Heroes Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes Bulgaria

A brave new world.
 
ИндексПорталГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Episode 15 - Close to You

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
legolassss
Спазващата правилата
legolassss


Female
Брой мнения : 391
Age : 31
Localisation : the Middle earth
Registration date : 29.08.2008

Episode 15 - Close to You Empty
ПисанеЗаглавие: Episode 15 - Close to You   Episode 15 - Close to You Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 10:35 am

Episode 15 - Close to You 350436

Link@Zamunda
Link@ArenaBG

Enjoy the Episode 15 - Close to You D008 Episode 15 - Close to You D005 Episode 15 - Close to You D018 Episode 15 - Close to You D015 Episode 15 - Close to You D005 Episode 15 - Close to You D019 and leave comments!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/daina9966
Stanley

Stanley


Male
Брой мнения : 400
Age : 35
Localisation : Варна
Registration date : 12.07.2008

Episode 15 - Close to You Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 15 - Close to You   Episode 15 - Close to You Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 5:32 pm

Предните 2 епизода не ми харесаха, но тук имаше раздвижване. И смятам, че ако Питър наистина застане начело на това "семейство", най- накрая ще си намери мястото- не само заради самата им способност, но и ако успее да ги убеди да вложат способностите си в нещо по- добро :)
Върнете се в началото Go down
http://heroesandbeyond.wordpress.com/
gep_150

gep_150


Male
Брой мнения : 88
Age : 39
Localisation : 5 ниво
Loisirs : Това не го знам
Registration date : 06.02.2009

Episode 15 - Close to You Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 15 - Close to You   Episode 15 - Close to You Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 7:29 pm

Епизода определено ми хареса. Радвам се, че Хиро се завърна отново, но ще ми е кофти, ако не го илекуват и действително изчезне като образ. Епизода не беше от най динамичните, но пък и не се влачеше и задържа внеманието ми през цялото време. Чакам следващия Вторник и ще видим какво ще стане по-напред :)
Върнете се в началото Go down
http://sites.google.com/site/gep3oon3editiontmbulgarian/
petioss

petioss


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 28.04.2009

Episode 15 - Close to You Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 15 - Close to You   Episode 15 - Close to You Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 7:44 pm

Като гледам остават още 4 епизода, а още нищо интересно не се е случило, което да върне динамиката, когато се трепаха и имаше повече ефекти... Като гледам и следващия епизод не е кой знае какъв. Открехнаха ни замалко за Самюъл ама някак си изведнъж се появи и ще изчезне така, Питър също уж го гласят за лидер на "племето" ама кво за 2 епизода ли ще бъде. Няма никакво развитие, какъв ли ще е краят се чудя. Вероятно ще бъде динамичен както повечето, но не е гаранция. Все пак от любопитство ще продължа да го гледам, пък и остава малко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Episode 15 - Close to You Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Episode 15 - Close to You   Episode 15 - Close to You Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Episode 15 - Close to You
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Episode 9 - Shadowboxing
» Episode 11 - Thanksgiving
» Episode 12 - The Fifth Stage
» Episode 13 - Upon this rock
» Episode 14 - Let it Bleed

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heroes Bulgaria :: Архив :: Архив Heroes-
Идете на: