък :)
Върнете се в началото Go down
hatb

hatb


Female
Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 15.02.2009

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 5:21 pm

Епизода беше добър.Наистина сигурно в другия епизод Питър и Анжела ще се съберат с Нейтън и Клеър.Много ми стана смешно Нейтън като се напи Grin .Ноа добре направи че не издаде Анжела.Чудя се само в края на епизода дали се хвана че Сайлър е мъртав.А Сайлър лошо че се събра с Данко така другите са в опасност Sad .Жалко че Хиро и Андо ги нямаше. Sad Какво ли стана с бебето?Според мен епизода щеше да е по-добре ако имаше от всичко Grin
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 7:48 pm

evildevilbg написа:
Дано по-скоро Питър си върне силите в целия им блясък :)

Чули те Сценаристите (вместо "Господ" Grin ). Нашия "Angel Guardian" както Анджела го нарече, ще има нужда от целия си потенциал!.. а до края на сезона не остана много...
Относно епизода имаше много отрицателни коментари в замунда, но не им се вързах до самия край. Епизода беше прекрасен :) и жалко, че другите, които гледат Герои наред с всички други сериали, не оценяват какво наистина се случва. 100 на 100 очакват велики битки и използване на супер сили.
Сайлър вече е непредвидим, а с тази нова сила е още по- трудно победим. Ужасно е как се съюзи с Данко.
Ноа до посления момент не знаех дали ще прецака Анджела и Питър или не. Но в случая се оказа наш човек :)
Нито Хиро, Андо и бебето усетих че липсват, нито Мат и Монъндър. Епизода беше доста пълен откъм емоция, за разлика от повечето други. Това запълни празнините, спор няма.

Чакам другия епизод с нетърпение, както винаги :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
sylar_fenka

sylar_fenka


Female
Брой мнения : 187
Age : 29
Localisation : Building 26
Registration date : 24.12.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 8:37 pm

Епиэода си беше супер як.
Върнете се в началото Go down
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 8:52 pm

Лично за мен това беше поредният супер епизод на Герои.Няма спор много ми хареса.
Данко и Сайлър действат много добре в комбина и действително имат шанс да стигнат далеч,но имам някакво чуство че Сайлър по някое време може да кръцне Данко,тъй като и на двамата неможе да се вярва никога...доказан факт е,но все пак работа на сценаристите.Като заговорих за някого на когото не му се вярва се сещам и за НОА.Интересно ми беше какво ще бъде решението му и ми хареса че ги прикри.Добро решение. Tongue От своя страна Питър много ми хареса как се държи с Анджела.Хареса ми неговта"изповед"(ако мога да я нарека така).Личеше си обаче в началото на епизода,че Анджеласи беше уплашена.Все пак хубаво че сънува и сега знае какво да прави :) .Ще се намерят в следващия епизод с Нейтън и Клеър и това го видяхме от Промото.Относно Нейтън и Клеър.Малко не ми хареса новата прическа на Клеър...смисъл старата ми харесваше повече,на си остава много готина мацка за мен Tongue .Това с регенерацията на черния дроб и където не я хващаше би било доста добра способност и в реалният живот. Grin .Хубаво че върна парите ,които Нейтън изгуби,но неговият жест накрая,където беше заменил часовника за подаръка от Ноа много ми хареса.Абе супер епизод за мен.Песничката накрая беше много готина и уместна според мен.Сега чакаме следващият епизод,защото според мен сериала наистина върви нагоре и в никакъв случай нетрява да го свалят от ефир ами да мислят сценаристите,а ако случайно им свършат идейте да искат помощ няма лошо ще помагаме нали Grin Grin Grin
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
Sylar
Demon Slayer
Sylar


Male
Брой мнения : 823
Age : 31
Localisation : Пловдив
Registration date : 12.05.2007

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 8:59 pm

Сайлър е истината!
Върнете се в началото Go down
http://www.bg-starcraft.info
DeathLesS
Администратор
DeathLesS


Male
Брой мнения : 498
Age : 31
Localisation : Русе
Registration date : 18.05.2007

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 10:29 pm

Доста добър епизод. Сайлър - президент !!! Grin Данко и Сайлър са страшни. Усещам, че ще има голямо меле следващите епизоди
Върнете се в началото Go down
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 7:37 am

Ми освен и аз да си кажа... laugh Сай разбира се, че рулира, а Данко - в края на краищата прие това "One of us, one of them"... Обаче мисля, че накрая и на Данко няма да му се размине, Сай не се коалира за дълго - вече го е доказал много пъти Twisted
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
secretk

secretk


Female
Брой мнения : 87
Age : 37
Registration date : 08.10.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 6:51 pm

Тази серия ми се стори по-интересна от предишните.
Това се дължи на шейпшифтъра, хм яка способност, напомни ми за Roswell(само че там способността беше по-яка), искаше ми се обаче да не го хванат толкова бързо, но ... сценарий.
Сайлър стана прекалено силен, няма как да не съм недоволна, при положение, че този персонаж никога не ми е харесвал.
Отнсно Анджела и Питър и Нейтън и Клеър си оставам с резерви, някак си не за първи път виждаме разкаяние при Нейтън и Анджела и не за първи път чуваме как това е просто жертва за спасяване на света, за това и не ми хареса толкова тази част. Отнсно Ноа никак не се изненадах, че помогна на Анджела, та те си имат уговорка от началото и това се разбра оше в предишните серии.
Клеър повече ми харесва без бретон.
Сега очаквам да измислят нещо, като например бебето Мат и да върнат силите на Питър, за да има някакво равновесие, защото иначе няма да има кой да се противопостви на Сайлър.
Върнете се в началото Go down
Lilit

Lilit


Female
Брой мнения : 148
Age : 31
Localisation : София
Registration date : 09.09.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 11:18 pm

Това беше най-добрият епизод от началото на Том 4, а най-много ми харесаха изповедите на Анджела и Питър, но те бяха достатъчно ясни и прекалено емоционални, за да ги коментирам, но ще компенсирам с всичко останало:

1. Данко, Сайлър и Shapeshifter-a
Данко е не само лицемер, защото се съюзи с един от тези, които преследва, но и абсолютен тъпанар, защото си избра най-опасния(Белия кит, както сам го нарече), и му предлага повече сила и един вид free pass(доста добре обмислен, признавам, дори Ноа се хвана, макар да не му се искаше да повярва – сега трябва да търси друг начин да се докаже). Иначе не съжалявам за смъртта на Shapeshifter-a, защото като образ не беше интересен, само способността му, а тя остава в сериала(но си има и няколко недостатъка – преминаването от една форма в друга е относително бавно и изглежда гнусно, можеш да се превръщаш само в реално съществуващи хора, което е до известна степен ограничаващо, за разлика от способността на Кандис, която си измисляше външния вид, и май е нужно да докоснеш обекта). Щеше да е готино Сайлър (само да вметна, че колкото и да е извратен, има вкус за музика, и на мен песничката ми хареса)да използва способността, с която само чрез досег вижда историята на даден предмет или човек, би ми било интересно да видя как точно тази информация се появява в главата му, но ом смята, че не е нужно…

2. Нейтън и Клеър
Нейтън нещо не го бива в реалния живот на обикновените хора. Това с на(д)пиването. Сигурно го е видял в някой филм, но жестът в края с огърлицата на Клеър беше много мил. Тя от своя страна се държа много зряло и когато го разубеждаваше за пиенето, и когато спаси положението, макар после да изплака цялата си детинска наивност, която обаче се оказа от полза и мотивира Нейтън.

3. Анджела и Питър
Мама Петрели, тази печена бабка, винаги ми е харесвала, дори и сега, когато за момент изгуби пътя, но добре че се намери и сега цялото семейство е си изясни най-накрая нещата. С Питър извадиха късмет, че Ноа попадна на тях в изповедалнята(това скривалище е абсолютното клише) и разбира се, не ги издаде, защото с Анджела имат сделка.

Беше много добре и красиво направен финала на епизода, когато всички герои бяха някак успокоени, целенасочени и тръгнаха всеки по своя път.
Върнете се в началото Go down
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeСъб Апр 04, 2009 10:21 pm

Lilit написа:
Това беше най-добрият епизод от началото на Том 4, а най-много ми харесаха изповедите на Анджела и Питър, но те бяха достатъчно ясни и прекалено емоционални, за да ги коментирам, но ще компенсирам с всичко останало:



Абсолютно! Просто не очаквах толкова добър епизод след цялата боза в последните 6 епизода!

Lilit написа:


1. Данко, Сайлър и Shapeshifter-a
Данко е не само лицемер, защото се съюзи с един от тези, които преследва, но и абсолютен тъпанар, защото си избра най-опасния(Белия кит, както сам го нарече), и му предлага повече сила и един вид free pass(доста добре обмислен, признавам, дори Ноа се хвана, макар да не му се искаше да повярва – сега трябва да търси друг начин да се докаже). Иначе не съжалявам за смъртта на Shapeshifter-a, защото като образ не беше интересен, само способността му, а тя остава в сериала(но си има и няколко недостатъка – преминаването от една форма в друга е относително бавно и изглежда гнусно, можеш да се превръщаш само в реално съществуващи хора, което е до известна степен ограничаващо, за разлика от способността на Кандис, която си измисляше външния вид, и май е нужно да докоснеш обекта). Щеше да е готино Сайлър (само да вметна, че колкото и да е извратен, има вкус за музика, и на мен песничката ми хареса)да използва способността, с която само чрез досег вижда историята на даден предмет или човек, би ми било интересно да видя как точно тази информация се появява в главата му, но ом смята, че не е нужно…


Такааа... значи
1.1. Не смятам, че е лицемер или тъпанар, дори напротив. Така ще остане само един, което е почти изпълненото желание на Данко, така че си избра най-лесния начин. Пък и е по-умно да си с Кита, вместо срещу него.
1.2. Така е Шейпшифтъра щеше да добави още един герои, което щеше още повече да натовари историята. Способността е готина и е доста по-реално шеипшифтинга да е с такава скорост, отколкото хоп и айде. А и на Кандис способността е Илюзия Wink.
1.3 Хмм... факт, дано има някой комикс поне по повода, ще съм много доволен. А и това може да се използва за допълване на историята. Например Сай докосва Данко и ни показват неговата история през главата на Сай... еххх мечти.
Lilit написа:

2. Нейтън и Клеър
Нейтън нещо не го бива в реалния живот на обикновените хора. Това с на(д)пиването. Сигурно го е видял в някой филм, но жестът в края с огърлицата на Клеър беше много мил. Тя от своя страна се държа много зряло и когато го разубеждаваше за пиенето, и когато спаси положението, макар после да изплака цялата си детинска наивност, която обаче се оказа от полза и мотивира Нейтън.
Нейтън е и си остава един от най-противоречивите персонажи в сериала. Аз лично и в момента не знам дали е добър или лош. Той просто има идеи и цели, които гони без да мисли за последствията, което е... реално донякъде, но и леко немислимо. Персонажа винаги е по ръба на симпатиите ми и в този епизод мина повече към симпатичните, но не знаем какво са му замислили сценаристите.
Клеър за мен продължава да бъде един от най-добре реализираните персонажи. Според мен е перфектния тийнейджър. Аз също се държа по подобен начин - държа се зряло, но в един момент детското избива, което ми показва, че тя е реален персонаж. Браво на сценаристите и за това.


Lilit написа:

3. Анджела и Питър
Мама Петрели, тази печена бабка, винаги ми е харесвала, дори и сега, когато за момент изгуби пътя, но добре че се намери и сега цялото семейство е си изясни най-накрая нещата. С Питър извадиха късмет, че Ноа попадна на тях в изповедалнята(това скривалище е абсолютното клише) и разбира се, не ги издаде, защото с Анджела имат сделка.


100% съгласен. Според мен вече официално е в листата на положителните герои. Изясниха целите и начините и, опознахме я и се нанесохме в най-личните кътчета на психиката й. Питър също видя това и ще и помогне, тя успя да спечели доверието му с истината, което е непривично за нея (както сама каза).
Lilit написа:

Беше много добре и красиво направен финала на епизода, когато всички герои бяха някак успокоени, целенасочени и тръгнаха всеки по своя път.

И може би това направи епизода толкова готин. Надявам се тенденцията да се запази :)

Тъй като гледах последните 2 епизода заедно искам да кажа и....


ЯААААААААААААААААТАААААААААААААААААААААА Bounce Bounce Bounce Хиро си върна поне част от силата. Много ме накефи как вдигна ръцете на бебчето и му вика "Яатааа" кекекке. Мн. яко


Хъх... дали някой ми прочете килимчето?!? Hm
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeСъб Апр 04, 2009 11:31 pm

someone написа:

Хъх... дали някой ми прочете килимчето?!? Hm

Ако имаш в предвид целия коментар, I just did :)
Знам, че не сварваш да гледаш епизодите веднага след като излязат и очаквах скоро да ни заринеш с такъв пост Tooth

И така... браво, браво! Все така :]
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 12:05 am

Stanley, о, благодаря за което. Надявам се да не е просто приканване за твоите килимчета :). Но хайде нот спам.

Ти казва, че Сайлър вече е непредвидим, а аз да попитам: Та Сай кога е бил предвидим?
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 12:22 am

Мамка му, сега като го споменаваш така... Никога сякаш не съм можел наистина да предвидя какво може да направи в следващия момент... Само него никога не съм можел да го придвидя...
Изглежда другите ги водят някакви емоции и чувства, а той само следва някакъв собствен странен, специален курс на действия... Наистина е непредвидим. Освен... когато пощади баща си. Знаех си, че ще го направи Wink

П.П: Благодаря за коментарите в блога Tongue
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
someone
Администратор
someone


Male
Брой мнения : 1099
Age : 32
Localisation : Somewhere in the END of the beer
Registration date : 24.06.2007

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 12:31 am

Всъщност си залагам главата, че си бил адски раздвоен, дали ще го остави или не. Естествено след като баща му му поиска регенерацията бях убеден, че ще го остави, но преди това все си мислех как ще се съюзат или татето ще бъде убито бавно и мъчително.

А какво ще кажете за поредния Петрели - сестрата на Анджела, за която спомена.
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/someone
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 11:30 am

Чудя се... дали ще е някак си специална? Но дори и да не е, ще е някаква доста ключова фигура, очаквам даде доста отговори на въпросите, които имат другите.
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
Sponsored content





Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"   Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vol. 4 Ch. Eight - "Into Asylum"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» PROMO: 03x21 "Into Asylum"
» PROMO: 03x25 "An Invisible Thread" Season FINALE
» Heros "Redemption" preview from Comic Con 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: